Πρωτάθλημα: Λετονία Σαιζόν 10

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

20.sezona (133)


lv Tamaz >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 13:06
Reportoju šo spēlētāju kā bagu. - pareizi ir, ka izlaboja! :)
ir noteikta formula pēc kā spēlētāji tiek taisīti! un šis spēlētājs bija ārpus rāmjiem gan vecuma ziņā gan nemainīgo prasmju ziņā! - tas savukārt būtu ļoti negodīgi pret citiem lietotājiem!
lv Tamaz
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv zemessargs >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 13:14, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 13:27
skaidrs.
vieniigi vareeji jau mosk pieveert acis :D pietiekoshi daudz RS cilveeku kuri negodiigi speele un netiek sodiiti :D
tomer izlases labaa tas viss buutu :)
lv zemessargs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-13
lv Tamaz >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 13:33
man tik pasham likaas ka tikai ''iespeejams'' vinsh ir bugs..vienīgais kas radīja šaubas par to bugu - ir neadekvātais vecums priekš 9līmeņa skolas!

Bet nu paskaties - tik un tā čalim ļoti labas nemainīgās! bet nu vairs viņš nav 13gadnieks tas gan :D
lv Tamaz
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv zemessargs >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 13:42
man delj tiem darbiniekiem naak -36 nedeljas nost un 1.9 bumbas klaat! vareeja vismaz fikseetos nenjemt nost :D vecums vel taa, bet nu ok! :D jabuuvee tuliit buus 10 liimenja skola!
lv zemessargs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-13
ua Kristaps >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 14:59
Tagad viss ir oficiāli! 12. tituls kabatā!
ua Kristaps
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Dainix >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:03, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:06
Sir Lelu, varbūt par LV spēlētājiem nevajag ziņot kā par iespējamajiem bugiem, lai tak čalis priecājas un izlase tikai iegūs. Es zemesa vietā būtu dusmīgs!

PS nākotnē par manējiem neiedomājies ziņot! (ja gadīsies ka kāds iznāks labāks kā vajag)
lv Dainix
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-04-15
lv SK Latgols
lv Dainix >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:04
Apsveicu Kristap ar titulu!
lv Dainix
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-04-15
lv SK Latgols
lv Tamaz >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:09
Nākotnē neviens neiznāks labāks ;)
nu vismaz Vincents tā sola :D
lv Tamaz
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv zemessargs >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:43, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 15:46
Apsveicu Kristapu!

Dainix - nedaudz jau dusmiigs esmu, bet neko vairs nepadariis + man mierinaajums ir tas uzbruceejs! :)
Vispaar ar tiem talantiem nav veicies nekad iisti :D
lv zemessargs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-13
lv Tamaz >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:01, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:02
@zemes

http://rockingsoccer.com/en/soccer/tos

kādreiz der arī iepazīties ar šo sadaļu :)
lv Tamaz
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv zemessargs >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:06
Ai tak liecies mieraa :D
lv zemessargs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-13
lv Dainix >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:11
Sir Lelu, es to neuzskatu par kļūdu tāpēc arī pat netaisos nekad ziņot par spēlētājiem. Es tos vnk uzskatu par Ronaldu, Messi....
lv Dainix
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-04-15
lv SK Latgols
lv zemessargs >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:22
Dainix +1 :D
lv zemessargs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-10-13
lv Tamaz >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 16:46
''Abuse of bugs is punishable by banning or other measures deemed appropriate.''

Šis spēlētājs tad tik pat labi pēc pāris sezonām varētu būt traktēts kā : Ļaunprātīgi izmantota spēles kļūda kura tiktu sodīta ar banu!
lv Tamaz
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 19:38, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Δεκέμβριος 2 - 19:40
Un man gribētos redzēt kā to pierādītu! Tos kuri neiesaistās diskusijās un neko neziņo nobanot nemaz nevar! Vēl jo vairāk tie nav mani spēlētāji, tāpēc nav mana darīšana :) LV kopiena protams tevi var iecelt par RS rendžeru un bugu pieteicēju... :)
PS vienmēr var pateikt ka es neatšķiru mega mutantu no parasta spēlētāja un viss, un man viss ir licies ok! Beigta balle! :)
lv Dainix
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-04-15
lv SK Latgols