Πρωτάθλημα: Πολωνία Σαιζόν 37 [4.4]

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Sezon 58 (44)


pl Mario >> Τρίτη Απρίλιος 6 - 17:15

Przejąłem fotel lidera. Nie grałem jeszcze z Gwardią, Kielcami i Hajnówką, ale nie zdziwię się, jeśli utrzymam się na pierwszym miejscu do rozpoczęcia drugiej rundy rozgrywek. Poza tym na razie jest w miarę ciasno.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Τετάρτη Απρίλιος 7 - 08:39

Mario czyli znów do 3 ligi będziesz awansował, może się spotkamy ;)

Ja narazie urywam punkt po punkcie gdzie mogę ale idzie jak po grudzie, będę walczył do końca, zupełnie inne granie bez botów i przy pełnych stadionach

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Πέμπτη Απρίλιος 8 - 06:20

No może, kto wie. Przed sezonem upatrywałem w faworycie Marko i jego Daj Boże Gola. Jego skład jest silny, ale brak mu porządnego bramkarza. Zespół jednak nadal utrzymuje się na topie i walka z nim może trwać nawet do ostatniej kolejki! No i jest jeszcze Hajnówka, też trudny rywal. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po pierwszej rundzie rozgrywek.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> Δευτέρα Απρίλιος 12 - 10:41

Dzisiaj wchodzę na rynek obrońców, szukając jakiegoś porządnego wzmocnienia i patrzę a tam mój były piłkarz z oceną 10, którego sprzedałem na początku tego sezonu, bo był za słaby na grę w moim składzie. Dopiero po chwili zauważyłem, jak napompowane ma statystyki taktyki i blokowania. Niby ocena wysoka, ale raczej takim grajkiem wiele zwojować się nie da. A ja już się zastanawiałem nad jego odkupieniem.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Πέμπτη Απρίλιος 15 - 16:44, Τροποποιήθηκε Πέμπτη Απρίλιος 15 - 16:44

W 3 lidze kolejna osoba porzuciła klub, już 3 boty są :( coraz gorzej...

Mirmil dalej na 4 miejscu?

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Παρασκευή Απρίλιος 16 - 05:05

Nie, już na 5 miejscu ale mam 4 punkty straty do 3 miejsca. Jak silnik nie wykręci jakiegos numeru rywalom to nie załapię sie na baraże :(

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Παρασκευή Απρίλιος 16 - 07:38

No będzie ciężko, zwłaszcza po tym, jak mocno wzmocnił się Tech Noir. Ma teraz klub na tak wysokim poziomie, że spokojnie wygra wszystkie spotkania do końca sezonu. Sam się muszę modlić, żeby moja obecna przewaga punktowa wystarczyła, by utrzymać się na pierwszym miejscu, bo z baraży ciężko awansować, a ja chcę wrócić do 3 ligi.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Τετάρτη Απρίλιος 21 - 07:40

Mario, jak utrzymasz przewage tych 6 punktów to dowieziesz mistrza do końca :) Ale po za Tobą to dopiero sie kotłuje :D

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Τετάρτη Απρίλιος 21 - 08:48

Oj no widzę, 1 punkt różnicy i 4 kluby. Walka o baraże zacięta, przynajmniej na razie.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Τετάρτη Απρίλιος 21 - 14:39

Nie 4 a jest 5 zespołów w walce o baraże. Kielc bym jeszcze nie skreślał. Tracą tylko 5 punktów do miejsca na podium. 

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Τετάρτη Απρίλιος 21 - 19:00

Ja też blisko baraży ale tych spadkowych, dziś silnik nawywijał i przegrałem rewanż u siebie z Drukarzem w ostatniej minucie,  a na wyjeździe wygrałem, jestem zły...

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Παρασκευή Απρίλιος 30 - 07:07

Nadzieje płonne, wczoraj z najsłabszym botem z tych Tychów była tragikomedia a nie mecz, na starcie kontuzjowany podstawowy obrońca, remis do przerwy, nie jest źle, ale zaraz po przerwie jak mój grajek z łokcia łupnął drugiemu to aż czerwono było, na dodatek w polu karnym więc karniaczek wpadł, no i dalej w 10tkę, więc zaraz 3 gol, po czym moi zaczęli faulować na potęgę, więc trochę żółci się pojawiło, więc do dzisiejszego meczu przystępuję z mocno rezerwowym składem, AC Drukarz trafił na formę i chyba się z nim zamienię na miejsce w lidze, więc czekają mnie baraże

A miało być tak pieknie....

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Παρασκευή Απρίλιος 30 - 07:45

Baraże to jeszcze nie koniec świata. Zazwyczaj drużyny z 3 ligi się w nich bronią przed spadkiem, ale przyznam, że w tym sezonie będzie ciężej niż zwykle. Jeśli trafisz na Bobry, FC Lodz lub Boom Xhaka Tackle to pozostaje zmówić paciorek, bo składy to jednak mają oni na papierze silniejsze.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Παρασκευή Απρίλιος 30 - 09:29

Dlatego się obawiam baraży bo też to sprawdziłem, miałem fuksa w 4 lidze że akurat "słaby" skład był dzieki czemu dostałem się do 3, ale teraz... masakra

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Κυριακή Μάιος 2 - 08:17

Co za emocje, wczoraj AC Drukarz przegrał z przewagą 1 zawodnika, nawet prowadził ale Chemiczek nie odpuścił do samego końca, a ja wygrałem rezerwami z ŁKS em u siebie, co sprawia że zostaję w 3 lidze,  :) w najbliższym okienku muszę się wzmocnić myśląc poważnie o 3 lidze

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów