Championnat de Estonie saison 34

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

H36 (62)


ee Balthazor >> mardi février 13 - 16:36

Põrgusse need 5 kaitsjaga formatsioonid pigem! Mis kasu on viiendast kaitsjast, kui see "tihe pakend" laseb pooled vähestest rünnakutest otse väravasse ja veel kolmandiku väravavahini jõuda? Lihtsalt ei sobi minu omadele ja kõik. Kuivõrd kõik mängivad niigi 5 kaitsjaga, on mul 5-3-2-ga mõtet vaid siis, kui mul on teistest paremad mängijad, aga mul pole. Too wingerita kaitsja on noor ja seepärast jääb nõrgemaks.

Väike rünnakute arv üldse tähendab, et kaitse ei toiminud, suutes jääda vaid ühe korra rünnaku ette. Rõhuv enamus mu võite mullu ja tänavu on tulnud 4-3-3 ja vahel ka 5-2-3 korral. 5-3-2 on toonud vaid 3 võitu ning suurema osa mu kaotustest. 

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> vendredi février 16 - 04:36

Nüüd on vist asi ühel pool. Täiesti teenimatu häving pärast selgelt valitsetud poolaega "tänu" paljukiidetud wingerile.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> vendredi février 16 - 08:11

No olgem ausad, kõik meistrika satsid ning mõni esiliigast, on võimelised kodus sellise kaitse ribadeks tõmbama.

ee Kaarel
Confirmé
Enregistré2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> vendredi février 16 - 09:09

5 meeskonda euros alagruppides :D

ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> vendredi février 16 - 12:49

Vaata seda pigem kui mängu kus esimene poolaeg oli wingeriga ja teine ilma: saad kohe aru mis vahe on ning kui vajaliku asjaga tegu. Selles mõttes õige lause et esimest poolaega valitsesid tänu wingerile.laughing  Ilma temata oli su kaitse kohe väga armetu ning ka muud liinid kukkusid teisel poolajal ju ära. Mängu lõpuks jäi statistiliselt alles Pingpongi täielik ülekaal ning see oli kõik teisest poolajast.

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vendredi février 16 - 15:53

Ega mul muud jäägi üle kui oodata aega, mil kõik praegused tipud on loobunud ning loota, et asemele tulijad pole kõik piisavalt tasemel. Isegi kui tõmbaksin järjest uue Kuuse ja Vaalma, ei suudaks ma kasvatada siit medalivõimelist meeskonda. Ideaalilähedasest tavanoorest ei suuda ma kasvatada Meistrika tasemel normaalselt hakkama saavat mängijat, vaid meeskonna praegust nime vääriva luuseri. 

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> samedi février 17 - 15:30

Kui sa ise ei usu oma meeskonda no kes siis veel peaks uskuma? Sisendad neisse ainult seda et neist ei tule midagi ja siis ei tulegi. Kui sa oleks ka mulle hakanud omal ajal sama juttu rääkima siis oleksin jäänud 6 või 7 klassi haridusega ja põhja või surnuks joonud.

Hangi endale üks halva omaduseta winger juurde ning asi paraneb. Need audistid võid maha müüa viisaka summa eest. 

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lundi février 19 - 05:11

Selliseid skoore skaut isegi ennustas, aga mitte kordagi seda, et 0-3 juba esimesel poolajal võiks ära tulla. 

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> lundi février 19 - 18:47

Täitsa uskumatu. Dm sai kolmanda vigasyuse järjest ja vähem kui 2nädalaga. Ffs. 

ee Kaarel
Confirmé
Enregistré2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> mardi février 20 - 14:46

Müstika kuidas Veenus Euroopas mingitele lambisatsidele iga hooaeg hävida suudab. Sellesama Geotransi värku on samast klassist kui mu duubli oma aga teeb imemängu kui 2 tärni parem Juhanson korjab iga palli võrgust üles. Kusjuures ma ei näe ka et Veenus oleks midagi valesti teinud. Või on sweeper liiga halb ega jõua kaitsesse tagasi? Taavi vastu ju toimib. 

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> mardi février 20 - 15:56

Halb õnn lihtsalt

ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> mardi février 20 - 18:43

Tuleb see praegune põlvkond maha kanda/müüa. Nii mannetu ikka ei tohiks olla, et kodus terve poolaja arvulist ülekaalu omades ei suudeta ka väravat lüüa, liiati kui vastane polnud kuigi palju tugevam. Juba on liiga palju punkte ära kingitud. Järgmisel hooajal ei vii tõenäoliselt ka enam 6. koht Euroopasse. 

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mercredi février 21 - 04:04

Kogu aja 6 hulgas olnud tänavu ja kisa nagu oleks viimasel kohal.Nii pikalt nii kõrgel olidgi vist siis kui Euroopasse jõudsid. 

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mercredi février 21 - 05:11

Vahe 9. kohaga on vaid 3 ja 10. kohaga 4 punkti. Mul on igas ringis raskemad vastased just lõpupoole ees ehk langemisruumi jätkub. Tõusta pole selliste esitustega ju kuhugi. Võõrsil tulevad mingid juhuslikud punktid, aga kodus on juba ära kingitud  palju rohkem punkte otsestele konkurentidele. Kaitse kaitseks, aga kui ründepool juba nii nulli vajub, tuleb midagi muuta. Mu meeskond on alati kuulunud liigas nooremate hulka, kuid praegu on keskmine vanus juba sama mis teistel ehk oleks aeg oma tipp välja käia. Kui tipp ongi see, siis sorry, aga osad mehed on vales klubis. 

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> samedi février 24 - 19:02

Allakäik on ikka täielik olnud.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn