Maan Viro liiga kausi 56 [2]

Foorumi: Sarjafoorumi rss-feed

Keskustele sarjastasi. Ketkä ovat suosikkeja voittamaan sarjan? Ketä nousee/putoaa, miten cupissa menee?

Palaa foorumin etusivulle

Hooaeg 12 (164)


ee Kaarel >> sunnuntai syyskuu 21 - 10:33
Kas sa jääd sellega palju miinustesse? Mul on endal ka plaan teha stata suuremaks, kuid ainult juhul kui ML saan. Kui jääd palju miinustesse, siis vb arendan midagi muud enne.
ee Kaarel
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> sunnuntai syyskuu 21 - 10:36
Ei ole hullu , muidu vip3-ga jooksen päevas 80k miinust kokku , aga hooaja lõpus siiski normaalselt plussis :)
ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunnuntai syyskuu 21 - 16:00
Karika kohta võin öelda vist, et lõpp hea, kõik hea- tugevamale vastasele hakati julgelt vastu, kunagi koondiseski olnud(pole küll kindel, kas platsile sai, kuid varus oli) värkule 2 väravat löödud, kõige tähtsam et lisaaega ei tulnud. Veenus on siiski klass tugevam sats, kuigi võib ju spekuleerida, et oleks Karu asemel kaitses mõne põhimehe saatnud väljakule, ehk siis. Loodetavasti on täna rahaliselt hea päev ning FC Torni pole minetanud oma tänavust taset publiku meelitamises(ega palliplatsil :)). 9K peab lõpuks normaalses voorus langema!
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> tiistai syyskuu 23 - 19:38
Tänavusel hooajal on vahed liigatabelis üllatavalt suureks hakanud kärisema. Bot on seal kus olema peab, aga mullu sel ajal juhiti liigat 26 punktiga, mul oli veel Chelseaga võrdselt 23 punkti :D Kindlasti toob teine pool mingeid muutusi, ka jäänud 3 vooruga esimesest poolest jõuan hakata langema sinna 5.-6. koha kanti, kuhu arvan end kuuluvat: ees mängud just tugevamatega järjest. Liigavõidu eest jäävad arvatavasti heitlema Alkohoolikud ja Kickerz, konkurentsi peaks neile pakkuma FC O ja Haapsalu. Hetkel tunduvad sabaossa jäävat pigem Torni ja Black Cats, kuid kindlasti toob peatne üleminekuaken muutusi jõudude vahekorda.
Chelsea raskused Meistriliigas on eelkõige seotud nende häbematult nõrga väravavahiga, kes isegi siin liigas kuuluks kindlalt kolme kehvima hulka. Muudes liinides suudetaks GoGoGo ja Chargersiga konkureerida küll.Ning loomulikult tuleb lisada igasse tabelisse taktikaline komponent.
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> keskiviikko syyskuu 24 - 06:58
Väga huvitav ja raske võit tuli täna hommikul. Mängu jooksul sai mu staarkaitsja ning üks poolik vigastada (mõlemad esimesel poolajal), lisaks sellele sai laenuga poolik punase. Muidugi ei asendatud vigaseid vendi adekvaatsete mängijate, vaid nolkidega, kes alles õpivad palli mängima. Kuidagi suutis meeskond domineerimist jätkata ning võidu koju tuua. Kindlasti mängis rolli ka see, et vastane sai ka ühe vigastuse ja punase.

Lisaks sellele vaatan, et ma tundun siin liigas päris atraktiivne vastane olevat. Pidevalt sõidan võõrsile nii, et seal vaatab täismaja vastu. Tahaks ise ka ühte sellist vastast, oleks tore 14k kas või korra täis saada. :D
ee Kaarel
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> keskiviikko syyskuu 24 - 12:45
Kõige tõenäolisem on täismaja saada FC Torni vastu, ta kah on suurema populaarsusega tiim.
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> perjantai syyskuu 26 - 15:12
Nüüd küsime kõik paluperalt kommiraha :D
ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> perjantai syyskuu 26 - 18:03
Võõrsil lähikonkurendi üle 3-0 võit. Täna tuleb mängumootorit oma õnnes tänada :D
ee Kaarel
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> perjantai syyskuu 26 - 18:04
Ning enne algatatu jätkuks: isegi mu kaitse ja värku on liiga juustud, et mõelda kõrgemale tõusust. Kas mõjus uue mehe sissetoomine nii segadust tekitavalt? Pigem juba liiga heade tulemustega ära harjunud vist, nüüd tuli tegelik tase välja. Aga vahelduseks üks täismaja ikkagi:)
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> lauantai syyskuu 27 - 07:14
Üleval kõik mängud kotti saades saad rohkem raha kui siin kõik võites :D
ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunnuntai syyskuu 28 - 14:20
Täna boti vastu suht nooremapoolse rivistusega :D hetkeseis lubab riske võtta.
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> sunnuntai syyskuu 28 - 20:48, Muokattu sunnuntai syyskuu 28 - 20:49
Njäh...lasti ikkagi boti ründajail süütus kaotada. Kaks lollust kaitses järjest ja piisas, teine veel põhimehelt. Aga 3 punkti tulid ka selle koosseisuga ära.
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> maanantai syyskuu 29 - 17:40
Hasquin oli vist tige, et eile poisi lasin algkoosseisus platsile.
ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tiistai syyskuu 30 - 09:10
Ma sain karikas vast parima loosi , chargers koduväljakul :D
Samas oleks võinud reinhardi ka saada , koduväljaku eelis oleks hea , finaali jõudes seda pole kui sinna sinna üldse jõuan :P
ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> keskiviikko lokakuu 1 - 18:32
Miks ma ei saa torni vastu täismaja? Ometigi on mu fännibaas teistest suurem siin liigas -_-
ee Kaarel
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud