League of Czech Republic season 53

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Ligové info (516)


ua Shiva☮ >> monday october 13 - 17:44
Dekuju za gratulace. Ja doufam, ze liga bude stale tak vyrovnana jako doposud. Jinak DOUBLE je doma:-)))
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Demon >> monday october 13 - 18:01
Gratuluji též, mistře! Titul zcela zasloužený...
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz PolarM >> monday october 13 - 19:33
Gratuluji ;) jak vidím, zasloužený zisk titulu
cz PolarM
User
Registered2014-07-06
cz Blue >> tuesday october 14 - 12:15
Přidávám se ke gratulantům
cz Blue
User
Registered2014-07-26
cz Qido >> tuesday october 14 - 14:29
Už by to chtělo mít zástupce ve skupině Evropského poháru !! :D
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Aegon I. >> tuesday october 14 - 15:01
tak se snaz :DDD
cz Aegon I.
Newbie
Registered2013-10-24
cz Qido >> tuesday october 14 - 15:16
Já tam už byl :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Aegon I. >> tuesday october 14 - 18:07
byl je minulost ... musis do budoucna
cz Aegon I.
Newbie
Registered2013-10-24
cz Qido >> saturday october 25 - 09:30
Už zítra nám začíná další sezona. Do této sezony se vstupuje s mnoha otázky. Obhají TIA oba tituly? Probojuje se český zástupce do skupin Evropského poháru? Bude BnS pokračovat ve špatných výsledcích? či překvapí někdo z nováčků? a další mnohé, to nám ukáže tahle sezona. Všem týmům přeji hodně dobrých výsledků :)

Zítřejší šlágr obstará domácí Xanadu proti zkušenému Orgamente.

Tým Xanadu, který se skládá převážně z hráčů narozených v naší zemi, se pokusím obrat Orgamente o body, určitě na to má. Jenže Orgamente v čele s reprezentačním koučem Smallem vyhlášil před sezonou útok na titul a ztráta z konkurentem hned na začátku by nebyla příjemná. Zápas tipuji na 1:2 pro Orgamente.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> monday october 27 - 12:56
Na programu v úterý bude 2.kolo Národní ligy.
Po některých překvapivých výsledcích očekávám i v tomhle kole překvapení.
Orgamente doma přivítá nováčka Eagles sv.Kopeček. Orgamente se vzpamatovává ze šoku za který může tým Xanadu (prohra 2:3).
A aby toho nebylo málo tak ještě vyřazení s BOT týmem z Černé hory v 1.předkole Evropské ligy. Eagles zahájili prvoligovou sezonu taky prohrou s Vořechovem 0:1. Eagles v tomhle zápase zaplatili nováčkovskou daň. Orgamente by tenhle zápas mělo zvládnout a přejet svého soupeře.
V dalším zápase doma přivíta Sparta tým Xanadu.
Sparta, která v 1.kole zajížděla na půdu BnS, který se ještě vzpamatovává z minulé hororové sezony. Zápas skončil 1:1, ale více ze hry mělo BnS. Tým Xanadu doma přivítal tým Orgamente. Podaří se Sparta doma zaskočit Xanadu neboXanadu bude těžit z dobré týmové morálky.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> friday october 31 - 15:42
Zítra nám pokračuje liga 4.kolem. Po 3.kolech máme 3 týmy, který ještě neokusili v prohru. Je to tým Xanadu, který zatím vede tabulku o skore před zatím překvapujícím Samurai Brno a 3.místo zatím patří úřadujícímu šampionu Chvalčovu, který má na kontě 7 bodu. Druhý konec tabulky patří týmům, který mají vyšší ambice. Targaryen na posledním místě nezískal zatím ani bod a musí trošku přidat jinak se dostane do problémů. Dalšími týmy jsou Přestavlky, Sparta a BnS, který furt hledá formu z minulých sezon.

V zápase Targaryen vs Přestavlky tedy zítra půjde o hodně. Orgamente přivítá na své půdě dosavadní překvapení Samurai Brno. Pokud se chce Orgamente dotáhnout na čelo musí vyhrát.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> sunday november 2 - 18:06
Máme za sebou 5.kolo
Tabulku vede Chvalčov o 1bod před Zbrojovkou Lužánky, která jako každý rok má vstup do sezony vynikající. Uvidíme jestli se ji povede udržet nadějnou pozici, či víc vyhrát titul. Na 3. místě je pro mě zatím velký překvapení Samurai Brno. Dnes si jednoznačně pohrálo 5:0 s týmem AC Sparta, která se s jedinným bodem usadila na poslední příčce.
Dobrý vstup do sezony určitě nezažívají hráči Orgamente, kteří mají po 5.kolech dvě prohry a tři výhry. To jim stačí na 6.pozici před týmem BnS.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Blue >> friday november 7 - 22:51
Omlouvám se, jestli píšu do blbýho místa, když tak mě někdo smažte, ale jinde se nezdá být nic aktivního. U mě v 2. lize vede suverénně botteam, nyní již o 6 bodů. Nemá nějak silný tým podle hvězd, to i já mám podle nich rozhodně lepší, a další týmy ve 2 lize mají mnohem lepší. Dnes jsem botteam přestřílel 19:5 a přesto prohrál 1:0. Obdobně se vedlo dalším lepším human teamum z 2. ligy, proto botteam suveréně vede 2. ligu a pravděpodobně přímo postoupí k vám do 1. ligy. Bottýmy mají mít snad nějakou výhodu proti human týmům, ale nevím, jestli tato výhoda není neúměrně velká a jesti to nekazí tuto hru. Proti AI si rád zahraju třeba sid mayer cívku, proč bych se ale měl nechat od nich pořád porážet tady.
cz Blue
User
Registered2014-07-26
cz Qido >> saturday november 8 - 07:31
Ahoj, tenthle problém směřuj Doktorovi do zprávy :) Jinak máš pravdu a souhlasím s tebou
cz Qido
User
Registered2013-02-08
ua Shiva☮ >> saturday november 8 - 20:30
To Blue: Ten Botteam je bývalý FC Disneyland, který ještě nedávno poměrně zdatně hrál 1. ligu. Podle hvězd sice nemá výrazně silný tým, ale má jej hodně srovnatelný s ostatními týmy 2.ligy a když k tomu přičteš tu nepatrnou výhodu pro bot teamy je zde 1. místo v tabulce. Ta jejich výhoda mi nepřijde nijak výrazná a navíc věř mi, že pokud se jej neujme nějaký manažer, tak na 1. místě do konce sezony nezůstane. Má nižší tréninkové centrum, což znamená nižší zkušenost hráčům a tedy jejich pomalejší růst, resp. rychlejší zhoršení u těch starších. Navíc to musí být motivace pro Vás týmy, které jste za ním, abyste se zlepšovali. Postupová místa jsou až 3, takže je třeba bojovat:)
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01