Πρωτάθλημα: Πολωνία Σαιζόν 37 [4.4]

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Sezon 56 (57)


pl Mich >> Τετάρτη Ιανουάριος 13 - 14:18

A ja się bije z myślami, zaczynać od początku czy dalej grać. Od nowego sezonu dochody z meczów mocno spadną aż o 50%, a z drugiej strony brakuje mi tylko 2 poziomów do maxa,  chyba zostanę w Zniczu...

Doczytałem, że jak opuszczę klub w trakcie trwania bonusu dla poczatkującego gracza, to będę zaczynał wszystko od początku ale znów na 4 sezony będę miał bonusy. Ale VIPa na poczatek nie dadzą? No i nie wiem....

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Τετάρτη Ιανουάριος 13 - 16:18

Nie kombinuj tylko graj dalej :)

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Πέμπτη Ιανουάριος 14 - 18:04

Ale wtopa z Brodnicą. Więcej w tym sezonie nie wystawię rezerwowego bramkarza.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Παρασκευή Ιανουάριος 15 - 06:47

I tak bez porażki lecisz ... jak do końca sezonu bedziesz niepokonany to pełen szacun :)

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Παρασκευή Ιανουάριος 15 - 08:51, Τροποποιήθηκε Παρασκευή Ιανουάριος 15 - 08:51

Mario, ja tak samo z Białymstokiem wystawiłem rez. bramkarza ale mocną obronę dałem, w pierwszych minutach na sankach wyautowali najlepszego obrońcę i było pozamiatane,

tylko dziś ze Świeciem nie pregraj bo mam jeszcze nadzieję że na koniec będę na 6 miejscu przed Świeciem, mam nadzieję że nie będziesz miał sentymentów ;p

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Παρασκευή Ιανουάριος 15 - 09:09

O nie, ze Swieciem nie pozwolę sobie na porażkę. Cały podstawowy skład, mecz u siebie. Taki pewniaczek na podbicie kursu :)

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Atluck >> Κυριακή Ιανουάριος 17 - 10:10

Mario, z tego co wywnioskowałem widzimy się w tej samej 3lidze w następnym sezonie :)

pl Atluck
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mario >> Κυριακή Ιανουάριος 17 - 15:23

A to nie rozlosowywuje? Chyba że masz jakieś przecieki od adminów :)

Btw gratulacje za wygranie ligi 4.1

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Δευτέρα Ιανουάριος 18 - 08:05

Wygrałem 2 raz w tym sezonie z FC Zordon, Dzięki Mirmił że się podłożyłeś, mam nadzieję że nie specjalnie, i na 99% będę na 6 miejscu przed Świeciem, czyli cel na ten sezon zrealizowany,

pl Mich
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Atluck >> Δευτέρα Ιανουάριος 18 - 09:23

@Mario,

Spojrzałem parę sezonów wstecz, zwycięzcy 4.1 i 4.4 trafiają do 3.1, zwycięzcy 4.2 i 4.3 trafiają do 3.2.

Może to przypadek, ale raczej widzę w tym wzór :D

pl Atluck
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mario >> Δευτέρα Ιανουάριος 18 - 11:20

W takim razie do zobaczenia w lidze 3.1!

Udało się rozegrać sezon bez porażki. Przed sezonem spodziewałem się raczej 3 miejsca, a jako zdecydowanego faworyta widziałem Arkonię, ale Slavowi zdarzyło się parę wpadek. Remis z Kielcami jeszcze można usprawiedliwić, ale podział punktów po meczu z Sosnowcem, który trzyma się dolnej połowy tabeli, to już dość spory poślizg. No ale cóż, zdaża się, takie uroki piłki! Pozostaje mi tylko cieszyć się z pierwszego miejsca. Miejmy nadzieję, że gdy wrócę tu za dwa miesiące, ponownie trafię do rodzimej ligi 4.4.

pl Mario
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Τρίτη Ιανουάριος 19 - 06:29

Gratulacje Mario! Tytuł mistrzowski zdobyty w pięknym stylu :)

A pozostałym z podium życze powodzenia w barażach!

pl Mirmił
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-03-24
cn FC Taijiquan