Πρωτάθλημα της χώρας Βουλγαρία Σαιζόν 72

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Κλειδωμένο Сезон 29 (744)


bg Sima >> Πέμπτη Δεκέμβριος 4 - 15:53
Честито Спасов! Страхотен финал! Напълно заслужена купа. Още някой се разписа ;)
Бях с нагласа, че ще взема купата, а не шампионата. Всеки кръг играх с реален мениджър при това като гост. И трябваше и на финала да съм гост, че не бях получавал цял турнир гол и тримата вратари ми бяха "нули". Но Ловечпуул с всеки мач и всеки сезон играе все по-добре. А и имаше да ми връща за един финал ;)

Колкото до шампионата, по принцип не съм суеверен, но след последното писане нещо се промени. Бях много назад, като за 18 срещи имах 9 победи и смятах какви са ми шансовете за топ4. Но след това записах 11 поредни победи, а енджина реши друг да не прави подобна серия.
Хитър, вероятно си прав. В края стана едно мини-първенство между първите трима, които имахме реални шансове за титлата. За три кръга играхме всеки срещу всеки, а който "почиваше" от тези срещи играеше с четвъртия, т.е. с теб.
bg Sima
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
bg Xitap >> Πέμπτη Δεκέμβριος 4 - 16:30
Да, прав си, така се получи накрая завързано много. Тя битката за 3-то място не е приключила :D
bg Xitap
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-06-21
bg Arda
bg Xitap >> Παρασκευή Δεκέμβριος 5 - 11:44
Еееее, доживях след 6 сезона да се видя отново в Европа :)
bg Xitap
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-06-21
bg Arda
bg Mika >> Παρασκευή Δεκέμβριος 5 - 18:56
Честита Купа на Спасов и честита поредна титла на Сима! Да благодаря и от свое име за превода Сима :).
От тук насетне трябва да гледам мачовете на националния докато имаме все още шансове, но хич не ми е леко в тази група.
Късмет и в Европа!
bg Mika
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> Παρασκευή Δεκέμβριος 5 - 20:19
Това беше интересен сезон, където се видя, че силите започват да се изравняват. Симата направи странни резултати не само у нас, а и в Шампионската лига, но основна заслуга за титлата му има Микаел :) Честито на Ловечпул - изненадващият носител на купата, но в никакъв случай незаслужен успех.

Пожелавам на всички много победи в европейските турнири и се надявам на още по-интересен и оспорван шампионат в следващия сезон.
bg Готин
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-09-26
bg Xitap >> Παρασκευή Δεκέμβριος 5 - 21:26
Накрая мойте заиграха достойно, ще ги наградя бира :D Успяха да разместят пластовете, освен при Симата, там все съм губещ!
bg Xitap
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-06-21
bg Arda
bg Христо Джахов >> Σάββατο Δεκέμβριος 6 - 12:42
Бившите панди вече са с нов мениджър, дано се задърви по-продължително, защото съоръженията стават все по-ниски, а в началото бяха доста добре. Ако не остане, поне ще се постарая в новия сезон да заеме мястото ми, за да нямаме ботове в лигата.
bg Христо Джахов
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-01
bg Dragomir >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 09:23
Плейофи, всеки да си каже прогнозата за плейофите за А група: FC TORPEDO-Lokomotiv и FC Smunck-Iceball :)
bg Dragomir
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Христо Джахов >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 10:24
Аз ако падна в ниво две ще се чудя закво имам отбор 120 милиона и загуби от 300к на ден за съоръжения. Локомотив, като си играл вече прейофи да кажеш взимат ли се пари от домакинския мач. Ако да нормално или някакъв % ?
bg Христо Джахов
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-01
bg Dragomir >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 10:30
Ем на домакинството си имах 20 фена, но кинти не видях :D
bg Dragomir
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Dragomir >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 10:36
от сезон 5, не дава приходи стадиона :(
bg Dragomir
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Xitap >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 11:03
Ледени топки, пожелавам ти успех и да продадеш 2-3 стабилни играча на хубави пари да вдигнеш нивото :)
bg Xitap
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-06-21
bg Arda
bg Христо Джахов >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 11:57
Аз глася нивото на тренировъчния. Имам 11 милиона и като продам, който и да е играч го пускам. Още обмислям дали да си разкарам половината академия и да дигна малко звездите. За мен истината е в съоръженията, защото с 8 ниво академия и 9 тренировъчен постоянно ще имам добри и развиващи се играчи. Силен отбор, който след 2 сезона на 3-6 ниво тренировъчен за нищо не става, не го виждам като вариант. Кофти, че няма поне 67% приходи от домакинския, ама кво да се прави.
bg Христо Джахов
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-01
bg Xitap >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 14:32
Аз тука поредния суперталант ще го развия до 40-50 милиона и го плъзвам. И след това повече няма да продавам суперталанти. Но и си трябват пари за подсилване със силни играчи.
bg Xitap
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-06-21
bg Arda
bg Христо Джахов >> Τρίτη Δεκέμβριος 9 - 15:44
Имаш повече суперталанти от половината играи в първа лига взети заедно :D. Ако играта е справедлива ти суперталант няма да получиш до 20-ти сезон :D. Аз продължавам да чакам първия си и дано не е нещо от сорта на 5,05 ...
bg Христо Джахов
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-01