Forum: Polonais rss-feed

Ceci est le forum de discussion général en polonais. Lorsque vous écrivez sur ce forum, vous devez écrire dans cette langue. Les messages dans d'autres langues peuvent être effacés sans vous en informer. Le forum utilise des sous-sections pour vos messages avec différents sujets et objectifs. Merci de laisser vos messages concernant les problèmes dans la section problèmes et de prendre votre temps pour comprendre oú les autres messages doivent aller.

Polonais >> Questions

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl Nurek >> vendredi avril 11 - 14:47
Po meczach U21 i ligowym odnoszę dziwne wrażenie, że wzrost doświadczenia meczowego nie zależy od rodzaju meczu, ani ilości minut rozegranych. W następnym meczu towarzyskim wpuszczę jednego z piłkarzy (tych co mieli +8) tylko na minutę i zobaczę, czy dostanie tyle samo. Teraz mi się przypomniało, że kto już na forum angielskim pisał, że minuta wystarczy, ale wtedy nie uwierzyłem.
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki
pl Vordum >> vendredi avril 11 - 15:13
Po najechaniu na ocenę meczową wyskakuje pewna liczba, co ona oznacza?
pl Vordum
Confirmé
Enregistré2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Nurek >> vendredi avril 11 - 15:21
To są jakieś obliczenia do oceny końcowej. W zależności w jakim przedziale jest ta wartość (nie znam zakresów), taką ocenę dostaje piłkarz. Jednak jak to jest obliczane to chyba nikt nie wie.
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> samedi avril 12 - 07:14
Czy ktoś mógłby ocenić i porównac dwóch piłkarzy? Który powinien grać w pierwszej jedenastce? Dzięki

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-233009
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-365720
pl gothart
Novice
Enregistré2013-06-16
pl EGS >> samedi avril 12 - 07:22
ciezka sprawa, ja do konca tej rundy dal bym im grac po polowie a potem juz tylko ten mlodszy obcokrajowiec w pierwszym skladzie.
pl EGS
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl Nurek >> samedi avril 12 - 12:04
@Anomander i zmarek

U mnie Moch zagrał raz cały sparing i raz jedną minutę w sparingu. Doświadczenie pozycyjne dostał takie samo, więc wniosek jest taki, że nieważne ile minut piłkarz zagra, ważne żeby się pojawił na boisku chociaż na chwilę.
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> samedi avril 12 - 14:07
@Nurek

Ciekawe, to oznacza, że granie meczy towarzyskich jest bardzo opłacalne - szybko można rozwinąć juniora.
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
na ifilghrain >> samedi avril 12 - 21:41
rozwinąć pod kątem wartości tylko, bo skille i tak rozwiną się po treningu?


ile vip3 ma kredytów na sparingi?

czy zawodnikowi, dajmy na to napastnikowi, jeśli skoczy wartość pozycyjna obrońcy, wzrasta jego wartość $ ? zakładam że supporter ma z 3 razy więcej kredytów na spary, dojście do 1000 głównego doświadczenia pozycyjnego nie powinna stanowić dużego problemu, a później może snajpera wystawiać w sparingach na innych pozycjach by podbić jego wartość, czy tak? all-around player w środku pola byłby jak znalazł, nie wspomnę o tym że jego wartość dalece przerosła by wartość podobnego zawodnika (te same skille) ale u menago bez pakietu vip.


jak to wygląda wg Was?
na ifilghrain
Novice
Enregistré2013-05-20
pl gothart >> samedi avril 19 - 17:28
Ile więcej dostaje grajek, który jest talentem? Kojarzę, że gdzieś było o jednej gwiazdce. Ten koleś był wylosowany z 7 poziomu, czli bez talentu max 4,5*, a on ma 6,35*

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-498262
pl gothart
Novice
Enregistré2013-06-16
pl Anomander >> samedi avril 19 - 17:48
Wydaje mi się, że jest to maksymalnie do 2-2,5 piłek talentu więcej.

Największy talent jaki widziałem to 7 piłek właśnie dla zawodnika z poziomu 8 akademii.
pl Anomander
Confirmé
Enregistré2013-03-05
pl Vordum >> samedi avril 19 - 17:55
Cieszmy się z takiego zawodnika :D
pl Vordum
Confirmé
Enregistré2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> jeudi mai 22 - 18:25, Modifié jeudi mai 22 - 18:26
Czytam o treningu pozycyjnym, ale szczerze nie jestem w stanie dojśc do tego, jakby wyglądał ten grajek po przekwalifikowaniu na obroncę?
Warto zmieniać i jakby wyglądał?

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-609087
pl gothart
Novice
Enregistré2013-06-16
pl Tulipan >> jeudi mai 22 - 19:17
Dla mnie warto. Rosly obronca to bardzo dobry pomysl. Jak masz rozbudowana baze to zrob mu trening pozycyjny, jesli nie to ustawiaj go po prostu na obronie a sam sie przekwalifikuje ;)
pl Tulipan
Novice
Enregistré2013-05-28
pl gothart >> vendredi juillet 4 - 21:57
Chciałem ustawić skład na jutrzejszy baraz i mój najlepszy zawodnik nie może zagrać, ponieważ jest w reprezentacji. Czy mam inna opcję poza pisaniem do selekcjonera, aby usunął go z repry?
pl gothart
Novice
Enregistré2013-06-16
pl Nurek >> samedi juillet 5 - 05:27
Nic nie poradzisz na to. Selekcjoner i tak go nie zwolni z kadry, bo zmiany może wprowadzać tylko w wybranych tygodniach sezonu i teraz akurat nie może.
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki