Πρωτάθλημα της χώρας Εσθονία Σαιζόν 59

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

H53 (35)


ee EIZ >> Παρασκευή Αύγουστος 21 - 20:31

Ära jama Balthazor.. ma tegelt unustasin üldse lainupi panna ja kobistasin mingi imega kaotusseisust välja aga üldiselt võiks jah keegi aktiivsem siin üleval kommuuni elavdada ja konkurentsi pakkuda, sest ise olen suht on the verge of quitting.
Tänapäeval saab ainult seisude vaatamiseks ja korra nädalas treenimiseks sisse logitud, aga samas nagu päris resign ka vajutada veel ei taha. Eelistaks allapoole kukkuda, et näha kas vegeteerimine jätkuks või toimub mingi imeline muutus.
Samas, nagu ikka - homseks sai lainup sätitud ja meelega tappa saama ei tule, aga võiksid oma asisema tiimiga mu vanurid ikkagist ära suruda :)

ee EIZ
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-11-16
ee Balthazor >> Σάββατο Αύγουστος 22 - 10:45

Ma pole jälle vaimustatud 50. hooajast veel hullema tulekust, pole lihtsalt kõige parem kaotaja. Keskväli mul tollasest veel ju kaugel. Hea õnne korral, kui õnnestuvad mängud Anarchi vastu, võib ehk 9. koht ka ära tulla, aga rohkemat siit veel välja ei pigista. Pealegi on siin raske mu noorele värkule mänge kokku saada: esikolmiku vastu 12 tuleb, siis peab kombineerima ja lootma, et mõnes mängus teeb vastane esimese poolega oma töö ära, muidu teen talle rohkem kahju kui kasu mingil 70+ minutil platsile saamistega. Japs on juba vana ja langev, aga Ekramyl on veel pikk tee ees ML tasemel värkuks. 

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Σάββατο Αύγουστος 22 - 18:46

Seda jama nüüd tõesti vaja polnud. Ning pean vist kedagi teist siinkohal "tänama" vanakeste sissevahetamise eest....

ee Balthazor
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Σάββατο Αύγουστος 22 - 21:21

Sorry aga sa oled liiga tugev teise liiga jaoks. Isegi noortega suudad meistrika klubidelt punkte võtta ning su noorterivistus oli ka Karude omast tugevam juba tärnidelt. Vast saan nende "needusest" järgmine hooaeg nelja katse peale ikka lahti :D 

Tead ju isegi et vahel tuleb sind tagant lükata kui liiga kauaks üle mõtlema jääd. 

ee onuelver
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Κυριακή Αύγουστος 23 - 09:32

Ma saaks pigem MLis 2 võitu kui esiliigas 36 võitu

ee Taavi
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2014-01-17
ee FC Pusa