Forum: Polonais rss-feed

Ceci est le forum de discussion général en polonais. Lorsque vous écrivez sur ce forum, vous devez écrire dans cette langue. Les messages dans d'autres langues peuvent être effacés sans vous en informer. Le forum utilise des sous-sections pour vos messages avec différents sujets et objectifs. Merci de laisser vos messages concernant les problèmes dans la section problèmes et de prendre votre temps pour comprendre oú les autres messages doivent aller.

Polonais >> Compétitions

Polish CL (93)


pl MAT >> lundi février 4 - 12:48, Modifié lundi février 4 - 12:48

Najbardziej boli jak się w karnych odpada :(

A 62 kredyty to jednak coś zawsze jest :P

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Nefix >> lundi février 4 - 15:07

Jak nie gothart w finale to radomiak. No ale drugi raz z rzedu vc mistrz bedzie :D Pocieszenie Mat masz takie ze nie wyszedles z grupy w ktorej byl przyszly mistrz i vice :D

pl Nefix
Confirmé
Enregistré2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl MAT >> dimanche février 10 - 20:35

Zapraszam do następnej edycji:)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> vendredi avril 12 - 07:34

Zgłoszenie do pucharu znów otwarte zapraszam :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl wielgachny >> mercredi octobre 9 - 12:29

kiedy nowa edycja?

pl wielgachny
Confirmé
Enregistré2014-07-30
pl MAT >> mercredi octobre 9 - 19:05

Mogę utworzyć na następny sezon. Ostatnio było 2x graczy chętnych więc na 24 drużyny można wystartować. Aktualnie wyzerowałem kredyty towarzyskie. Mogę pod koniec sezonu 48 ustawić.

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> vendredi novembre 1 - 16:10

Startuje kolejna edycja zapraszam :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> mercredi octobre 28 - 11:13

Kolejna edycja Polish CL startuje. Tylko Polscy managerowie będą się ze sobą pojedynkować :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl wielgachny >> mardi novembre 3 - 09:25

Szpaku mnie za dziobał w finale 

pl wielgachny
Confirmé
Enregistré2014-07-30
pl Adrian >> mardi novembre 3 - 18:00

Ja poraz pierwszy w tym pucharze ale raczej niczego nie zawojuje z moim składem:-) ale jak to mówią pierwsze koty za płoty ważne by mój zespół pokazał potencjał i by na kolejną edycje zostać znów zaproszonym:-)

pl Adrian
Novice
Enregistré2020-06-02
pl MAT >> mardi novembre 3 - 20:16

Puchar jest otwarty należy zaglądać do pucharów towarzyskich i się zapisać liczba miejsc ograniczona. Tutaj jest wałka o najlepszego managera z Polski. Może i grać w lidze Urugwaj byle by był Polakiem :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl juras >> dimanche novembre 8 - 08:32

narodowcem nie jestem ale coś w tym jest bo gdyby nie narodowy turniej pewnie bym nie akceptował zaproszenia, powodzenia w tej ciekawej grze

p.s.

szkodam ze ta gra nie jest jakoś restartowana np. co 100 sezonów aż mi się ciepło na duszy robi co by to było gdy by od początku wystartować, możw to tylko kwestia nacisku na niderlandczyków 

pl juras
Novice
Enregistré2020-06-20
pl MAT >> samedi novembre 28 - 19:46

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/tournament-52216/history poprzednie edycje tylko z polskich lig

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/tournament-54457/history wszyscy polscy managerowie

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> mardi décembre 15 - 15:54

Kluski przed szansą na Puchar :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> mercredi mai 19 - 15:05

Teraz tylko zaproszeni POLSCY MENAGEROWIE GRAJĄ W POLSKIM PUCHARZE :) W końcu ten puchar powsał z myślą o naszych. A od 2 sezonów zaczeli się pchać zagraniczni więc musiałem to uciąć. Jak kogoś nie zaprosiłem a chce wziąźć udział niech pisze priv :)

pl MAT
Confirmé
Enregistré2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen