Maan Puola liiga kausi 82 [2]

Foorumi: Sarjafoorumi rss-feed

Keskustele sarjastasi. Ketkä ovat suosikkeja voittamaan sarjan? Ketä nousee/putoaa, miten cupissa menee?

Palaa foorumin etusivulle

Sezon 70 (39)


pl Mario >> perjantai joulukuu 23 - 12:23

Ło Jezu, 2 gole w jednym meczu. Nie wiem co silnik wyczynia w ostatnich 2 kolejkach XD

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Śliwka >> perjantai joulukuu 23 - 20:20

No zobacz, zupełnie tak, jak u mnie :D 

pl Śliwka
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-07-28
pl Blue Team
pl Mario >> perjantai joulukuu 23 - 20:45

To chyba jakieś przedświęteczne prezenty. Zakładam, że czytacie to w święta więc wesołych świąt!

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> lauantai joulukuu 24 - 21:53

Życzę Wam żebyście wiedzieli dokładnie czego chcecie od życia i zawsze odnajdywali w swoich bliskich to, czego szukacie i potrzebujecie. Żebyście byli szczęśliwi z miejsca, czasu i sposobu w jaki żyjecie, a jeśli tak nie będzie- siły i odwagi żeby to zmienić. Życzę Wam przyjemności z robienia dobrych rzeczy i tego miłego uczucia gdzieś koło żołądka gdy spotka Was życzliwość ze strony innych ludzi. A  przede wszystkim życzę Wam ciekawości świata i fantazji, które sprawi, że codzienność nigdy nie będzie ani szara, ani smutna. No o oczywiście tylko wygranych meczy  :)

pl Sidney68
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mich >> maanantai joulukuu 26 - 08:59, Muokattu maanantai joulukuu 26 - 08:59

Sidney spadłem z krzesła, najpiękniejsze życzenia ever, you make my day,  dzięki 

pl Mich
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Sidney68 >> maanantai joulukuu 26 - 17:40

Taki jakiś smutek mnie naszedł że zacząłem wszędzie życzenia słać...chociaż jestem ortodoksyjnym ateistą i nie obchodzę świąt. Ale w tym roku zostałem sam w pracy w Holandii w środku Parku Narodowego i coś się we mnie porobiło. Może to tylko depresja a może już czas przenieść się do lepszego świata ? 

pl Sidney68
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> maanantai joulukuu 26 - 21:25

To nigdy nie jest tylko depresja, lecz depresja. Wiem co mówię. Pochodzę z rodziny naznaczonej alkoholizmem i nie ukrywam, że to odbiło się na mojej psychice, zaufaniu do ludzi i poczuciu samotności. To ciężkie, ale hej, nikt nigdy nie powiedział, że życie jest łatwe. Czasami po prostu trzeba przeć na przód, nawet jeśli nie widzi się w tym sensu. Jak powiedział kiedyś John Lennon: "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy że to jeszcze nie koniec."

Także cokolwiek ci siedzi w głowie Sidney, na pewno dasz sobie z tym radę. Wytrzymanie w Rocking Soccer blisko 10 lat wymaga determinacji, a tobie się udało. Takiej determinacji życzę ci przez resztę życia :D

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> tiistai joulukuu 27 - 01:35

Może to infantylnie zabrzmi ale...te wszystkie managery trzymają mnie jeszcze przy życiu. Ja już kiedyś moją panią zacząłem uczyć jak to wszystko się obsługuje i o co w tym chodzi żeby nie stracić drużyn  :) gdy mnie już zabraknie. Jeszcze siedzę w 3 managerach żużlowych i tam chociaż w trakcie meczy coś się dzieje. Można pogadać i są widoczne emocje. Tutaj to martwa już gierka. Żadnych emocji i dużo przewidywalności. Szkoda że Holendrzy przestali rozwijać ten projekt  :(

pl Sidney68
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> torstai tammikuu 5 - 17:09

Cenne zwycięstwo dzisiaj. Nadal walczę o utrzymanie

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> perjantai tammikuu 6 - 00:39

Dobry meczyk.  Utrzymasz się bez trudu  !

pl Sidney68
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> maanantai tammikuu 9 - 08:47

Ajajaj. Sezon wchodzi w decydującą fazę, a moi dwaj najlepsi napastnicy kontuzjowani. Nie żeby moja drużyna coś strzelała :D

Swoją drogą 16 baniek za skrócenie kontuzji o kilka dni to jakiś żart

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> tiistai tammikuu 10 - 09:31

Niejeden płakał jak kontuzje złapał ;)

pl Mich
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> tiistai tammikuu 10 - 12:03

Jak sobie myślę ile kamikadze za skrócenie kontuzji Waota by zapłacił... chyba mógłbym za tą kwotę ulepszyć akademię.

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> lauantai tammikuu 14 - 10:45

Gratki Kluseczki...bardzo dobry sezon.  Czas na mieszanie w E--Lipie :)

pl Sidney68
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> sunnuntai tammikuu 15 - 17:03

Gratki wielgachny, powodzenia w 1 lidze!

A mnie udało się uniknąć bezpośredniego spadku, teraz tylko liczyć na dobry wynik w barażach, bo jednak w lidze 3 w czubie tabeli są naprawdę niezłe ekipy. Najbardziej obawiałbym się starcia z Gwardią.

pl Mario
Käyttäjä
Rekisteröitynyt2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań