Foorumi: Puola rss-feed

Täällä keskustellaan yleisesti pelistä, kielenä puola. Kun kirjoitat foorumille, sinun tulee käyttää tätä kieltä. Toisella kielellä kirjoitetut postaukset poistetaan ilman varoitusta. Tässä foorumissa on alaosastoja eri aiheille ja tarkoituksille. Ole hyvä ja raportoi pelissä esiintyvät bugit niille tarkoitetulle foorumille. Ja mieti hetki mihin aihealueeseen kirjoitat.

Puola >> Kysymykset

Biuro (7)

pl Mikro00 >> maanantai huhtikuu 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-05-22
pl Azmo >> tiistai huhtikuu 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Untuvikko
Rekisteröitynyt2013-05-11
pl Mirmił >> tiistai elokuu 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> keskiviikko elokuu 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Untuvikko
Rekisteröitynyt2014-01-02
pl Llukaszenko >> keskiviikko elokuu 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> torstai elokuu 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2015-03-24
cn FC Taijiquan