Maan Viro liiga kausi 59

Foorumi: Sarjafoorumi rss-feed

Keskustele sarjastasi. Ketkä ovat suosikkeja voittamaan sarjan? Ketä nousee/putoaa, miten cupissa menee?

Palaa foorumin etusivulle

H73 (49)


ee Balthazor >> keskiviikko kesäkuu 14 - 17:28

SK Latgolsi juht tunnistas avalikult, et klubi miinus on 4,4 miljardit. Tema on üks neid, kes n-ö Hattricki mudelit kasutavad, et vahepeal võib noortega täiesti põhjas ära käia ja siis uuesti tippu. No ühe miljardi vähemalt saab ta tagasi praeguste mängijate müügist, sest ka 30+ vanuses blackstaride eest ollakse nõus käima välja suuri summasid. Edasi tuleb vist oma noorte farmimisega läbi ajada, sest miinuses olles kedagi osta vist ei saa, siis võivad krediitide eest tehtavad mängijad ära kuluda. Aga ikka läheb vist mitu aastat, et sellest välja tulla, foorumis arutleti, et ehk oleks siis juba mõistlikum resign ja uuesti liituda ühe taseme kõigi ehitiste hinnaga. 

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> torstai kesäkuu 15 - 06:59

Tal lammutatakse selle ajaga ehitised maha ning tagasiteed nagu pole

ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> torstai kesäkuu 15 - 18:13

Lõhnab vist jah lahkumisetenduse järele a la Koen, kes laskis ka miinust kasvada ning mängis, kuni meeskonda veel oli ja siis loobus. Omal nii hullu plaani küll pole ning hetkeseis ei anna ka põhjust: rahaline seis on stabiilne, meeskond arenev ning võtab lähematel hooaegadel kindlasti mõne medali, duubel imelikul kombel aga ei suuda rahaliselt eriti paraneda, kuigi palgafond on väiksemgi ning noortekas 1 tase madalam. Müükide toel on poole miljardi piir ületatud, aga uusi talente nagu ei julge veel soetada.

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lauantai kesäkuu 17 - 20:57

Peaks olema justkui kõik tehtud et ka esimene medal liigast lõpuks võtta kui just tagaosa klubidele ei hakka kingitusi tegema. Ning Dünamo ei juhtu võitma nii Pusat kui Tartut sest nendele ma kaotan ilmselt mõlemale. On varemgi nii maha võimalusi mängitud.

ee onuelver
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunnuntai kesäkuu 18 - 07:53

Arvestades, et mullu samad mehed kaotasid 36 mängust 20, on juba praegune saldo uskumatu. Arvasin, et kui hästi läheb, pakun 5. kohale konkurentsi. Nüüd on eurokoht kindel ja teoreetiline pronksivõimaluski koos "kui poleks esimestes voorudes ropult punkte kaotanud" heietusega. 

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> maanantai kesäkuu 19 - 08:04

Mul on mott veidi läind... hetkel tegin endale hattricki konto for fun. Kunagi ammu sai omajagu mängitud

ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> maanantai kesäkuu 19 - 13:54

Ma tiksun seal vaikselt ning mängin pea iga hooaeg üleminekumänge et mitte neljandast välja kukkuda :D see hooaeg tundus vahepeal juba kindel väljalangemine ent 3 viimases mängus tulid võidud ja kobistasin üleminekule. 

ee onuelver
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> maanantai kesäkuu 19 - 19:03

Hooaeg tahetakse vist lõpetada samas võtmes nagu alustati :D aga nüüd on meil üle hulga aja uus klubi medalistide hulka jõudnud. :)

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> keskiviikko kesäkuu 21 - 03:15

Mis nüüd Dünamoga lahti?

ee onuelver
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> keskiviikko kesäkuu 21 - 04:24, Muokattu keskiviikko kesäkuu 21 - 17:59

Ei tea, vist ollakse taas sellel tasemel, mis hooaja esimestes mängudes, kui viigistati Anomaaliaga ja kaotati Navile. Kaks omaväravat ka järjest löödud. Hullem, kui see vorm jätkub euromängudes.

No vähemasti kindlustati oma 4. koht ikkagi ära, 4 kaotust järjest olnuks väga piinlik.

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tiistai kesäkuu 27 - 15:54

Paistab et järgmine hooaeg saab siin taas nulli kätte, aga vast on siis ka saanud staadioni käima pandud.

ee djdurex
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tiistai kesäkuu 27 - 21:51

Medali halb külg: jälle sain euroliigas otse gruppi kus rabeled et üks punktki kirja saada. Ja ranking aina hävineb. 

ee onuelver
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> keskiviikko kesäkuu 28 - 08:10

Mul eurovastase üle midagi kurta küll pole, peaks võimaldama edasipääsu ja ka punkte reitingusse. Duubel sai vaatamata asetusele raskema vastase, kelle vastu on raske väravaid loota, eriti arvestades mu ründajaid. 

ee Balthazor
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> perjantai kesäkuu 30 - 07:47

Ma ei oska otsustada kas laseks end pankrotti, võidaks paar CL ja mängiks hattricki või lasta praeguse meeskonnaga veel ja siis hakata raha koguma ajaks mil äkki mängu pole enam olemaski

ee Taavi
Yhteisö-admin
Rekisteröitynyt2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> lauantai heinäkuu 1 - 20:24

Mulle meeldiks kui tulevikus ka siin Pusa on tegija ;)

endal suht sama nõme küs et kui minu YA4 mehed hakkavad koondisse jõudma et mis siis siin toimub -tahaks Eesti koondise ikkagi kõrgemale aidata

ee plarts
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-21
ee FC Veenus