Maan Kroatia liiga kausi 68 [3.2]

Foorumi: Sarjafoorumi rss-feed

Keskustele sarjastasi. Ketkä ovat suosikkeja voittamaan sarjan? Ketä nousee/putoaa, miten cupissa menee?

Palaa foorumin etusivulle

Transferi i očekivanja od nove sezone! (4)

hr RazieL >> torstai toukokuu 11 - 17:30
Evo da otvorim ovu temu u našoj ligi, jer je liga postalo jako konkurentna.Pa da je malo začinimo nekim izjavama menagera.
hr RazieL
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-01-15
hr RazieL >> torstai toukokuu 11 - 17:41, Muokattu perjantai toukokuu 12 - 17:58
HNK Lika je na početku transfer perioda imala skroman budget od 250M, što sam odlučio uložiti u nova pojačanja, jer u tijeku je izgradnja TC na lvl 10. Pošto je moja vizija, uloži malo puno će ti se vratiti, odlučio sam kupiti četiri perspektivna igrača u svakoj liniji jednog:

(Scorer - 95M) - veznjak - ima odlične fizičke atribute te za svojih 18,5 godina daje puno nade da postane prvotimac za 2-3 sezone te pomogne ovoj ekipi u plasmanu u 2.ligu.
(Atorrasagasti - 99M)- procjenjena vrijednost 170M - napadač - Brazilac sa nepunom 21 godinom koji je doveden kako bi u skoroj budućnosti tvorio ubojiti tandem u napadu sa Budathokiom koji je ove sezone na posudbi.
(Ferber 133M) - Golman - Bolna točka ove ekipe od samog početka stvaranja mladih nada, perspektiva je tu, Čolić će braniti još 2-3 sezone dok ovaj ne postane prvotimac, a onda mislim da će ovaj dugo godina braniti dres HNK Like.

Potrošili smo 320M na 3 igrača od kojih se puno očekuje i koji će nadam se privući gledatelje na stadion svojim igrama, te igrati značajnu ulogu u osvajanju promociju za 2. ligu u narednih 5-6 sezona. U planu je dovesti obrambenog igraca od 19-21 godinu koji će biti u rangu s ovim mladićima i tako stvoriti kralježnicu ove ekipe za naredni period. Takodjer klub je prodao dugogodišnje lijevo krilo Matijaševića koji je otišao u 3.ligu Brazilsku za 20M sa svojih 27 godina ima još žara u njegovim nogama, ali kod mene više nije imao mjesta neki novi mladići su ga izgurali. Otišao i mladi golman Margetić za 22M te je otišao visoki napadač Jelavić za 109M koji je izašao iz mog YC ali pored novog Brazilca nema šanse da postane stalni prvotimac pa sam ga odlučio unovčiti. Te je sada rezervni golman Essig na prodaji za 55M.
Nadam se da će još netko ispričati svoju viziju kako bi nam liga postala još malo napetija,.tj da vidimo tko ima kakve planove i tko dobro posluje a tko ne :) Sretno
hr RazieL
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-01-15
hr Marko Macan >> perjantai joulukuu 8 - 15:47

pozdrav svima :)

hr Marko Macan
Untuvikko
Rekisteröitynyt2015-03-15
hr skeljo >> sunnuntai toukokuu 12 - 21:20

Pozdrav svima, Prvi put igram 3.hnl  nadam se samo da nece biti svirala je samo jedno ljeto  hehe 
Zato je uprava dodjelila 190m za transfere 
Posto su sresdtva nedovoljna da bi se doveli mladi a dobri igraci  strucni stozer je odlucio doves 4 5 iskusnih 30+ godišnjaka da sa svojim iskustvom zadrže status 3ce ligasa.
Cilj nam je razvijat omladinskiu skolu i proizvodit naše igrace i za mozda 5 do 7 sezona pokusat napast top 3 mjesta u lizi , 
Toliko iz kluba ASFC , sportski pozdrav i sretno 

hr skeljo
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-10