League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Posezónní vyjádření manažerů (59)


cz Doktor >> sunday august 21 - 19:17
Do této setóny jsme vstupovali s jasným cílem: obhájit titul. To se nám po napínavém boji podařilo. V tomto ohledu jsem nadmíru spokojen. Akorát mě mrzí opakované neúspěchy v domácích pohárech. Ty evropské jsou asi mimo naše možnosti...
Do příští sezóny už vstupujeme pokorněji a budeme se pochopitelně opět dosáhnout na titul, ale do třetího místa to budu považovat za úspěch.
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Qido >> saturday august 27 - 05:15
Jedna z lepších sezon za poslední roky, klub se začal soustředit na své odchovance a přestup uskutečnil jenom jeden, přesto tuhle sezonu bude cíl ještě trošku větší a to bude hrát do 8.místa tzv. střed.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz ales72 >> wednesday september 7 - 19:53
Cíl FC Stratovarius 1972 je jediny. Pokusit se nesestoupit.
cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972
cz Demon >> sunday july 8 - 05:36

Zdravím!

Chtěl bych pogratulovat 13dedek13 k úspěšnému zvolení k NT. Doufáme, že zdvihneš jeho úroveň tak, jak jsi se vzšvihl se svým klubem TBS. Přeji tedz mnoho úspěchů, přestože to určitě nebude lehké.

Dále bych chtěl popřát Doktorovi mnoho úspěchů ve vedení Severního Irska.

A nakonec všem, kteří se hře věnují přeji co nejvíce pokořených soupeřů. Vím jak je těžké nebýt roznesen například TBS, Chvalčovem nebo Přestavlky. Tím více je potřeba přemýšlet, jak svůj klub posílit. A také doporučuji přečíst návod, kdo to ještě neudělal. Máme ho v češtině a najdete tam fúru užitečných informací.

To je ode mne vše. Fotbalu zdar!

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz dusana >> sunday july 8 - 10:03

gratuluji menegerum a hodne stesti ve vedení tímu a ostatním hodne stestí v novej sezone 

cz dusana
User
Registered2018-02-13
cz Maros >> sunday july 8 - 20:34

A mně k vedení Kolumbie nepopřeje nikdo? Hned, jak zjistím, jak se NT ovládá, tak Vám ukážu vy plantážníci!

cz Maros
User
Registered2016-12-16
cz Demon >> wednesday july 11 - 05:29

Tak tedy gratulace i pro Marose. Omlouvám se, na Iry jsem přišel víceméně náhodou a dál jsem nehledal. Moje chyba. Tak tedy vzhůru skrz kvalifikaci! 

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Maros >> thursday july 12 - 05:26

No proto ;) Vzhledem k tomu, že jsem NT vyhrál v loterii a nikdo z kolumbijců neprojevil zájem o dění to beru jako velké zpestření a třešničku na dortu této sezóny bez tíhy odpovědnosti.

(pokud někdo vnímá smajlíky jako něco infantilního, ať si jde koupit lízátko :P

cz Maros
User
Registered2016-12-16
cz Demon >> sunday august 19 - 05:17

Gratulace 13dedek13! V téhle sezoně na domácí půdě nenašel přemožitele a zvítězil na obou frontách! "Kéž bychom se vydali podobným směrem.", tvrdí manažer Zmijí a dodává: "Fond se nám plní. Doufáme, že díky našim skvělým fanouškům, kteří na nás chodí v hojném počtu, ho budeme plnit až na požadovanou úroveň. Nebo by nás raději viděli jako mistry hned v příští sezoně? Tak jako tak, jsme jejich dlužníky a vyhlašujeme boj o titul!" Těžko říci, zda-li poslední věta rozhovoru byla myšlena vážně, protože zájemců o titul je až až a jde většinou o několik úrovní lepší kluby. Jak se Ban rozhodne, to je ve hvězdách a kdo si odnese 40. titul Mistra ČR uvidíme až na konci sezony...

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> friday september 21 - 18:19

http://bandenne.blogspot.com/?m=1

Nový blog trochu jinak

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Haglo >> tuesday october 9 - 08:06

Sláva, konečně jsem vyšel ze stínu a podařilo se mi tuto sezónu prosadit a budu nejhůře třetí. Konečně se mi podařila sezóna, kdy jsem neztrácel s papírově slabšími týmy a zároveň získal body s papírově silnějšími. Děkuji všem manažerům za krásnou vyrovnanou sezonu.

cz Haglo
User
Registered2014-01-26
cz FK Vořechov
cz Demon >> tuesday october 9 - 12:27

Taky se mi líbí, že o titulu rozhodne úplně poslední ligový zápas! :)

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
ua Shiva☮ >> tuesday october 9 - 16:45, Edited tuesday october 9 - 18:58

 Super vyrovnaná sezona. Všem velká gratulace.

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Haglo >> tuesday october 9 - 19:50

Tak nakonec jsem zůstal u třetího místa :( :D , ale stejně jsem rád za můj největší úspěch v lize. Gratuluju Shiva  k titulu. Pěkný bylo že nejen o titulu, ale i o účasti v baráži rozhodovalo až poslední kolo, doufám, že i příští ročníky budou tak napínavé :)

cz Haglo
User
Registered2014-01-26
cz FK Vořechov