Forum: Polonais rss-feed

Ceci est le forum de discussion général en polonais. Lorsque vous écrivez sur ce forum, vous devez écrire dans cette langue. Les messages dans d'autres langues peuvent être effacés sans vous en informer. Le forum utilise des sous-sections pour vos messages avec différents sujets et objectifs. Merci de laisser vos messages concernant les problèmes dans la section problèmes et de prendre votre temps pour comprendre oú les autres messages doivent aller.

Polonais >> Questions

Wybranie ligi (12)

pl Tulipan >> lundi septembre 2 - 12:37
Witam. Jak to jest ze nie mozna zalozyc klubu w lidze angielskiej hiszpanskiej czy wloskiej? Mam do wyboru niemiecka polska wegierska austriacka i pare innych bzdur... Nie moge grac w angielskiej czy w innych wyzej wymienionych?
pl Tulipan
Novice
Enregistré2013-05-28
pl Nurek >> lundi septembre 2 - 21:00
Mało kto z nas zmieniał klub, przynajmniej z tych aktywnych na forum, dlatego będzie ciężko z odpowiedzią. Ja na przykład o zmianie klubu nie wiem prawie nic, oprócz czegoś tam o zaawansowanym klubie (nawet nie wiem czy tak to się nazywa) i trzech piłkarzach, których można zabrać... Nawet nie czytam pomocy na ten temat, a w szczegółach już w ogóle się nie orientuję.

Może zapytaj na forum angielskim?
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki
pl Vordum >> mardi septembre 3 - 07:50
Najprawdopodobniej chodzi o jakies polaczenia jezykowo-narodowosciowe. Kolega zalozyl konto i wybral narodowosc francuska, i mogl wybrac kraje francuskojęzyczne
pl Vordum
Confirmé
Enregistré2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Anomander >> mardi septembre 3 - 08:03
Kinol ma rację, musisz zmienić język oraz swoją narodowość, by 'odblokować' inne ligi.
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
pl ArunA >> mardi septembre 3 - 11:16
w takim razie jak wytlumaczycie to ze ja prowadze klub z Arabii, moj kolega z francji i mamy w ustawieniach wybrana Polske i jezyk polski?
pl ArunA
Confirmé
Enregistré2013-07-29
pl Anomander >> mardi septembre 3 - 11:22
To zabezpieczenie zostało wprowadzone niedawno i z tego co się orientuje jest ono bardziej restrykcyjne dla kont, które zostały stworzone na znanym już IP (czyli potencjalnych multikont).
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
pl ZbykDxA >> mardi septembre 3 - 11:49
Aby zagrać gdzieś indziej, wchodzisz w państwa, szukasz w ligach i gdzie masz w nawiasie napisane ,,wolny" to wtedy klikasz na niego i na górze pisze ubiegaj się o prace, klikasz i masz klub z innej ligi.

P.S nie wszystkie kluby będą miały tą możliwość!
pl ZbykDxA
Confirmé
Enregistré2013-08-03
pl ArunA >> mardi septembre 3 - 18:54
striptizer dobrze pisze. Musisz wejsc w olny klub, mimo ze nie wszystkie beda do objecia i wybrac jakis. Do tego tez nawet jezeli klub jest prowadzony przez bota nie oznacza to ze mozna go przejac.
pl ArunA
Confirmé
Enregistré2013-07-29
pl Lama >> vendredi octobre 18 - 18:09
Powiedzmy ze jestem wlascicielem rozwinietego klubu i chce przejac inny klub, to jak wziac tych 3 zawodnikow?
pl Lama
Novice
Enregistré2013-08-25
pl Anomander >> vendredi octobre 18 - 18:17
Jeszcze nie zmieniałem klubu, ale z tego co widzę po pliku pomocy to w momencie gdy opuszczasz swój klub wybierasz zawodników, którzy pójdą z Tobą.

Z tego co widzę to masz stadion na 2 poziomie, więc musiałbyś rozbudować go ponownie, by Twoje konto zostało oznaczone jako posiadające rozwinięty klub.

Pamiętaj też o ograniczeniach odnośnie zawodników, których możesz zabrać, ale te informacje znajdziesz w pliku pomocy:

http://rockingsoccer.com/pl/football/help/home/category-11/article-52
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
pl WZL >> vendredi octobre 18 - 19:58
nawet i dobrze ze tak jest bo jakby sie dalo cala ekipe zabrac do nowego klubu to bylyby co chwile zmiana klubów.
pl WZL
Confirmé
Enregistré2013-03-04
na FERG >> mardi octobre 22 - 08:52
Każdy powinien grać w swojej rodzimej lidze.
na FERG
Novice
Enregistré2013-10-22