Forum: Polonais rss-feed

Ceci est le forum de discussion général en polonais. Lorsque vous écrivez sur ce forum, vous devez écrire dans cette langue. Les messages dans d'autres langues peuvent être effacés sans vous en informer. Le forum utilise des sous-sections pour vos messages avec différents sujets et objectifs. Merci de laisser vos messages concernant les problèmes dans la section problèmes et de prendre votre temps pour comprendre oú les autres messages doivent aller.

Polonais >> Questions

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl daSilva >> samedi octobre 15 - 15:07
Opłaca się w mojej sytuacji wybudować biuro? Mam 28kk budżetu obecnie. I się zastanawiam czy lepiej zbierać na akademię i budować regularnie stadion czy wybudować biuro i zatrudnić do akademii pracownika.
pl daSilva
Novice
Enregistré2016-08-05
pl czorny >> dimanche octobre 16 - 14:31
Ja raczej w baze treningowa i stadion bym inwestowal bedac na twoim miejscu.
pl czorny
Confirmé
Enregistré2013-09-01
pl Anomander >> dimanche octobre 16 - 15:58
Biuro jest opłacalne dopiero w późniejszym etapie gry, na początku lepiej jest inwestować w pozostałe budynki.

Ogólnie warto trzymać poziom bazy treningowej oraz akademii na podobnym poziomie, wtedy otrzymani zawodnicy z niej otrzymują adekwatną ilość doświadczenia. Jednak stadion jest też ważny, bo on przekłada się na zarobki.

W Twoim przypadku radzę najpierw rozwinąć stadion (jeżeli spełniasz wymogi), a później bazę do 7 poziomu tak by była na równi za akademią.
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
pl gothart >> dimanche mars 19 - 14:43
Czy specjalność wszechstronny daje coś pomocnikowi grającemu na skrzydle?
pl gothart
Novice
Enregistré2013-06-16
pl Asaf >> mercredi janvier 3 - 20:52

hej, mam takie pytanie.

Dlaczego piłkarzom którzy grają na codzień w lidze spada poziom? np wytrenowałem obrońce na 11 i po kilku dniach spadł do 10.9.

I drugie pytanie.

Jak trenować zawodników?

Czy jak mam obrońce to trenować mu tylko pojedynki a np pomocnikom tylko podania?

Czy są jakieś proporcje treningu?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl Tech Noir >> jeudi janvier 4 - 14:56

Zawodnikom wraz z wiekiem spadają umiejętności (od 21 roku 34 tygodnia). Tam gdzie jest wiek piłkarza masz procenty. To tzw. czynnik wieku. Np 86% Czyli np jak dasz 150 klików w pojedynki to  liczba będzie pomniejszona o 14%  Wpływa to też na gwiazdki bo aby je wyliczyć są brane właśnie atrybuty, które spadają. W przypadku graczy z pola to po 115 bloku i kolejnym można dać dopiero po uzbieranych 13000 xp czyli trening już się robi coraz bardziej nieopłacalny. 

Obrońca środkowy - pojedynki, blok i taktyka
Boczny - pojedynki, taktyka i jak ma atrybut rosły to troszeczke w strzały 
Pomocnicy - podania, taktyka
Defensywni pomocnicy - podania, pojedynki, taktyka

Najlepiej przejrzyj sobie najlepsze drużyny albo reprezentacji i zobacz jak są wytrenowani. 

I dodaj personel bo widzę, że masz biuro na 5 poziomie.  Jak dodasz do biura 1 członka to do jednego będziesz mógł 2 przypisać.

pl Tech Noir
Confirmé
Enregistré2015-05-04
pl Asaf >> jeudi janvier 4 - 15:23

a czy bardziej opłaca się zatrudnić personel z zewnątrz czy lepiej w oknie transferowym kupić jakiegoś zawodnika powyżej 30 lat i go zatrudnić?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl Tech Noir >> jeudi janvier 4 - 16:47

Moim zdaniem lepiej opłaca się z własnej drużyny bo nie traci się kredytów. Ale jak ma się ich dużo to najlepiej kupować 29-32 z gwiazdkami 5+

pl Tech Noir
Confirmé
Enregistré2015-05-04
pl Asaf >> jeudi janvier 4 - 18:30

kredyty? A na co kredyty się wydaje w personelu?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl Tech Noir >> jeudi janvier 4 - 19:02

No jak zmieniasz z piłkarza rezerw, który ma lat 30-32 na personel to płacisz 3 kredyty. Możesz też wybrać wygenerowany przez komputer ale skille są słabe. Jedyny plus to taki, że możesz to zrobić w każdej chwili. 

No a jeśli chodzi o transfery na personel to wiadomo. Inni mogą myśleć podobnie i popyt na danego piłkarza może być duży i przez kilka rund. 

Po trzecie co do skillów danego personelu to są dwie taktyki. Albo się wybiera z talentem 8-10 aby czas podnoszenia umięjetności był krótszy. Albo się kupuje drożej już z czerwonymi gwiazdkami i tutaj się nie patrzy na wiek. Można wtedy wylosować wysokie skille na konkretny budynek np 6-7 ale czas podnoszenia umiejętności będzie dłuższy. Czyli talent 8 z 7 gwiazdkami na budynek > talent 10 z 5 gwiazdkami na budynek

pl Tech Noir
Confirmé
Enregistré2015-05-04
pl Asaf >> vendredi janvier 5 - 11:48

a przed zatrudnieniem zawodnika nie można sprawdzić jakie będzie miał skille jako personel?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl wielgachny >> vendredi janvier 5 - 12:50

nie mozna

pl wielgachny
Confirmé
Enregistré2014-07-30
pl Asaf >> vendredi janvier 5 - 14:18

to jak zatrudniam zawodnika to robię to w ciemno i nie mogę stwierdzić jakie będzie miał umiejętności?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl kamikaze >> vendredi janvier 5 - 14:26

Tak, to jest rosyjska ruletka

pl kamikaze
Confirmé
Enregistré2013-05-10
pl Asaf >> samedi janvier 6 - 12:22

Po trzecie co do skillów danego personelu to są dwie taktyki. Albo się wybiera z talentem 8-10 aby czas podnoszenia umięjetności był krótszy. Albo się kupuje drożej już z czerwonymi gwiazdkami i tutaj się nie patrzy na wiek.

To jak mam sprawdzić jaki będzie miał talent skoro nie znam jego umiejętnosci przed zatrudnieniem?

Da się kupić personel np jakieś transfery?

pl Asaf
Novice
Enregistré2017-07-23
lu FC Luxembourg