Championnat de Israël saison 54

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

הישראליות באירופה עונה 7 (116)

il ofer cohen >> dimanche janvier 5 - 08:47
חיפה כתבו לעיל שלא כל יום נשים 4 חתיכות ל lostkeys והם צדקו...
הם שמו לה 5 חתיכות - מדהים !!!
גם לי היתה תוצאה מצויינת 5:1 על ארסלנל בחוץ !!! מה שמאוד מסבך את מצבם !

וגם מכבי 3:1 מצויין בבית
נשאר גם שהפועל תנצח ויהיה לנו עוד יום אירופי מדהים !!!
il ofer cohen
Novice
Enregistré2013-02-05
il basta >> dimanche janvier 5 - 09:09
יש לי משחק בכלל לא קל אבל אני אופטימי.
il basta
Confirmé
Enregistré2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> dimanche janvier 5 - 09:31
בהחלט יום נהדר לישראליות עד כה.

לגבי המשחק שלי אז אני חייב לציין שקורניאל המאמן של לוסט קיז ממש הפתיע אותי. יש לו ללא ספק סגל מהחזקים באירופה (אם לא הכי חזק) אבל הבחור קורע את השחקנים שלו ללא הבחנה. למרות שהיו 21 שעות מהמשחק הקודם שלו למשחק מולי עדיין הגיעו למשחק נגדי כמה שחקנים מאוד עייפים שרק מחר בבוקר ואפילו בצהריים יהיו כשירים. בסופו של דבר היה משחק שקול יותר משהתוצאה מצביעה אבל יכולת מצויינת של השוער שלי אל מול יכולת לא טובה במיוחד של השוער שלו (שוער של 5.3) גרמו לתוצאה, אני מעריך שגם לעייפות היה חלק בזה. אבל אני מה אכפת לי, לא נכנס לצרות ולבעיות של קורניאל (שהקבוצה שלו עכשיו מסובכת חזק בבית), הקבוצה שלי ניצחה בגדול וקרובה לשלב הבא ומהמקום הראשון.

גם לעופר ניצחון מצויין בחוץ מול ארסנל שמקרב אותו גם כן למקום הראשון בסיום שלב הבתים ולמכבי אולי זה הלך פחות קל אבל גם ניצחון 3-1 מול השבדים בהחלט מצויין והוא בדרך לשלב הבא, המקום הראשון בבית כנראה יקבע עוד יומיים במשחק נוסף שלו מול השבדים, הפעם בחוץ.

נותר רק בסטה שאכן יש לו משחק קשה היום אבל הוא בהחלט מסוגל לנצח (והוכיח את זה גם בעונה שעברה)
il joest5
Traducteur
Enregistré2013-02-07
il Jordy Cruijff >> dimanche janvier 5 - 09:46, Modifié dimanche janvier 5 - 10:41
כן, ניצחונות גדולים וחשובים לכולנו, 5-0 מרשים ביותר לחיפה על כמו שהוא אמר קבוצה עם הסגל אולי הכי טוב באירופה (כנראה שכן), אבל לא סופרים את זה בתוצאה.

גם עופר עם ניצחון 5-1 מרשים, מתקרב לשלב הבא ומהמקום הראשון.

לי ניצחון חשוב, אבל כמו שחיפה כתב מה שיקבע זה המשחק הנוסף מול השבדים בחוץ, תיקו וכנראה שאני, ואם ניצחון למישהו אז מי שמנצח ראשון, לצערי המשחק הזה מגיע שעתיים אחרי משחק ליגה שלי מול ניר יפה בחוץ, נראה מה נעשה.

וכמובן נשאר בסטה, נראה מה יעשה, אני מאמין שהוא יכול לקחת גם 3 נקודות, בהצלחה.
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il basta >> dimanche janvier 5 - 14:50
ורק אני קלקלתי...
2-2 , אחרי שהובלתי כבר 2-0 . חבל, אבל עדיין תוצאה מכובדת.
il basta
Confirmé
Enregistré2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> dimanche janvier 5 - 14:53
דומה מאוד למה שהיה לי אתמול עם חיפה (בעיקר מבחינת דקות השערים שבהם הוא כבש).

אבל כן, תוצאה מכובדת.

אחרי חצי שלב בתים כולנו בעמדה טובה להמשך:

חיפה- כרגע מקום ראשון ופייבוריט לסיים ראשון
עופר- ראשון או שני, אבל פייבוריט לסיים ראשון בהמשך
הפועל- שני ופייבוריט לסיים שני
אני- ראשון, פייבוריט לסיים ראשון.

אז נראה.
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il Jordy Cruijff >> mardi janvier 7 - 15:41
ובינתיים יום טוב לישראליות שנלחמו באירופה:

עופר 3-1 בבית, בדרך למקום הראשון המחולק, המשחק הבא מול הלטבים יקבע מי תעלה מהמקום הראשון ומי מהשני, בהצלחה.

הפועל הפסיד 5-0, אבל בכלל לא ניסה, האמת 5-0 זאת תוצאה לא רעה להרכב ב... בכל מקרה, המחזור הבא יכריע גם אצלו, הוא יתארח אצל הבלגים החלשים, האוקראינים יתארחו אצל סטרוד, ניצחון של הפועל=מקום בשלבים הבאים.

ולי ניצחון 2-0 בחוץ על השבדים (וניצחון 2-0 עליהם במפגשים הפנימיים בינינו), עכשיו אני צריך עוד ניצחון ב2 משחקים לפסגה, כנראה אני יעשה את זה.

פרט מעניין היה שהאזרי שאמרתי שאני לא יכניס יותר סיבוב ראשון אחרי שהוא חטף אדום, הכנסתי אותו, ושוב הוא חטף אדום...

כרגע 2 אדומים ב2 משחקים, לא רע...

ובנימה אופטימית זו, בהצלחה לחיפה מול לוסט קיז
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il basta >> mardi janvier 7 - 16:57
יש לחיפה אתגר בכלל לא קל...
מאמין שייגמר תיקו.
il basta
Confirmé
Enregistré2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> mardi janvier 7 - 17:50
בהחלט עוד יום מוצלח לישראליות באירופה עד כה.

עופר ומכבי עושים את שלהם ומבטיחים כמעט סופית את ההעפלה, עם סיכוי גבוה למקום ראשון (מכבי צריך עוד 3 נקודות בשני המשחקים שנותרו לו כשבשניהם הוא פייבוריט ולעופר יספיק תיקו מול האסטונים), בעוד הפועל חוטף אבל בהתחשב בעובדה שעלה עם הרכב ב זה היה צפוי.

הקבוצה שלי במשחק חוץ בלילה מול המפתחות האבודים וכפי שבסטה כתב זה ממש לא יהיה פשוט. אעשה את כל המאמצים לנצח אבל אם ייגמר בתיקו כפי שבסטה חוזה (והוא טוב בתחזיות) אני גם אהיה די מרוצה.

אגב, אם אני מנצח לא רק שאני יבטיח באופן מעשי את ההעפלה שלי אלא גם יבטיח שלוסט קיז לא יעברו את שלב הבתים שזו תהיה סנצסיה לא קטנה. בנוסף זו תהיה הפעם הראשונה שלהם מאז החלה ליגת האלופות בה הם לא מגיעים לשמינית הגמר וזה גם ישאיר אותי כקבוצה היחידה באירופה שהגיעה בכל העונות לשלב שמינית הגמר של ליגת האלופות. אבל אני קצת נסחף, קודם שלא נפסיד היום.
il joest5
Traducteur
Enregistré2013-02-07
il Jordy Cruijff >> mercredi janvier 8 - 14:54
ולצערנו הפסדת, לא נורא, עדיין אתה בעמדה מצויינת להמשך.

מחר יום גורלי:

עופר צריך ניצחון/תיקו בשביל כנראה פסגה, ניצחון וזה בטוח מקום ראשון.

אני צריך ניצחון בשביל מקום ראשון, תיקו זה ההעפלה לשלב הבא.

הפועל רצוי שינצח, אבל תיקו יקרב לשלב הבא במפעל כלשהו, וישאיר את ההכרעה (בהנחה שסטרוד לא יפסידו לאוקראינים), למשחק הבית בין הפועל והאוקראינים, ניצחון של הפועל ותיקו במשחק האחרון יספיק, תיקו של הפועל והוא צריך לנצח במשחק האחרון (כמובן בשביל מקום שני).

וחיפה צריך עוד ניצחון בשביל להבטיח עליה.
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il Jordy Cruijff >> jeudi janvier 9 - 21:35, Modifié jeudi janvier 9 - 21:43
ועוד יום טוב לישראליות:

אני עם ניצחון על האנגלים בחוץ מבטיח מקום ראשון בבית, אבל יקווה לנצח בסיבוב האחרון (מול הקבוצה שהפתיעה אותי בסיבוב הראשון),בשביל נקודות לישראל ולמדינה, עדיין אני יעלה כמה מחליפים אבל אני יקווה שזה יספיק לניצחון.

עופר עם תיקו מול הלטבים צריך בסיבוב הבא לעשות את התוצאה של הלטבים בשביל מקום ראשון, אבל הוא בטוח לפחות מקום שני.

הפועל אחרי ניצחון יפה (למרות אדום בחוץ) צריך תיקו ומעלה בשביל מקום שני.

ולחיפה נראה מה יעשה היום, אבל כמעט בטוח בשלב הבא.
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il joest5 >> jeudi janvier 9 - 21:42
חכה היום עוד לא נגמר. במחזור הקודם חגגנו יום מוצלח ואז הפסדתי. נקווה שהיום זה לא יקרה. למעשה היום לתיקו ולניצחון יש אותה משמעות מבחינתי. אחרי ההפסד היום של לוסט קיז הם איבדו כל סיכוי להעפיל שלב והן בתיקו והן בניצחון אבטיח את העפלתי ואוכל לעלות למקום הראשון רק אם אנצח את השבדים במחזור האחרון. במקרה של הפסד אני עדיין יכול למצוא עצמי בחוץ (ליגה אירופית). אבל אם להיות ריאליים בכדי שזה יקרה צריכים לקרות לא מעט דברים לא צפויים (שאני יפסיד היום לסקוטים, שהסקוטים ינצחו בחוץ את לוסט קיז ושאני לא ינצח את השבדים בבית) כך שמצבי טוב.

לגבי שאר הקבוצות אז כולם עשו את שלהם היום. מכבי הבטיח מקום ראשון, הפועל דאג לכך שתיקו בבית מול האוקראינים יספיק להעפלה ועופר דאג שהמקום הראשון יהיה תלוי בו.
il joest5
Traducteur
Enregistré2013-02-07
il basta >> jeudi janvier 9 - 22:11, Modifié jeudi janvier 9 - 22:12
אכן יום מוצלח לקבוצות שלנו (אני לוקח בחשבון שחיפה מנצח) - אני מבחינתי כבר השגתי את המטרות שלי - כי גם מקום שלישי לא יהיה אסון, אם כי אני שואף למקום השני.
רק חסר לי הסקירה של מכבי לגבי הנקודות שלנו ושל המתחרות שלנו באירופה. מקווה שאנחנו משיגים מספיק נקודות כדי שגם בעונה הבאה יהיו 4 נציגות לאלופות.
בהצלחה לכולם!!!
il basta
Confirmé
Enregistré2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> jeudi janvier 9 - 22:14
בסקירה מהירה: לאיטלקים גם הולך מצויין ונראה שכל האיטלקיות ימשיכו לשלבים הבאים, אז הם יאיימו עלינו קצת (קצת הרבה), לשבדים השנה הולך פחות טוב, אבל כאמור שנה הבאה הם יאיימו עלינו הרבה אז צריך לנצל את זה ולפתוח פער.

סקירה מדוייקת (עם הנקודות שכל מדינה צברה וכו')- מחר.
il Jordy Cruijff
Novice
Enregistré2013-04-08
il basta >> jeudi janvier 9 - 22:22
מחכה כבר לסקירה האירופית מחר...
לא יזיק גם שתיתן סקירה על המהפך האדיר שאתה עושה בקבוצה שלך - בלבלת אותי לגמרי...כל כל הרבה קניות ומכירות.
il basta
Confirmé
Enregistré2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv