Forum: Polish rss-feed

This is the general discussion forum for Polish. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

Polish >> Questions

Automatyczna formacja i taktyka (7)

pl Bremu >> sunday october 26 - 17:33, Edited sunday october 26 - 17:34
Nie wiem czy to normalne i zamierzone, a według mnie nienormalne i powinno byc niezamierzone, ale.... Czytalem parę postow na forum typu " komputer ustawił mi formację i wygrałem dwa pierwsze mecze w lidze". Mój kolega tak samo. Pierwszy mecz w lidze i 3:0 (auto) i teraz 2:0 ze mną (auto) jak sam ustawial bylo słabo. Według mnie powinno to działać tak jak na przykład w fifie że jeśli sam nie ustalasz wszystkiego to masz mniejsze szanse na dobry wynik. Trochę nie fair wobec graczy którzy się starają i odbiera sens tej gry i radości z tej gry. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy ponieważ jestem początkujący i może nie wszystko rozumiem.
pl Bremu
Newbie
Registered2013-07-26
pl Sekker >> sunday october 26 - 21:18
Co tu dużo mówić ja niby jestem w miarę doświadczony, ale i tak mało co tu rozumiem. To jest RS tego nie ogarniesz xD
pl Sekker
User
Registered2013-05-22
pl Sidney68 >> sunday october 26 - 21:46
AUTO wybiera najlepszych grajków...ja tak kiedyś byłem 3 w lidze. Jak ktoś ma słabszy telefon to nie ma wyboru,bo i tak nie ustawi samemu składu.
pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Bremu >> monday october 27 - 05:18
Czyli tak jak myślałem, rzecz niepojeta. Dzięki Sidney ;).
pl Bremu
Newbie
Registered2013-07-26
pl Trxior >> monday october 27 - 10:02
AUTO nie zawsze daje złota formacje, ktora wygra kazdy mecz. To przypadek, ze Twojemu koledze sie udalo.
pl Trxior
User
Registered2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> monday october 27 - 10:31
To prawda :-( Ale nie można wygrać wszystkich meczy ;-)
pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Bremu >> sunday november 2 - 19:37
Sidney nie? :)Na razie po 5 meczach ma 15 punktów.
pl Bremu
Newbie
Registered2013-07-26