Championnat de Estonie saison 51 [2]

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

Hooaeg 14 (49)


ee Balthazor >> mercredi février 4 - 04:36
See pole ju sõraline ning vargusega pole ka veel vahele jäänud. Kahju et Gizaw sulle liiga nõrk on, tal on hetkel pakkumine botilt kus võib jääda pingile.
ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mercredi février 4 - 08:00
Nüüd pean ootama et keegi Vigrile pakkumise teeks kuna sa oled ju mu referral. Aga teda ei taha keegi teine vist juba nime pärast.
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> mercredi février 4 - 09:05
Baltal lihtsalt liiga palju tugevam koosseis,ma ei hakka oma paari allesjäänud ätti platsile surema saatmagi,mul Orrick hull värava pommitaja,ehk joppab :)
ee anarch37
Confirmé
Enregistré2013-05-26
ee onuelver >> mercredi février 4 - 11:05
@anarch
Võrdle teda Reinhardiga, vahe ju hoopis suurem. Ning ta võitis teda korra ja tegi vist isegi 2 viiki kui õieti meeles. Siin on kõik võimalik, isegi see et ma võitsin mullu Kure ära, ta oli veel liider nii et minult ainus kaotus tükk aega.
Vigrile ka pakkumine tehtud, üks lätlane tahab ka ning 50:50 protsendid. Toosama kes Hans Pildi ära ostis(oli üleelmisel hooajal mul laenul). Loodame mõlemad et ta mind valib ikka, seal ei pruugi ta põhisse saada. Muidu saab ka temast lihtsalt virts.
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back