Championnat de Estonie saison 34

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

H36 (62)


ee onuelver >> dimanche février 25 - 17:24

Siis peaksid ehk midagi ette võtma kui pole senisega rahul?

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lundi février 26 - 17:48

Oleks pidanud juba varem pool meeskonda müüki panema. Nendega pole enam midagi teha, nad ei kõlba sellele liigatasemele. Selliste esitustega pole siin liigas midagi teha.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lundi février 26 - 21:12, Modifié lundi février 26 - 21:15

Ee...kumb meist nüüd hull on? Peegel müügis?? Teistest saab veel aru aga ilma Peeglita sa poleks siin liigas viimased hooajad püsinud. Muidu heitsid mulle pidevalt parimate meeste äramüümist ette. 

Pigem ei motiveeri nimi neid. Nad hooaja algul ju üritasid aga nägid et on endiselt lootusetud su meelest ning nii nad nüüd ongi. Õnneks enamus neist ilmselt müügiks ei lähe aga alusta normaalsest nimest ja küll siis nad liigutama hakavad. Eurorongile jõudmine pole sugugi võimatu- vaid 4 punkti Anomaaliaga ja veidi vähem teistega vaja tagasi võtta. Karika võtab ilmselt keegi esinelikust ja 6. koht on piisav. Vara end maha kanda. Kõik on läinud siis kui su kohanumbril punane kast on ümber.

Ahjaa- kui tead et sul 5 kaitsega ei sobi siis miks lähed nendega mängule kust väga võitu tahad võtta?

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> lundi février 26 - 22:03

Peegli eest raha saada tglt viimane võimalus :D

ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> mardi février 27 - 05:36

Hinnang antakse ikka pikema aja kohta kui paar mängu. 

Peegel on loomult pigem kaotaja. Tema tipphetked ongi koondisega kvalifitseerumised finaalturniiridele Kuuse toel. 

Viimastes mängudes pole olnud vahet, mis formatsiooniga mängin, tulemusi ju pole olnud. Parem asuda siis juba uut põlvkonda koolitama. Kunagi võis Torres mängitada euroliigas äärtel 1* poisikesi, siis võin mina mängitada ka 8-9* liigas.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mardi février 27 - 06:04

Welcome to League 2 siis...loodan et su mängijaid ei taheta siiski. Kõik võimalused 6. kohaks on ju olemas.

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mardi février 27 - 18:55, Modifié mardi février 27 - 19:02

Paarist reservkaitsjast sain lahti, et Kubu-Kanu saaks rohkem võimalusi. Eks suurem müük tuleb hooaja lõpus, kui jalgu alla ei võeta ja europiletit ära ei tooda. Pärast seda võime ka normaalsemast klubinimest rääkima hakata.

Mis käeulatuses eurorongist siin keegi rääkiski? Mõtlesid ehk mu duublit laughing

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mardi février 27 - 21:34

Muidugi saad pähe kui saadad võõrsil 0-0 pealt kaitsesse mingi kolmanda liiga tasemel venna. Mulle küll tundub et sa ise teed kõik selleks et mitte eurokohta saada. Kardad et saad pähe ja et mis siis teised sust arvavad. Isegi Torres ja Taavi kukkusid esimene kord esimeste mängudega välja https://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-7143.2/round-1 sest algul pole reitingut ja saad mingi kogenud satsi vastu. Siis hakkab reiting kogunema ja edaspidi on lihtsam.

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mercredi février 28 - 09:31

Kaua sa seda eurojama siin ajad mul? Ning see "mingi kolmanda liiga tasemel vend" jõuab kord koondise shortlisti. Tal lihtsalt pisut mängupraktikat vaja, et sinu omadele koht kätte näidata.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> mercredi février 28 - 14:05

Euros anti eriti raske loos :D võin päris kiirelt välja kukkuda :D

ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> mercredi février 28 - 14:58

Kõigil suht rasked vastased tulnud. Kuid ega grupi järel enam vist polegi väga nõrku kelle vastu võib mitu põhimeest välja jätta?

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> mercredi février 28 - 15:07

No mulle oleks loosiga ainult 1ga raske ja teistega kerge :D

ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> mercredi février 28 - 18:17

Hehee, arvasin et olen euroopast väljas, kuid mängin veel play offi suht karmi vastase vastu. Ju sain omavaheliste mängudega edasi. :grinning: 

ee Kaarel
Confirmé
Enregistré2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> vendredi mars 2 - 20:21

12 mängu võiduta ja 16 viimase mängu pealt vaid 5 punkti. Ilmselt klubi ajaloo jubedaim hooaeg koos kõikvõimalike rekorditega, kusjuures pidi tulema üks edukamaid. Aga ega teises liigas pole neid suuremaid palgaõgardeid ja seeniorründajaid mul ju vaja.

ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vendredi mars 2 - 21:52

Midagi sellist oli mul lõpuks vist kõige esimene hooaeg vana klubiga kui kolmandast välja kukkusin. Aga vaheta nimi millegi normaalse vastu ja küll nad siis mängima hakkavad jälle.

ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back