Πρωτάθλημα: Ισραήλ Σαιζόν 82

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

הישראליות בעולם עונה 11 (125)

il basta >> Παρασκευή Αύγουστος 8 - 14:55
ממש לא מתאים לך לוותר - מה עוד שאתה יודע שאתה יכול לנצח אותו!!!
אני בכלל חושב שהקבוצה שלך מצוינת - לא מבין מה זו התבוסתנות הזו.
il basta
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il stav >> Παρασκευή Αύγουστος 8 - 15:53
אסור לך לוותר...
שנה שעברה עברת אותו אתה גם עכשיו יכול...
il stav
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
il Jordy Cruijff >> Παρασκευή Αύγουστος 8 - 18:28, Τροποποιήθηκε Παρασκευή Αύγουστος 8 - 18:28
אין מה לעשות, הגנה חלשה מאוד (שלא נדבר על מה שיקרה אם אני ישחק במערך 6 מגנים כמו שהצליח לי שנה שעברה), ושוער חלש, נותנים לו 3-4 גולים בממוצע וכמעט לא נותנים לי סיכויים.

בהתחשב בזה שגמר גביע הנוער (המשחק הכי חשוב שלי העונה), 8 שעות אחרי (משחקי אלופות מעייפים יותר+רוב השחקנים שלי בגביע הנוער משחקים גם בהרכב הראשי), אני ממש לא ארצה להסתכן שם רק בשביל הסיכוי הקלוש ביותר שאני יעבור את סובוטיקה, שלא נדבר על זה שבכלל לא יהיה לי את מי להעלות מול דייב למשחק ליגה חשוב מאוד אם אני אלחם ב2 המקרים.

עמדתי פה בציפיות, עכשיו הזמן לעבור למפעלים אחרים,בעיקר גביע הנוער שזכייה בו תפצה על אי הצלחה בכל מפעל אחר..
il Jordy Cruijff
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-04-08
il AP >> Σάββατο Αύγουστος 9 - 09:02
חבל.
il AP
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-06-19
il basta >> Σάββατο Αύγουστος 9 - 10:53
הפסד בעייתי מאוד 0-2 בחוץ
il basta
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Σάββατο Αύγουστος 9 - 13:31
כן, חבל.. אבל עדיין בגומלין הכל אפשרי.

עופר וחיפה, עם 2-0 בבית ו4-2 (שהוביל כבר 4-0) בחוץ בהתאמה, עם רגל וחצי בשלב הבא.

חיפה כבר שנה שנייה ברציפות מוחץ את קמבור, מעניין...
il Jordy Cruijff
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-04-08
il Jordy Cruijff >> Δευτέρα Αύγουστος 11 - 15:42
והיום נפתח רע כשהפועל מנצח אבל לא עולה ואני רשמית לא עולה, חיפה עכשיו ניצח 2-0 את קמבור והשלים עליה (אבל בטעם רע כי המגן הכי טוב מורחק), נקווה שגם עופר יעלה, בהצלחה!

קרב מאוד מעניין על המקום ה3 בדירוג הליגות, שלגרמניה סיבוב הבא יהיו 4 נציגות ולנו 1/2, אבל אני מקווה שנצליח לשמור עליו.
il Jordy Cruijff
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-04-08
il joest5 >> Δευτέρα Αύγουστος 11 - 16:06, Τροποποιήθηκε Δευτέρα Αύγουστος 11 - 16:08
אכן מאכזב ההפסד של הפועל גם בגלל עצם אי העלייה וגם בגלל העובדה שזה היה לקבוצה גרמנית כשהגרמניות כרגע מנהלות איתנו קרב חזק מאוד על המקום השלישי.

ההפסד שלך היה צפוי אחרי התבוסה במשחק הראשון.

אצלי דקה עשירית פנדל לקמבור אחרי הכשלה נוספת של הסיני והפעם עם כרטיס אדום. וכך עם עוד 80 דקות לשחק ופנדל לקמבור פתאום היתרון שלי מהמשחק הראשון נראה בסכנה. למזלי לוי עוצר את הפנדל וממשיך למחשק טוב ולמרות הפיגור המספרי לאורך כמעט כל המשחק אני מנצח 2-0 ובסופו של דבר עולה די בקלות.
לגבי הסיני אני כבר לא יודע מה להגיד. אחד המגנים שאמורים להיות מהטובים במשחק וכבר גרם העונה לכמות שאני כבר לא יכול לספור (לפחות 5, סביר שגם יותר) של פנדלים כשהשיא היה במשחק הליגה מול מכבי כשהוא הכשיל ברחבה שחקן בן 16 שעוד לא הספיק לצבור באף תכונה אפילו 1.5. כל זאת אחרי שבעונה שעברה לא גרם אפילו לפנדל אחד. אין לי הסבר לתופעה ואני פשוט לא מבין למה זה קורה. בכל מקרה בהתחשב בכל הפאולים האלו שלו לאחרונה אני לא בטוח שזה שייעדר מהמשחק הבא כזה נורא.

שיהיה בהצלחה כמובן לעופר.
il joest5
Μεταφραστής
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il basta >> Δευτέρα Αύγουστος 11 - 17:19
היה לי באמת נצחון מאכזב ולמעשה המשחק הראשון הרג אותי.
מקווה שחעפה ועופר יצליחו הלאה באירופה
il basta
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Τετάρτη Αύγουστος 13 - 07:39
בינתיים ניצחון 2-0 גדול לחיפה באלופות בבית, שער חוץ וכמעט בטוח יהיה בשלב הבא, כל הכבוד!!!

בהצלחה לעופר במשחק קשה מאוד מול לוסט קיז (זוכי השנה שעברה).
הסיכויים לדעתי כרגע:

50-50 אצל עופר
85-15 לחיפה
(שאני פסימי)

נקווה שיהיו 2 ישראליות בחצי גמר, כמו שקרה ב4/5 העונות האחרונות.
il Jordy Cruijff
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-04-08
il joest5 >> Τετάρτη Αύγουστος 13 - 08:06
באמת ניצחון יפה לקבוצה שלי במיוחד בהתחשב בעובדה ששיחקתי בלי המגן הכי טוב שלי שהורחק במשחק הקודם (אם כי כפי שכתבתי בהודעה הקודמת שלי בשירשור הזה, על פי היכולת שלו לאחרונה לא בטוח שזה כזה נורא) וכבר במחצית הראשונה נפצעו לי שני שחקנים מרכזיים, הבלם האחורי הטוב שלי ובניון שכל הליגה הישראלית יודעת מה הוא שווה. מנוע המשחק כהרגלו דווקא שם את המחליפים הפחות טובים במקומם. אבל יכולת מצויינת של לוי ושני שערים של החלוצים בכל זאת מסדרים לי ניצחון של 2-0 שזו מקדמה לא רעה לגומלין. נקווה להשלים את זה במשחק השני.

שיהיה בהצלחה לעופר. לוסט קיז יריבה קשה מאוד ואני מניח שהרבה מתוצאת המפגש הזה יהיה תלוי בשוער של לוסט קיז שכרגע הוא השוער הטוב באירופה (וכנראה גם הטוב בעולם). נקווה שבמפגש הזה הוא ייפול על הצד הלא טוב של הבלתי צפוי שיש לו.
il joest5
Μεταφραστής
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il basta >> Τετάρτη Αύγουστος 13 - 09:53
תוצאה אדירה לחיפה שמביאה אותה לשלב הבא.
לגבי עופר-אני אופטימי וחושב שיעלה גם!
il basta
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il AP >> Τετάρτη Αύγουστος 13 - 10:07
כל הכבוד! ישראל זו אחת הנציגות היחידות חוץ מהולנד שמביאה כמעט תמיד נציגות לחצי ולגמר. העונה אני חושב שלא רק שיהיו 2 ישראליות בחצי, אלא יהיה גם גמר ישראלי. בהצלחה לעופר וכל הכבוד לחיפה!!!!
il AP
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-06-19
il ofer cohen >> Τετάρτη Αύγουστος 13 - 14:45
אם נניח שההסתברות שחיפה תעבור את היריבה שלה ברבע הגמר היא 85%
וההסתברות שלי לעבור את היריבה שלי היא בסיבובת ה 50%
ההסתברות שלא ניפגש בחצי הגמר היא 66.6%
ההסתברות שכל אחת תנצח בחצי הגמר כ 50%

מה שנותן לנו נכון לרגע זה הסתברות ששנינו נגיע לגמר של 7%
ו 93% שלא...
il ofer cohen
Νουμπάς