Πρωτάθλημα της χώρας Εσθονία Σαιζόν 59

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

H76 (41)


ee Balthazor >> Πέμπτη Οκτώβριος 26 - 11:36

Aga need vanemad tuleb eest õigel ajal ära müüa, et nende eest ka midagi tagasi saada. Mõni tuleb ka staffi tarvis jätta, mul seal reserve sisuliselt pole. Kuskil 32 kandis on langus kiire. Eks see praegune põlvkond sai liiga laialivajuv kah, eriti rünne. Õigel ajal ei saanud Selfishiga ründajat kätte, sai ilma võetud ning järgmisega ei saanud enam valet võtta, kui lõpuks kätte sain, olid need liiga noored teistega võrreldes. Vahel ei riskinud nii suurt summat välja käia, kui taheti. Jälle miskit järgmisel korral teisiti tegemiseks.

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Σάββατο Οκτώβριος 28 - 06:03

Tuleb isikliku eurohooajaga rahul olla- Teos Stars on liiga suur amps kuigi duublil tuleb nüüd temaga veel kokku minna kuid üks punkt tuli vaatamata klassivahele ära. Duubel sai leedukalt revansi mõne hooaja taguse allajäämise eest ning pääses taas gruppi kus tuleb nüüd iga punktiga rahul olla, sest kaks on selgelt tugevamad ja kolmas on see vastik värkuklubi tüüpi. Nüüd peavad meie ajaloolised suured tooma tublisti punkte et ühest eurokohast jälle ilma ei jääks. 

ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> Δευτέρα Οκτώβριος 30 - 07:50

Kolm päeva veel ja ongi staadion valmis.

ee djdurex
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee plarts >> Τρίτη Οκτώβριος 31 - 20:59

Tubli Navi ;)

ee plarts
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> Παρασκευή Νοέμβριος 3 - 11:35

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-310739

Mu keeper on surnud aga vaja veel Puka vastu mängida ju

ee Taavi
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Παρασκευή Νοέμβριος 3 - 12:37, Τροποποιήθηκε Παρασκευή Νοέμβριος 3 - 12:44

Pead siis Seguro väravasse panema- saab ehk statistikas veel ühte tabelisse sisse kui nullimängu teeb. 

Eesosas on selged vahed sisse tulnud. Ka Dünamo ja Tartu on ülejäänutel eest kadumas. Tagaosas veel on pinget sest Navi korjab siit-sealt mõned punktid ikka kokku viikidest. Kui mõni võit ka sekka veel tuleks oleks põnevust lõpuni. Keskel on niigi korralik punt ning paari vooruga võib päris mitu kohta liikuda. Lisaks on siin mängus veel 2 eurokohta.

ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Κυριακή Νοέμβριος 5 - 18:26

Täna oli siis n-ö lihtsurelike karikafinaal, mille auhinnaks saunapilet :D 

Vähetõenäoline ning Eestile kahjulik variant oleks, kui korduks see, mis täna juhtus mu Austria klubil: nimelt oli must päev Barcelona varuvärkul, kes hakatuseks pudistas sisse mu esimese pealelöögi üldse, siis sai viga ning asemele asunud kaitsja ei suutnud päästa kahte ülejäänud pealelööki ega ühtki penaltit. Paraku on Minor Club ka veel konkurentsis, tema on mu nemesis olnud juba aastaid. 

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Δευτέρα Νοέμβριος 6 - 22:02

Mul õnnestus talt euroliigas punkte võtta küll ja ikka mitu. Sa pead kindlasti rünnet täiendama kui tahad duubliga midagi endast kujutada ning üht kaitsjat ka oleks juurde vaja. 

ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Τρίτη Νοέμβριος 7 - 19:11

Sellist kiiresti abistavat mängijat normaalse hinnaga-palgaga eriti pole. Sihikul on üks mängija küll tulevikule mõeldes, hetkel Kruyerist grammike parem, aga ei pruugi mulle tulla. Siis ehk mingi kaitsja tuleb ette võtta, aga rahadega mul duublis asi hästi ei jookse. Peab vist kedagi müüma vanadest, et palgafondi kokkupoole tõmmata(Abdoulie). 

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Τρίτη Νοέμβριος 7 - 21:37

Leiad ehk kasvõi mingi madalapalgalise vanema mehe kes meeskonda kergitaks? Praegu pole sul väravalööjat. Isegi viimaste vastu oled hädas üle 2 värava löömisega.

ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Τετάρτη Νοέμβριος 8 - 13:15

Ostad hooaja lõpus Seguro mult ära ja võidud tulevad

ee Taavi
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> Τετάρτη Νοέμβριος 8 - 13:15

Ostad hooaja lõpus Seguro mult ära ja võidud tulevad

ee Taavi
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Τετάρτη Νοέμβριος 8 - 20:07

Poolikut on duublisse mul kõige vähem vaja ning kui ta ostnud olen, siis järgmise hooaja lõpus on klubi kindlasti juba miinustes. Põhisatsi pistab ta mul 4 hooajaga nahka. Aga ei saanud seekord mitte ühtegi kätte, kõik läksid mujale. Tuleb praegustega läbi saada, mingi keskpärase tüübi eest 229M ka ei hakka välja käima, milliseid mul põhiski tuleb ja 80M AP pealt ei tule sellisel isegi underbidi(64M). 

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Πέμπτη Νοέμβριος 9 - 07:42

Ma mõtlen et kui täitsa ära ei quiti hooaja lõpus siis saaks äkki FA5 ehitada ja aidata Eesti koondist, muidugi keegi teine võiks treener olla, ma panen põhi rõhu hattricki nüüd

ee Taavi
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Παρασκευή Νοέμβριος 10 - 21:02

Tegelikult tahaks Austriaga ühe tsükli veel proovida, siis saavad mitu juhtmängijat vanaks ja vajub jälle pildilt ära. Oleks viimane võimalus kunagine reitingutabeli viimase koha koondis EM-ile saada ehk.

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn