Πρωτάθλημα: Ρουμανία Σαιζόν 41

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Sezonul 44 (74)


ro Amiral Auris >> Πέμπτη Απρίλιος 4 - 11:09

Vrei sa ii dau cateva antrenamente de tactica portarului?

ro Amiral Auris
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-02-24
ro Chindia Târgovişte
ro eupoli >> Πέμπτη Απρίλιος 4 - 15:39

care m-ati blestemat in halul asta? in CL am avut adversar imposibil, nici asta din playoff nu e de aruncat, iar in campionat.... ce sa mai zic? Nu vreau sa iau din merite nimanui, dar sunt unele chestii pe care nu le inteleg si am deja tzashpe titluri. ma trec si eu pe lista la evitarea retrogradarii :P

ro eupoli
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> Πέμπτη Απρίλιος 4 - 18:15, Τροποποιήθηκε Πέμπτη Απρίλιος 4 - 18:16

@Auris
Faci cum e mai bine pentru tine, eu spun doar să găseşti variantă de a-i urca valoarea în aşa fel încât să ajungă pe listă.

@eupoli
Părerea mea e că ţi-ai cam făcut-o singur. Ştiu că suntem adversari şi nu ar trebui să spun nimic, dar nu ţi-am înţeles campania de transferuri. Ori ţi-ai supraestimat lotul, ori ne-ai subestimat pe noi. Asta nu înseamnă că nu te văd în continuare cu prima şansă la titlu smile

ro RSM
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2013-03-19
ro RS FC
ro Amiral Auris >> Παρασκευή Απρίλιος 5 - 03:29

@Marius La jucătorii antrenați pentru națională astept sa imi spuneti ce sa antrenez si pana la ce nivel. Pentru mine ii am pe restul.

ro Amiral Auris
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-02-24
ro Chindia Târgovişte
ro eupoli >> Παρασκευή Απρίλιος 5 - 06:35

@ Marius, nu e vorba de subestimat pe nimeni si nici nu mi se pare ca am nu stiu ce lot - chiar n-am. Dar campania a avut deviza "Strangere de fonduri", drept urmare am capitalizat tot ce s-a putut. Si acum joc cu media de varsta sub 25 ani, ceea ce era alt obiectiv de-al meu. Ce iese, Dzeu cu mila. Pana acum, n-a iesit nimic. :) Am facut o mare greseala cand s-a trecut la noile preturi, pe atunci se vindea in draci pe bani multi si trebuia sa-mi fac stadion, iar eu am bagat bani in echipa. Acum nu se vinde nimic cum trebuie si ma manca in fund sa adun 5.4 pt stadion. Deh, mofturi de plictisit

ro eupoli
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> Παρασκευή Απρίλιος 5 - 07:20

Am avut o bănuială că ar fi vorba de asta, dar, cum spuneai şi tu, a trecut vremea transferurilor nebune. Singura şansă e să prinzi un talent de peste 7 şi să-l dai cum iese din academie.

Dacă tot ai mofturi de plictisit, nu vrei să te apuci de naţională? laughing

ro RSM
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2013-03-19
ro RS FC
ro Luiza Campioana >> Παρασκευή Απρίλιος 5 - 22:58

Ce ziceai grasule ? sunt la numar ha ? daca mai fac 20 de puncte e f posibil sa mai stau un sezon paci!:))

ro Luiza Campioana
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro Jeicky >> Σάββατο Απρίλιος 6 - 15:58

Asa te-am facut sa te concentrezi mai mult pe joc laughing

ro Jeicky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Jeicky >> Κυριακή Απρίλιος 7 - 15:10

Stiati ca ultima data cand AC Recas a inregistrat 2 infrangeri intr-un sezon a fost cel cu numarul 38.surprised

ro Jeicky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro RSM >> Κυριακή Απρίλιος 7 - 18:35

Nu te lăsa păcălit de asta, sunt aproape sigur că îşi revine. Încă e favorit la titlu.

ro RSM
Διαχειριστής Κοινότητας
Εγγεγραμμένος2013-03-19
ro RS FC
ro eupoli >> Κυριακή Απρίλιος 7 - 19:11, Τροποποιήθηκε Δευτέρα Απρίλιος 8 - 05:40

Bah, ma lasati cu povestile astea ? Clar m-ati blestemat, n-am nici un dubiu. :) Promit ca sezonul asta nu ma mai plang, e ultima data, dar vreau sa inteleg cum pierd eu puncte in campionat. Adversarul a avut 2 suturi pe poarta, 2 boabe, 100% procentaj in fata unui portar de 7.31 Inteleg, nu e cel mai bun portar, dar chiar meci de meci sa aibe porcentaj sub 50%? Da-o dracu de treaba. Asta in conditiile in care atacantii mei asa slabi cum sunt (7.08, 6.41 si 6.39) nu nimeresc poarta nici 50% (si nu joc cu risc high la suturi), iar din 5-7 suturi, abia dau o boaba. Iar portarii adversi numa note de 9 si 10. Astept opinii. Da, azi am ratat si un 11m si evident am avut si o accidentare la inceput de meci. 

PS: sa ne intelegem, nu ma astept sa castig toate meciurile, nici nu vreau sa iau din meritele adversarilor, vreau doar sa inteleg niste chestii despre echipa mea

ro eupoli
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-23
ro AC Recas
ro Amiral Auris >> Δευτέρα Απρίλιος 8 - 06:14

Dacă ti-ai fi propus retrogradarea, ai fi avut parte doar de satisfacții! laughing

ro Amiral Auris
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2015-02-24
ro Chindia Târgovişte
ro Luiza Campioana >> Πέμπτη Απρίλιος 11 - 17:52

BV Flaviuse  ! Ce sa mai zic dupa ce ala mi-a dat 3 goluri ? sa fii sanatos si ala suspendat pe 10 etape ! :))

ro Luiza Campioana
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro Jeicky >> Πέμπτη Απρίλιος 11 - 19:12

"Ala" este cel mai reusit trasfer al meu "ever".

ro Jeicky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Luiza Campioana >> Πέμπτη Απρίλιος 11 - 19:28

Stiu  ! bugetul meu de cand joc :)) atunci ce sa ii urez? dupa 10 etape de suspendare ,10 accidentat ! 

p.s. asta doar daca te gandesti sa-l bagi si in retur...:))

ro Luiza Campioana
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
ro Minerul Lupeni