League of Estonia season 21

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H40 (65)


ee Kaarel >> sunday september 16 - 16:03

Kahe mänguga pool tiimi vigastatud, pikaks ajaks. Õnneks HC abil saab vigastused paaripäevaliseks, aga siiski kaotan tähtsad mängud sellega. Veeb se vastu sain reportsid ca 2punkti peale, nüüd kõik mängus kaotused, sest et uus taktika ei toimi enam. 

Oeh, kurvaks teeb. :(

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> sunday september 16 - 17:24

Tuleb esitada vist meestele ultimaatum, et kui TW alguseks 5 hulgas ei olda või selle vältel sealt välja vajutakse, läheb müügiks. Lihtsalt nii vana rivistusega on väga viimane aeg, kui tahetakse veel Euroopa Liigat näha. Kolmandik hooaega läbi ning esiviisiku vastu vist üksainuke võit ja paar viiki saadud, kodus ei saada jagu kindlast peksubotist- nii ju pole midagi loota. Hetkel just soodne hetk väheste riskidega noorendada: bot kaugel maas, Chargersi rivistus pole päris see ML tase ning Haapsalu samuti noorendab jõuliselt. Aga just see kummipaelaga järel lohisemine on kõige hullem, sest kogu aeg mõtled, et ehk seekord tuleb ning siis viimaste mängudega jälle kõik käest lasta. Ei tule sellele ühele hooajale uut koefitsienti juurde, et mingitki asetust teenida ning lõpuks ka põhimeeskonnaga ükski euroduell ära võita. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> wednesday september 19 - 17:55

Tänane mäng oli tõeline kobakäppade konkurss.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> thursday september 20 - 14:39

Bardsley karjäär ongi mu klubis ümber saamas ja lõunanaabrite kolmas liiga tõenäoliselt ootamas. Sel ega järgmisel hooajal seega eurokohale ei pretendeeri enam. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday september 20 - 17:10

Nii et annad alla seisus kus hooaja keskel jääd eurokohast vaid ühe ühiku väravate vahe kaugusele võrdsete punktidega? Arvestades kui kehvasid mänge sul sees on siis peaksid sa pigem teisel poolel just tõusma. Tartu pole nii stabiilne ega sinust tugevam kuigivõrd et temast mööda ei peaks saama. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday september 20 - 19:20, Edited thursday september 20 - 19:22

Sõbrakene, vaata kes räägib sel teemal...mul on Bardsley latialused mängud juba 2 hooaega saatuslikuks saanud ning kolmandat napikat ma ei lase tal omale enam teha! Pigem lepin mõnda aega konkurentsist väljas olemisega, et hiljem tugevam olla, samuti saab japs nüüd õigel kiirusel areneda ega kaota kogemust seetõttu, et loodusõnnetus otsustas oma pampersid lekkima lasta viimasel veerandtunnil. Minu veendumuse järgi vanurid esinevadki pigem alla oma taset võrreldes samasuguse noorema mängijaga.

Samuti ei pea ma nüüd analüüsides vaatama, kuidas kõigi lineupid on minu omast keskmiselt nooremad, kuigi olen olnud ise ühe noorema meeskonna mainega klubisid pikka aega.

Sa ise oleksid juba Meistrikas ära käinud vähemalt, kui pidevalt oma klubi põhimehi esimese eksimuse peale müüki ei paneks.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday september 21 - 12:20

Aga kui nüüd japsiga sul jääb mingi 2 punkti 5. kohast puudu siis on küll et oleks vana jätnud siis saanuks eurole? Lisaks olnuks sul võimalus ju karikaga: kodus võiks isegi Pusast tänavu jagu saada ning finaalis võiks mida iganes juhtuda Alkohoolikute vastu. Nüüd vähendasid oma võimalusi kõvasti. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday september 22 - 10:19

Kui tänavu kobistakski vaevu-vaevu eurole, siis järgmisel hooajal poleks seal enam niikuinii midagi teha. Otsus on tehtud ja seda enam tagasi ei pööra. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday september 22 - 14:52

Ostad ruttu korraliku ja veidi noorema värku ning oledgi tagasi. Turg veel ju avatud. Kui eesmärgile nii ligidal olla siis tasuks ikka pingutada. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday september 22 - 18:23

Mis lähedal asuvast Euroopast sa nüüd rääkisidki? Kui ikka <10* värkuga botile suudetakse lüüa üksainus värav suure hädaga, pole mingit Euroopat! Nurka häbenema!

Pigem tasub sul sellel suunal rabeleda, võid playoffidesse jõudmise korral veel Meistrikasse nii sattuda :D Mul peab Yasui hakkama kaela kandma mõne hooaja pärast. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday september 23 - 04:40

Mina ja playoffidega meistrikasse?? Ma pole seal kunagi esimesest ringist edasi saanud isegi kui liigas sama vastast edestasin. Ainus tee sinna on mul liiga ära võita milleks praegu selgelt liiga vara.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday september 23 - 06:13

Ning et sa mulle värku teemal rohkem ette heita ei saaks, siis võrdlus parimast saadaolevast ja mulle hetkel taskukohasest värkust ning vanast. 

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/compareplayers?id1=1005611&id2=964761

Peaksin püstiloll olema, kui ostan üle 2 korra kallima ning sama kehva. Ma ei saagi aru, miks tollel market value üle 2 korda kõrgem on, kas tõesti pool aastat vanust loeb nii palju? 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sunday september 23 - 08:16

Surusin CLis 3nda koha ära grupis :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sunday september 23 - 18:00

Kolm klubi jätkavad veel. 

Too teine värku on lihtsalt õhku ja steroide täis pumbatud mittevajalike asjadega. Ok endurance vahest saan veel aru aga power ei pidanud ju värkule oluline olema. Tactics ehk ka kuidagi aga passing ei anna sittagi juurde. 4 kasutut atribuuti 0 vajalikuga vs 2 vajalikku. Täielik dumbass et kolmekordse hinna maksis. Võiksid English forumist uurida või teen seda ise?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday september 23 - 18:55

Uurin ise. No nii tohutu väärtuste vahe pole neil ometigi.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn