Championnat de Lettonie saison 43 [4.3]

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

42.-43. Sezona (33)


lv Zennos >> samedi mars 16 - 13:48

Paldies par aizraujošo sezonu!smile

Vecie labie laiki ir aiz muguras, diemžēl, kur varēja notirgot jaunos par labu cenu, tagad jāvēlk kapeikas un jācēr kādreiz uzbūvēt stadionu!

Es ar pieķeros saviem labākajiem audzēkņiem, jo tirgū lieku jaunos, kuri neatbilst manām prasībām vai jau sasnieguši vecumu, kad vairs nav vajadzīgi man. Lielu naudu tas nenes, bet tagad ātru variantu ar vairs neredzu kā sakrāt stadionam!

lv Zennos
Confirmé
Enregistré2014-12-07
lv FK Iecavas Brieži
lv vairogs >> samedi mars 16 - 17:46

Es šo spēli uzsāku no 7.24 līgas , un jau kaut kur 6. vai 5. līgā novēroju vienu dīvainu un biežu tendenci , iespējams saprogrammēts ,lai vieni un tie paši spēlētāji nestāda rezultativitātes rekordus spēlējot visas sezonas spēles!

Pirmsākumos jau nebija naudas priekš tiem plašajiem spēkos vienlīdzīgajiem sastāviem.

Tad man bija tikai 2 uzbrucēji , un ntās sezonas viens un tas pats novērojums - pusi sezonas šie sita katrā spēlē pa vismaz 1-3 vārtiem spēlē un līgas statistiku ailēs bija līderi ,bet otrajā sezonas pusē sita vārtus labi ja katrā otrajā-trešajā spēlē...

Tas pats stāsts ar saspēles vadītājiem , sezonas pusē līderos , bet sezonas otrajā pusē tik tik ko kājas velk ,tā tā kā izpumpējušies būtu!

Tādēļ arī sāku spēlēt ar plašu soliņu , sezonas otrajā pusē var pavirknēt ,ja komandas uzbrukums nevedās!

Par gk un defiem tādu novērojumu nav , it kā vienmēr savā iespēju līmenī!

Es tiešām nezinu ,varbūt tas tikai mans novērojums ,sagadīšanās ,bet pieņemu ,ka varētu būt ieprogrammēts ,lai tikai līderi pārāk daudz punktus nesalasa sezonā !

lv vairogs
Confirmé
Enregistré2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Pohainis >> jeudi octobre 21 - 10:33

Sveiki,

Varbūt ir vēlme līgas ar 20 komandām, 10 komandu vietā,lūdzu uzraksti jā/nē forumā https://rockingsoccer.com/lv/futbols/forum/home-en/1?topic=87511

Jauku dienu :)

lv Pohainis
Confirmé
Enregistré2016-09-27
lv Auni