Πρωτάθλημα: Λετονία Σαιζόν 81 [4.3]

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

42.-43. Sezona (33)


lv vairogs >> Τετάρτη Φεβρουάριος 20 - 00:46, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Φεβρουάριος 20 - 00:48

Es par to pamatprasmi tak zinu , tādēļ arī tā kaitina , ka nācās pirms laika pārdot otro gk ,kurš uz papīra tolaik bija nr.1 , viņam bloks bija kaut kādi 6.6-6.7 ,bet pirmajam gk bloks tikai 6.1 vai 6.2 ,toties ar labo bloku spēlētājs zaudēja jaunākajam gk dēļ zvaigznēm , vilka uz pusotras zvaigznes starpību , sapratu ,ka neizdevīgi šo turēt sastāvā kā vājo ,lai gan varēja vēl mierīgi vismaz 1 sezonu nospēlēt ,viņu laidu pret spēcīgākajām komandām!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Ar4ers >> Τετάρτη Φεβρουάριος 20 - 10:05

Beidzot arī man FA uzcelta,  tiks celts līdz 3.līmenim pēc kārtas,  līdz 4.līmenim gan nāktos papildus iekrāt 

lv Ar4ers
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-12-30
lv Rīgas Dinamo
ua Spiegs >> Παρασκευή Φεβρουάριος 22 - 21:09, Τροποποιήθηκε Παρασκευή Φεβρουάριος 22 - 21:10

Šitā sen nebija gadījies, kad pēc visu maiņu izdarīšanas vārtsargs notraumējas. Iespējams tas tamdēļ, ka pret lielāko līgas haļavšķiku spēlēju, joprojām nesēju saprast, kā ar tādu sastāvu pēc pussezonas var tik augstu tabula atrasties.

ua Spiegs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-16
lv FC Bucha
lv vairogs >> Σάββατο Φεβρουάριος 23 - 13:04, Τροποποιήθηκε Σάββατο Φεβρουάριος 23 - 13:05

Viņš jau nemaz tik vājš nav ,kā izskatās pirmajā momentā!

Cik pavēroju ,viņam individuāli liela daļa spēlētāju ir pārāki par manējiem ,no tā arī rezultāts!

Ik pa laikam ir manīti džeki ,kas ar daudz spēcīgāku sastāvu maļas pa leju ,un tad nesaproti ,vai nu pusaktīvs un sastāvus nesaliek , vai taktikas šķības , vai vienkārši saucamās neveiksmju sezonas , kādas arī man ik pa laikam iekrīt!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
ua Spiegs >> Παρασκευή Μάρτιος 1 - 22:10

Lēnā garā tabulā viss sāk nostāties savās vietās. Domāju, ka Vanagi un, iespējams, arī Hektors apsteigs Guventus. Daudz maz, septiņas komandas grupā ir ļoti līdzīgas, viena izteikti vājāka, savukārt es un Dinamo spēlē ar jauniešiem, kuru sniegums ir ļoti neprognozējams. Tamdēļ likās baigi neloģiski, ka pirmajos divos apļos Guventus arī izbraukumā kaut kā paķer regulāri 3 punkus pret līdzīgām komandām.

Uzliku stadionu būvēties, lai uz brīdi kad tieku Virslīgā vai sliktākajā gadījumā II. līgā būtu gatavs.  

ua Spiegs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-16
lv FC Bucha
lv vairogs >> Δευτέρα Μάρτιος 4 - 23:17

Pie līdzīgām komandām ļoti daudz izšķir arī kāds laimes faktors!

Man vienā spēlē tā arī bija - pendeli neiesitu , un dabūju uzreiz pretī pendeli!

Ļoti daudz līdzīgu spēļu ,tie rezultāti tādi paši - kad sāc domāt ,ka uzvara vai punkts kabatā ,tā visu izmaina vieni pretinieka vārti!

Nespēju saprast ,kad(cik gados) tos jaunos vērtīgāk sākt lielajā komandā iespēlēt , es parasti sāku tikai tos juniorus ,kuriem beidzmais gads palicis! Tagad vienam 20 gadniekam vēl cenšos lielajā iespēle't ,bet vienīgi nevaru pārāk eksperimentēt , citādi no septītnieka izlidošu , par katru cenu jāsaglabā vieta 4. līgā!

Iepriekšējais st bija vienīgais ,kuru jau no pirmās sezonas liku lielajā un devu visas 46. minūtes , kad obligātās bija nospēle'tas ,tad tikai šo laidu mazajā komandā spēlēt!

Par jauno st nevaru izdomāt vai darīt līdzīgi ,gan jau arī notirgot gribēšu , pašlaik vēl svārstos ko ar viņu iesākt!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
ua Spiegs >> Πέμπτη Μάρτιος 14 - 22:51

Paldies par kopā pavadīto laiku!

Ar nelielu izbīli beigās uzvarēju. Ja gribat kādreiz augstāk kaut kur tikties, lielai daļai no Jums ir radikāli jāmaina pieeja spēlei - nepieķerties spelētājiem, censties maksimāli pelnīt naudu un celt kopējo komandas vērtību.

Ar parastu savu jauno trenēšanu un pensu iepirkšanu neko nesasniegsiet, bet nu galvenais, lai būtu gandarījums no spēles, veiksmi!

ua Spiegs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-16
lv FC Bucha
lv vairogs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 11:32

Paldies un Tev ar veiksmi!

Kas zin ,varbūt pēc sezonas būsi atpakaļ!

Primārais ir infrastruktūra(vismaz man tāds redzējums) , visu reizē nevar ,nav jēgas cīnīties vairākās frontēs vienlaicīgi - nekas labs no tā nav gaidāms! Nav jēga ar zemiem stadioniem cepties ar izciliem spēlētājiem un beigās knapi galus savilkt kopā un infrai labi ja kapeikas paliek pāri - negribas jau mūžīgi to muzeju celt!

Uzskatu ,ka vajag max stadionu ,bet pirms tam jārūpējas ,lai ir fani ,ko tajā stadionā ielaist!

Pašreizējā stadionā tikai divās spēlēs bija pilns no aptuveni 10 spēlēm ,ko paguvu šajā stadionā nospēlēt - pret tevi un Dinamo , laikam dēļ jūsu klubu popularitātes!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 11:34

Man tikai šodien viss izšķirsies ,vai varēšu izsprukt no pārspēlēm!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 11:41

Gribētu vēl dzirdēt tavas domas saistībā ar to vai ir izdevīgi zaļknābjus laist lielajā sastāvā uz tām 3-5 minūtēm , esmu ļoti daudz tādus gadījumus redzējis , bet tas zog viņiem treniņu punktus ,jo nedabū max iespējamos , izdevīgāk ,manuprāt, ir vispirms obligātās spēles izspēlēt mazajā līgā (ja lielajā nevar uz visu puslaiku izlaist) un tikai tad atlikušo sezonas daļu laist abās līgās , uz tām pāris minūtēm ,lai pieredzi krāj!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv sersandris >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 11:43

Paldies! Jums arī veiksmi turpmākajās gaitās.

Man tieši arī ir šī problēma. Pieķeros saviem spēlētājiem. Varbūt vajadzētu mazliet savādāk uz to paskatīties. Paldies par padomu! :)

lv sersandris
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-01-25
lv FK Hektors
lv vairogs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 11:51

Mana galvenā problēma ,ka man patīk plaši ,bet spēkos līdzvērtīgi sastāvi , ja viens izkrīt - ir ko ielikt vietā!

PESu kad spēlēju ,tad arī plašs sastāvs, un spēlējot karjeru , jau pēc sezonas vai divām sāk jau apnikt ,ka jāspēlē ar vieniem un tiem pašiem spēlētājiem , tādēļ ik pēc pāris sezonām šo to pamainu , nosēdinu vienu līderi uz visu sezonu uz soliņa , ļaujot spēlēt citam... Citreiz atkal līgai viens sastāvs , eirokausiem pavisam cits , tā vismaz var spēlēt ar vienu komandu daudzas sezonas un tev neapnīk.

To pašu cenšos arī online menedžeros , pēc iespējas plašāku soliņu ,tā lai sākumsastāvs man murgos nerādās , lai nav jāuztraucas ,ka nav ar ko nomainīt utt... Lai ir daudzveidība!

Šajā spēlē laikam jau vērtīgāk ir īsie ,bet zvaigžņotie sastāvi ,lai kaut ko sasniegtu!

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
ua Spiegs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 19:04

Vairog, kamēr nav savāktas visas maksimālais spēļu skaits, tikmēr nelaid viņus. Laiž parasti, ja spēles ir savāktas, vai piedzimis sezonas otrajā pusē, kad vairs nevar pagūt savākt. Tā pat laiž kausos un kontinentalos turnīros uz dažām minūtēm, jo dēļ rezultātiem viņus ilgāk turēt nevar. Es gan Āfrikā vienu pamatīgi sodiju, par šādām maiņām, 88 minūtē uzlaida jauno vārtsargu, kam momentāli iesitu golu

ua Spiegs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 19:06

Neko plašu te tiešām nevajaga, optimālais 15-16 pamatspēlētāji un pārējie jaunie, kas trenējas no 5000-1000 miljonu vērtības līdz 29 miljonu, kad bankai pārdodot dabūnu par viņiem 21 miljonu.

ua Spiegs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-09-16
lv FC Bucha
lv vairogs >> Παρασκευή Μάρτιος 15 - 20:28

Tad to biju pareizi sapratis par jauno laikiem un max spēlēm!

Paldies par padomiem! wink

lv vairogs
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*