League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Zajímavé zápasy (6)

cz Doktor >> sunday july 16 - 18:58

https://rockingsoccer.com/cs/kopana/info/match-11419624

Přestavlky - TBS

nádherný zápas... dva špičkové týmy, padalo plno gólů a nebyla nouze o napětí...

navíc infarktová poslední tříminutovka... 87. minuta - Přestavlky smutní, TBS se raduje za plichtu. Rozehrávka, akce gól... 89. minuta - přestavlky dávají vítězný gól... pak už to udržely...

Navíc oba týmy hráli se shodným rozestavením a oboum týmům vypověděla službu obrana (hdonocení 3-4 na obou stranách). Obě taktiky postaveny ofenzivně a osobně si myslím, že by to vyhrálo soutěž o zápas sezóny :-)

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz čusek >> sunday july 16 - 22:49

Byl to dobrý zápas. Měl jsem můlu v tom, že v 55 minutě se mi zranil hlavní brankař. Sice se mi v lize povedlo vyhrát,ale při večerním zápase  evropské ligy mi moc chyběl. Na zápas evrobské ligy pak musel nastoupit záložní brankař který má jen 6,5 hvězdy a aby toho nebylo málo tak i ten se mi v 59 minutě zranil. Takže zápas musel dochytat můj 17 letý brankař který má jen 3,8 stříbrné hvězdy. Nikoho pak nepřekvapí že jsem dostal 7 gólů. prostě černý den pro můj tým.

cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz Doktor >> monday july 17 - 10:02

aha, tak zranění jsem si nevšiml... no tak to je pak typické Pyrrhovo vítězství...

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz čusek >> monday july 17 - 10:27

Na druhou stranu jsem si naděje na postup v evropské lize moc nedělal. Za mé sezony co zde hraji, byl můj úspěch v evropské lize jen na úrovni dorostenců, kdy jsem se ve dvanácté sezóně prohrál až v 5 kole.

cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz colecko >> monday july 17 - 11:41

To je škoda, celkově potřebujeme týmy v evr. pohárech...

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz Doktor >> monday july 17 - 20:10

nojo, jenže jak je tam dostat :-)

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26