Championnat de Bulgarie saison 53 [2]

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg Никола Пашов >> jeudi janvier 10 - 15:14, Modifié vendredi janvier 11 - 12:37

Мда, Пауталия се разпадна-отбор с традиции, както беше Бари Юнайтед, както беше Ред Пандас (треньорът на бившите "панди" е в Бундеслигата). Истината е, че хората може да си имат по-важна работа и сигурно съвсем забравят за играта. Награди ли? Тук по-скоро гледат да изцоцват потребителите с тия ВИП-ове. Аз имам друг въпрос, който отдавна ми се върти в главата: няма ли начин отборите, които дълго време фигурират с определено име и са придобили  успехи с него, да запазят  идентичността си след евентуалното напускане на мениджъра, независимо от това че пак стават ботове? Не може ли системата да запази наименованията на клубовете? Представете си например утре мениджърът на Лайънс да реши, че му е писнало и напуска. Остава един бот без име с 30 шампионски титли на България. Така стана и с един израелски тим от топ 10 на Европа, даже мисля, че бе ставал и европейски шампион.Смятам, че трябва да се въведе правило, което да гарантира запазването на идентичността на клубове, присъстващи и прославили се с определено име над 10 - 20 сезона. Не ми е ясна системата, не знам дали е възможно, но ако има някакъв начин, не виждам защо не. Вече всеки следващ мениджър може да си решава сам за себе си дали да запази името, или да сложи ново. 

bg Никола Пашов
Confirmé
Enregistré2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> vendredi janvier 11 - 19:05

Тоя сезон просто всеки мач или по един или по двама наказани имам. Е тва е ако не е късмет просто не знам. До края на сезона сигурно само с вратар и защита ще остана или в краен случай и с един нападател поне както е тръгнало. laughing

bg Aleks Hadzhiev
Confirmé
Enregistré2017-06-17
bg AIK Fotboll
bg dvanaise >> samedi janvier 12 - 09:33

И при мен има нещо подобно, преди 3-4 кръга, в един мач двама с червени картони с наказание за по 2 мача, в следващия мач още един с червен картон още в 13 минута. Жълти картони на корем... Имах чувството че щом мой играч се доближи до противник картона не му мърда. За щастие в последния мач нямам картони, дано се задържи така.

А преди това пък ми се контузи единствения вратар. Сложих защитник на вратата, за мой късмет от 18 удара получих само 1 гол :)

bg dvanaise
Confirmé
Enregistré2016-12-16
bg Никола Пашов >> samedi janvier 12 - 09:35, Modifié samedi janvier 12 - 10:07

Еми, така беше и при мен предните сезони. Особено последния с оня трабълмейкър Balante. 

bg Никола Пашов
Confirmé
Enregistré2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> samedi janvier 12 - 15:56, Modifié samedi janvier 12 - 15:57

С тея картони е някъв ужас просто. Толкова пък всеки мач и жълти колкото искаш и поне по един червен задължително направо нямам думи. Голямо приключение е.Скоро очаквам и вратарите да изкарат по някой картон така за разнообразие.laughing

bg Aleks Hadzhiev
Confirmé
Enregistré2017-06-17
bg AIK Fotboll
bg dvanaise >> dimanche janvier 13 - 15:37

Охо, Слава закова Локото с 1 гол. Чепинец направиха равен, ето шанс Хамбургерите да се придвижат напред. Разбира се нямаше да се разчита на такива шансове ако FC Kerkira не им беше объркал плановете, както предположих преди няколко коментара, след като Никола Пашов ми обърна внимание за трасферите. Интересен кръг, но аз да не говоря много да не ме опука и мен в следващия

Алекс Хаджиев отнемането на преса ли го пускаш? Играчите с най-много картони са все Коректни. Ако бяха агресивни не ми се мисли какво щеше да е. А тези вратарите какво ми се скатават там на вратата, стоят, мируват и така си минават без картони :)

bg dvanaise
Confirmé
Enregistré2016-12-16
bg Никола Пашов >> dimanche janvier 13 - 15:49, Modifié dimanche janvier 13 - 16:32

Чудно, чудно. В тази игра успях да се науча на "италиански" тип мачове. Пазете се от Керкира!  След някой и друг сезон този отбор може да стане още по-сериозен. 

bg Никола Пашов
Confirmé
Enregistré2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> dimanche janvier 13 - 16:39

Ами да в момента отнемането е на преса.Явно затова са така и да не ми се мисли и на мен.Но странно е, че съм имал агресивни в минали сезони и пак на преса са изкарвали по 2-3 картона макс.Какво става сега не знам.Ще пробвам да променя нещо да видим как ще се отрази в играта.

bg Aleks Hadzhiev
Confirmé
Enregistré2017-06-17
bg AIK Fotboll
bg dvanaise >> dimanche janvier 13 - 19:01

Аз да попитам - някой знае ли какво означават цифрите които стоят под имената на играчите при нареждане на състава за определен мач. Тези в лявата част на екрана които са след имената ги знам, но тези които са под имената в дясната част на екрана нищо не ми говорят. Например 8/0 или 20/2

bg dvanaise
Confirmé
Enregistré2016-12-16
bg Никола Пашов >> dimanche janvier 13 - 19:06

Голове? 

bg Никола Пашов
Confirmé
Enregistré2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> dimanche janvier 13 - 19:38

Благодаря, наистина след сравнение се оказа че първото е броя на мачовете, а второто отбелязаните голове. Не особено полезна информация освен за нападателите, например за халфовете е по-полезно да се знаят асистенциите, или пък слабо ме вълнува че вратаря ми не е вкарал нито 1 гол

bg dvanaise
Confirmé
Enregistré2016-12-16
bg dvanaise >> lundi janvier 14 - 20:57

Този FC Kerkira ме прегази все едно играх с резервите. Като му гледам развитието и играчите може да е някой опитен играч който е започнал отначало

bg dvanaise
Confirmé
Enregistré2016-12-16
bg Никола Пашов >> lundi janvier 14 - 21:05

Не знам. Пише, че е регистриран преди един месец. По-скоро е имал щастието да завари добри пари, направил е добри трансфери и сега си кове съдбата

bg Никола Пашов
Confirmé
Enregistré2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> lundi janvier 14 - 21:35

Като поразгледах за мен лично това което е направил краткосрочна инвестиция.По-точно искам да кажа, че купуване на стари играчи които още максимум 2 сезона ще ти вършат работа така да кажем не е най-добрата инвестиция.Поне мое мнение де и разбира се всеки сам решава какво да прави и как да си харчи парите.Лично аз предпочитам да дам пари за млад играч с бъдеще и да ми върши дълго работа или за играч да речем на 25-26  който е вече обигран така да кажем и ще върши работа доста повече време отколко такъв над 31. Бях със същата тактика преди няколко сезона и да спечелих качих се в Първа лига обаче до там.Като остаряха още и до там.След това реших да пробвам тази тактика с малади или на средна възраст играчи отне ми време да ги вкарам в такт, но ето сега все се боря за 5-цата дори и да не се качвам нагоре, което се надявам все някога ще стане отново. Но разбира се отново казвам,че това е лично мое мнение и никой не е длъжен да се съгласява с мен.

bg Aleks Hadzhiev
Confirmé
Enregistré2017-06-17
bg AIK Fotboll