Πρωτάθλημα: Πολωνία Σαιζόν 37 [4.4]

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Sezon 58 (44)


pl Mirmił >> Κυριακή Μάιος 2 - 12:44

No to gratulacje Michu! A ja mam szansę znowu zostać numerem 4 :D

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Κυριακή Μάιος 2 - 13:22

To byłby już 4 sezon z rzędu, kiedy Zordon zajmuje 4 miejsce w lidze 4.4. Przypadek? NIE SONDZĘ!

Gratki Michu. Może w następnym sezonie będziemy mieli okazję pograć przeciwko sobie.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Κυριακή Μάιος 2 - 17:09, Τροποποιήθηκε Κυριακή Μάιος 2 - 17:09

Mario, gratki mistrzostwa! :D

Mam nadzieję, że reszta podium awansuje w barażach i w przyszłym sezonie już Was nie zobaczę :D

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Δευτέρα Μάιος 3 - 16:12

Dzięki chłopaki, i oby Mirmilowi życzenie się spełniło

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Παρασκευή Μάιος 7 - 07:08

Jakby ktoś chciał negocjować z BOTem ws kupna zawodnika, to odradzam, bo raczej odrzuca mniejsze oferty od ceny wywoławczej, moją ofertę odrzucił za 31mln i sprzedał do banku za 28mln, rekiny biznesu rrrr ;)

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Παρασκευή Μάιος 7 - 09:15

Hah no boty to mają ciekawą logikę w tej grze. Ja raczej nie handluję z nimi, bo żadko mają interesujących zawodników.

A propos transferów, pierwszy raz mój wystawiony na sprzedaż zawodnik jest tak rozchwytywany, że trzeba było zacząć nową rundę. Spodziewałem się zysku max 50 mln, ale widzę, że mogę liczyć na znacznie więcej. To świetnie bo zaczynam zbierać na ulepszenie stadionu, który w lidze 3 będzie na obecnym poziomie wypełniony po brzegi.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Σάββατο Μάιος 8 - 20:34

Widzę, że moje życzenie się spełniło, bo całe podium awansowało do 3 ligii. Gratuluje wygranej w barażach! :)

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Κυριακή Μάιος 9 - 06:13, Τροποποιήθηκε Κυριακή Μάιος 9 - 06:18

Mirmil się cieszy za to ja nie bardzo, mocna 3 Liga w tym sezonie gdzie dołączyli Wataha, Boom Szaka Taka, Dragons, będzie ciężko, liczę na baraże żeby się utrzymać

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Κυριακή Μάιος 9 - 06:23

Mario, w tym okienku zawodnicy są mocno rozchwytywani, ludzie kupują na potęgę za wszelką cenę, zastanawiałem się czy kupić zawodnika za 100mln odpuściłem, nikt nie dał oferty więc gościu wystawił raz jeszcze za 125mln no i teraz się biją o niego ;) gdzie tu logika...

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Κυριακή Μάιος 9 - 18:26

To jest rocking soccer. Tego nie ogarniesz :P

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Δευτέρα Μάιος 10 - 11:13

He he he, dokładnie Mario, jeszcze 1 pytanko, kupiłem zawodnika co mailem potwierdzili, ale od kilku godzin takie info przy transferze wisi:

*Transfery o wysokich kwotach są oznaczone do potwierdzenia przez administrację. Robimy to, aby gra była uczciwa dla wszystkich. Dziękujemy za cierpliwość.

Ile jeszcze to potrwa, i czy mogą odrzucić ten transfer?

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Δευτέρα Μάιος 10 - 11:19

Odrzucić to Ty chyba nie możesz, a jedynie administracja. Widocznie cena była wysoka i analizują czy to klepnąć czy jednak cofnąć.

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Δευτέρα Μάιος 10 - 13:15

Transfery na wysokie kwoty są analizowane przez administrację, żeby się nie okazało że ktoś robi jakieś przekręty. Czasami anulują uczciwy deal ale raczej rzadko się to zdarza. Po prostu musisz poczekać godzinę/parę godzin/dzień na klepnięcie transferu.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Δευτέρα Μάιος 10 - 13:17

Dzięki Mario, pewnie dzień im zejdzie bo od rana czekam

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów