Maan Latvia liiga kausi 55

Foorumi: Sarjafoorumi rss-feed

Keskustele sarjastasi. Ketkä ovat suosikkeja voittamaan sarjan? Ketä nousee/putoaa, miten cupissa menee?

Palaa foorumin etusivulle

10. sezona (135)


lv Rudnevs >> tiistai heinäkuu 1 - 10:27
Par agru Kristap, manējie jau pagājšsezon neizturēja spriedzi un salaida visu grīstē.
lv Rudnevs
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-03
ua Kristaps >> tiistai heinäkuu 1 - 15:55
Es atlikušajās spēlēs ļaušu spēlēt tiem, kuriem vēl vajag spēles pieredzei, bet vismaz būs jauna motivācija līgai, cik, tad var uzvarēt :D
ua Kristaps
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Rudnevs >> tiistai heinäkuu 1 - 16:01
Kausa finālā 0:0 pēc 90min
31:0 sitienos...
Ja zaudešu tā būs parodija par futbolu.
lv Rudnevs
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-03
ua Kristaps >> tiistai heinäkuu 1 - 16:04
sakon, izlase spēlē tajā līmenī kādi ir spēlētāji, katrā kvalifikācijas ciklā Latvijas izlase ir apsteigusi vismaz vienu no krietni spēcīgākām komandām un ir bijusi "mata" tiesu no kvalificēšanās vai pleiofiem. Es tikai priecātos, ja uz izlases trenera vietu būtu konkurence un pats piekāptos, ja būtu zinošs kandidāts un vienalga vai vietējais vai ārzemnieks.
ua Kristaps
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> tiistai heinäkuu 1 - 16:06
Apsveicu arī ar kausu!
ua Kristaps
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Rudnevs >> tiistai heinäkuu 1 - 16:06
Kauss iegūts!
sitienu attiecība 38:0, taču uzvara tikai pēcspēles sitienos! ;)
lv Rudnevs
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-03
lv aaaa >> tiistai heinäkuu 1 - 18:16
Šis jaunais dzinējs ir tik smagi sapists ka grūti pat atrast vārdus :)) Man ir gadījies ka neuzsitu pa vārtiem ne reizi, pret mani arī komandas ir bijušas kuras neuzsit ne reizi pa vārtiem pat šodien Bebri ne reizi neuzsita, tas ir pilnīgs absurds. Ja sistēma nolemj ka tu šodien nesitīsi pa vārtiem, tad tikai vari cerēt ka tev neiesitīs citu variantu nav :)))
lv aaaa
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-07-20
lv Rudnevs >> tiistai heinäkuu 1 - 22:39
Nez, man pašam ne reiz man bijusi 0 sitienu spele. Pret mani pāris ir bijušas, bet šodien viss liecināja par 100% pretinieku vartsargam, jo neka bistama pret 3. ligas komandu nebija! :o
lv Rudnevs
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-03
lv Tamaz >> keskiviikko heinäkuu 2 - 08:32
esmu savukaart pamaniijis ka - tik liidz es neskatos speeles "dziivajaa" taa uzreiz padirshu


nu runaajot par izlasi..noteikti lielais kristaps nav tas labaakais taktikis..tas ir pavisam noteikti...bet nu nav jau kaads kas var vinju aizstaat viena iemesla deelj - vipi
lv Tamaz
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> keskiviikko heinäkuu 2 - 09:17
Man ir doma kandidēt rudenī uz izlases amatu, šobrīd nav vip un līdz ar to nevaru kandidēt!
lv Dainix
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-04-15
lv SK Latgols
ua Kristaps >> keskiviikko heinäkuu 2 - 10:06
sakon, Latvijas izlase nav tā izlase ar kuru var veidot ntos taktiskos variantus, tāpēc, ka mums nav tik daudz augsta līmeņa spēlētāju. Mums ir jāpielāgojas saviem labākajiem spēlētājiem un jāizspiež no viņiem maksimums. Starpcitu daudz spēļu notiek pēc Latvijas izlases izstrādātā veiksmīgā scenārija. Ja tas bija mājiens par manu komandu, tad Latvijas līga mani sen jau garlaiko un tur man uzdevums ir visiem spēlētājiem iedot 20 spēļu pieredzi + vēl kādam jaunietim iedot spēli pirmajā komandā. Līdz šim ar to pietika, lai iegūtu titulus.
ua Kristaps
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> keskiviikko heinäkuu 2 - 10:08
Starpcitu, gaidu, kad sāks cilvēki pieteikties uz izlases trenera vietu. Ja pieteiksies kāds spējīgs treneris, tad nekandidēšu, ja neviena nebūs, tad neļaušu izlasei aiziet pa pieskari un turpināšu vadīt.
ua Kristaps
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Rudnevs >> keskiviikko heinäkuu 2 - 11:03
Pareiz ir. LM diezgan labi tiek galā. Pašiem jāsaprot ka vajag ražot jaunus Latviešu talantus, jo vairāk latviešu komandā, jo labāk izlasei. Pats gan izmantoju ārzemniekus, jo pērkot pārdodot var uzlabot komandu un finanses.
lv Rudnevs
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-08-03
lv Dainix >> keskiviikko heinäkuu 2 - 11:04
Kristap - droši kandidē un vadi!
lv Dainix
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-04-15
lv SK Latgols
lv bukss_a >> keskiviikko heinäkuu 2 - 13:50
Kristap, neņem sakonu pierē. viņš mums tāds neapmierināts ar dzīvi. tu visu dari pareizi, nu nav mums tik spēcīgu spēlētāju.
lv bukss_a
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-06-16