Форум: Польский rss-feed

Язык для обсуждений на этом форуме: Польский. Когда вы пишете на этом форуме, вы должны использовать данный язык. Сообщения на других языках могут быть удалены без предупреждения. Форум содержит подфорумы с разными темами или предложениями. Убедительная просьба оставлять сообщения именно в том разделе, который соответствует тематике Вашего сообщения. Если вы нашли ошибку напишите о ней в разделе "Сообщить об ошибке" Спасибо за понимание.

Польский >> Вопросы

Krzyszstof Gad?a?a?! (12)

li Krynia >> Понедельник Июль 29 - 10:32
Witam. Chciałbym poruszyć temat zawodnika mojego kolegi czyli Krzszstofa Gadżały. Dopatrzyłem się w nim 2 błędów. Pierwszym z nich jest imię- zna ktoś jakiegoś Krzyszstofa? Drugim z nich jest nazwisko. Nie wiem czy mam racje ale oprócz Krzyszstofa Gadżały nikt inny chyba nie ma takiego nazwiska. Możliwe iż jest to nazwisko ściągnięte od mojego zawodnika-Krystiana Gadzały. Proszę o szybkie wytłumaczenie tego błędu i ewentualne (o ile jest to możliwe) poprawienie go na Krzysztofa Gadzałę. Z góry dziękuje za pomoc.
li Krynia
Новичок
Зарегистрировано2013-04-23
li Krynia >> Понедельник Июль 29 - 10:34
Zapomniałem napisać że login mojego kolegi to tomol17
li Krynia
Новичок
Зарегистрировано2013-04-23
pl Yoshik >> Понедельник Июль 29 - 18:46
Do nazwiska bym się nie przyczepiał bo to są nazwiska fikcyjne, ale z imieniem masz racje to jest ewidentny błąd.
A ja mam w swoim zespole jednego zawodnika który ma nazwisko napisane z małej litery: Krystyn krakowski :P
pl Yoshik
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl Vordum >> Понедельник Июль 29 - 19:48
Ja mam u siebie zawodnika o imieniu Florjan, a oczywiscie takiego nie ma w rzeczywistosci
pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Tomplus >> Понедельник Июль 29 - 19:54
Na forum zagranicznym kilka razy został poruszany ten wątek, także w ekipie translatorskiej gry był inicjowany ten wątek aby móc poprawić imiona i nazwiska zawodników, ale jak powiedział Vincent, nie ma możliwości zmiany imion i nazwisk piłkarzy, a dwa nie ma systemu do poprawy bazy nazwisk i imion.

Sam mam kilku zawodników o dziwnych imionach i nazwiskach.
Dlatego jak tylko będziemy mieć taką możliwość zajmiemy się za poprawę imion i nazwisk zawodników.
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Kashim >> Вторник Июль 30 - 16:12, Отредактирован Вторник Июль 30 - 16:13
Ja mam zawodnika o imieniu Ziven. Z tego co czytałem to polskie imię tylko że kobiety :P
pl Kashim
Новичок
Зарегистрировано2013-05-30
pl Sekker >> Вторник Июль 30 - 19:42
No to ja też dorzucę coś ciekawego od siebie.
Mam zawodnika, który nazywa się Jaromil Jurgelionis. Jak na polaka to dosyć dziwne imię i nazwisko, bardziej pasuje np. do Serba :P
pl Sekker
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl Tomplus >> Среда Июль 31 - 03:23
Jaromił to typowo Polskie imię (Tomasz, Artur, Stefan, Rafał itd.. to są exportowane imiona,zazwyczaj hebrajskie, bo Watykan takie zalecał)
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Vordum >> Среда Июль 31 - 05:57
Ale nazwisko greckie ^^
pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Wojtas >> Среда Июль 31 - 06:09
nazwisko litewskie
pl Wojtas
Новичок
Зарегистрировано2013-01-16
pl St. Pauli >> Среда Июль 31 - 09:30
No ja też mam jednego dziwnego zawodnika o imieniu Bodgan ;)
Zresztą mam też grajka narodowości polskiej o imieniu Zarek :P
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl Vordum >> Среда Июль 31 - 09:44
A no tak, bardziej litewskie
pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj