Πρωτάθλημα της χώρας Εσθονία Σαιζόν 47 [3.1]

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Hooaeg 16 (134)


ee anarch37 >> Δευτέρα Απρίλιος 13 - 19:14
Sa nuga ma polegi noortega nii tappa saanud....
ee anarch37
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-26
ee onuelver >> Δευτέρα Απρίλιος 13 - 19:17
Nüüd tuleb korra seda Kuressaaret ka loputada ja siis võib lõdvemalt võtta. Järgmine nädal saab keegi vanadest ka ära müüdud.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Πέμπτη Απρίλιος 16 - 16:33
Skaut ennustab et saan liidrikohast lahti :) samuti usub ta mul olevat võimalus karikas lisaajani või penaltideni vastu pidada :D
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Πέμπτη Απρίλιος 16 - 18:44, Τροποποιήθηκε Πέμπτη Απρίλιος 16 - 18:54
Viik hea tulemus, kui puuduvad 2 olulist poolikut kel ühel kaartid ja teisel vigastus.
Oleks TC valmis ja veel pool milli arvel saaks staadionit laiendada. 5 päeva läheb veel ning siis pean kedagi ära müüma kes selle pool milli sisse tooks. Peab keegi noorem olema kuid noid ei raatsiks nagu müüa.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Jaanus Rannit >> Σάββατο Απρίλιος 18 - 12:20
sain ka oma esimese võidu kätte
ee Jaanus Rannit
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2015-04-04
ee onuelver >> Σάββατο Απρίλιος 18 - 18:06
Sellepärast need punktid nii raskelt tulevad et sul mitmed mehed väga valel positsioonil. Mägi on sul kõige parem DM kohal, Balk aga AM kohal kuigi ta oleks ka DM kohal suht hea ent paremat AM sul praegu pole. LM ja RM kohal kasuta nõrgemaid poolikuid nagu Soome, Viitak, Vilnitis. Adamaitis on ründaja, mitte AM ning Tarand ja teised alla 3 tärmi ründajad lükka järgmine nädal müüki, nemad saavad ehk 1 värava terve hooaja peale kokku heal juhul. Luts ja alla 3sed poolikud on ka parem müüa, samuti Senchuk. Asemele vaata mõned noored kaitsesse ja 1 ründesse vähemalt ka, ehk isegi poolikusse kui raha jätkub.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Κυριακή Απρίλιος 19 - 14:47, Τροποποιήθηκε Κυριακή Απρίλιος 19 - 18:44
Täna on nagu võimalus Kuninglikku Loputust kuninglikult loputada eelmise kuningliku loputuse eest kuna neil 3 meest vigased. Kahjuks on mäng võõrsil aga eks näeb mis saama hakkab.

edit: omade lollused rikkusid kuninglikkuse ära pisut, kuid peamine et kõiki on korra võita õnnestunud tänavu. Meeskonna noorenemine ei tohiks enam kaost tekitada.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Τρίτη Απρίλιος 21 - 19:23
Kuradi rängaks läks asi punase tõttu ning just vana DM saigi müüdud. Aga leiab veel meha.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Παρασκευή Απρίλιος 24 - 19:07
Hää et sain enne mängu sisse logitud- noortemängus oli üks pingile määratud tatt saanud 2 kollast ja susped. Oleks muidu mingi lambi kooseisuga tappa saanud. Aga kõige tähtsam- staadion!
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Σάββατο Απρίλιος 25 - 02:29
Mul pool kaitseliini vigane,aga sai Haapsalu ikka kotti topitud,kuna kaitse nõrk siis 3 ründesse ja bansai.
ee anarch37
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-26
ee anarch37 >> Δευτέρα Απρίλιος 27 - 13:59
Hooajalõpus müün oma neegri maha,Pasev vististi ka müüki.Keskväli annab tooni,sinna panustan ikka korralikult
ee anarch37
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-26
ee Balthazor >> Δευτέρα Απρίλιος 27 - 20:57
Puka Cityl on ikka väga ränk nädalavahetus olnud, kui nüüd õhtukski polnud enamus mängijaid kaineks saanud. Varuvärku tuikus silmnähtavalt väljaku ühest servast teise ning polnud ka värava ajal oma kohal. DM oli täiesti tühi koht, peale kollase kaardi ei suutnud ta vist puudutada ei palli ega vastaseid ning AM ei suutnud ka ühtki söötu ründajateni toimetada. Katsetasid mingit peent advanced taktikat boti vastu ja kavaldasid omad mehed üle?
ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Τρίτη Απρίλιος 28 - 03:58, Τροποποιήθηκε Τρίτη Απρίλιος 28 - 03:59
Vaata mis tont neil AM kohal mängib. Mul oli Ekerot kaartidega väljas kah ning skaut ei pakkunud mulle ka eriti võimalusi. DM saab juba kohustuslikus korras correcti. No 55 punkti saab ikka kokku mis 2 milli ära tooks.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Τρίτη Απρίλιος 28 - 14:00
Sa mõtled seda kasahhi taati ?
ee anarch37
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-26
ee onuelver >> Τρίτη Απρίλιος 28 - 18:24, Τροποποιήθηκε Τρίτη Απρίλιος 28 - 18:39
See kuuepooletärnine jah kes siia neljatärniste sekka laiama tuli. Isegi Pärnulonal pole sellist. Kuigi tema õige koht oleks DM kohal istuda. Aga ma ei viitsi praegu jaurata. Üks inimene siit on minu peale suht kuri mu otsuse pärast vist ning tunnen end seepärast veits sitasti aga nii on parem.

Vähemalt tänane loputus oli tõesti kuninglik.
ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back