Championnat de Estonie saison 9

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

H20 (153)


ee Balthazor >> samedi octobre 31 - 17:18
Fffuuuuu.... ja läheb peale 3-5-2...
ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> samedi octobre 31 - 17:35
...ning see veab absurdsel kombel välja tänu sellele, et Pebre tervenemine jäi paar minutit hiljaks.
Ning Torrese ühe teooria kohta apelleerimiseks: mäletad, kui ütlesid, et pennude lööjat pole mõtet määrata, sest süsteem valib automaatselt ise parima. Kas pärast Sagnat oli Tõnnisson tõesti mu parim valik?? Või mänguaegsete puhul ei toimu seda, et rakendab oma põhioskust näiteks kaitsja, poolik või värku? Tõnnissoni scoring on 3,75 :D
ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> lundi novembre 2 - 09:36, Modifié lundi novembre 2 - 09:36
kuidas see vormelisõitja seal väravalööjate tabelis nüüd on?
nz Luke Broadcast
Novice
Enregistré2013-09-18
ee Taavi >> lundi novembre 2 - 10:43
Sai hooaja vahel õli vahetus tehtud
ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> lundi novembre 2 - 15:25
Ei saanud pihta. Ju tean liiga vähe vormelisõitjaid.
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> lundi novembre 2 - 15:34
Jarno Trulli , sai kunagi vormelit sõidetud aga kolis eesti liigasse jalkat toksima vast
ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> lundi novembre 2 - 17:56
Täna on mul kõik valesti läinud: noortekarikas tuli vigastus, mille tõttu platsile saanud mängija eksis penaltiseerias; liigamängus jäi 2000 vaatajat puudu, kuigi piletid said välja müüdud ja puha ning ka mäng ise õnnestus kaotada juba pildiliseltki. Kõige hullem on see, et staadioni võin nüüd pikemaks ajaks maha matta. Sel hooajal on kalender selline, et pole võimalustki.
ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lundi novembre 2 - 18:24
Nüüd tuleb meelde et olen sellist nime kunagi kuulnud jah aga pole mu aktiivses mälus.
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mardi novembre 3 - 17:56
Millal õnnestuski viimati vastasmeeskond täiesti nullil hoida, ei mäleta. Ning seda olles ise ainus NT-vaba tiim Meistrikas :D pole vist kedagi üheski shortlistis isegi. Muidugi pole tänasest 35K staadionist muud tolku kui et raha tuleb. Seda ikka vaja.
ee Balthazor
Confirmé
Enregistré2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mardi novembre 3 - 23:40
Tänast vaadates tundub et mu ennustus võib tõeks minna kui kolmanda liiga klubist saadakse jagu läbi häda lastes tollel valitseda. Olnuks eks-Kickersil esimene värku terve küll siis Reinhard oleks ka kukkunud lisaks Chargersile. Ning sellejärel saad täiesti kuivalt pähe otseselt konkurendilt ilma et mingit võimalustki olnuks. Isegi mitte üht möödalööki. Või on kolmandas nii kõvad botid?
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
nz Luke Broadcast >> mercredi novembre 4 - 08:59
chargers, jäid karikas toppama v? :D
nz Luke Broadcast
Novice
Enregistré2013-09-18
nz Luke Broadcast >> mercredi novembre 4 - 13:49
wow, Jarno Trulli jätkab hävitustöid
nz Luke Broadcast
Novice
Enregistré2013-09-18
ee kivipea >> mercredi novembre 4 - 14:54
Peale sinu viimast kommentaari on ta jah 3 mänguga 4 löönud. Ma arvan et tõsine Soome mees ei saanud keerulistest naljadest aru ja läks vihaseks.
ee kivipea
Novice
Enregistré2014-05-10
ee Taavi >> mercredi novembre 4 - 16:15
Võid oma meeskonna nime Toyotaks või Minardiks ära muuta , ainult teist pilooti on veel vaja
ee Taavi
Administrateur de communauté
Enregistré2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> mercredi novembre 4 - 19:15
Inglise liigast mingi hämiltoni nimelise neegri ikka leiab vast.
ee onuelver
Confirmé
Enregistré2014-09-02
ee Puka City Strikes Back