Championnat de Lettonie saison 43 [5.8]

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

35. sezona (58)


ua honza >> vendredi janvier 12 - 23:08

@Indriko.Pilnīgi garām!Lai kopienas adminis pārkāptu godīgas spēles noteikumus!Jūsējam pilsēta ir Liepāja,tam īsti nav pilsētas(vieta ir komandas stadionā un nosaukumā).

ua honza
Confirmé
Enregistré2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Indriko >> lundi janvier 15 - 19:27

Nu ko.... sezona iegājusi noslēguma fāzē.. un kā izskatās mana vizīte 5.līgā līdz ar to arī noslēgsies vismaz uz sezonu, bet jāatzīst beigas tagad interesantas - gandrīz katrs, katram atņem punktus, ko sezonas ievadā varēja ierakstīt blociņā laughing

lv Indriko
Confirmé
Enregistré2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> mardi janvier 16 - 16:56

Man laikam līdzīgi ar to vizīti , lai gan nevar vēl sapriecāties un vēl jāpārkāpj pāri suņa astei !

Mani tieši sezonas otra puse kārtīgi garlaiko , ja pašā sākumā centos neatpalikt no abām Ogrēm kas spēcīgi iesāka , laidu tikai kaujas sastāvu laukumā , tad arī sagaidīju pretinieku aizķeršanos un palidoju garām!

Tagad ilgu laiku galvenais uzdevums turēt vismaz 3 uzvaru starpību līdz sekotājiem , vēl kādas 4 spēles šādi jānotur ...

Un otrs - dot visiem obligātās spēles , to arī būšu faktiski izdarījis , tā kā sezonas beigās atkal varēs maukt ar līderiem !

Un domāju ,ka pietiekami daudzi dod tās pieredzes tieši otrajā sezonas pusē ,tādēļ arī ir tās svārstības rezultātos !

lv vairogs
Confirmé
Enregistré2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
ua honza >> mardi janvier 16 - 19:49

@vairogs.Tev gadījies īsastes suns sezonas beigās!Mana komanda tagad ieraudzīja tuneli ar iespējamo gaismu!laughing

ua honza
Confirmé
Enregistré2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Jānis >> jeudi janvier 18 - 10:48

Man sezonas sākums izskatījās cerīgs,vidus bija auzās zaudēju daudzas spēles,kuras bija jāņem. Nu izskaņa jau labāka,sanāk savākt punktus.

Reali, vajag labāku pussargus. agrāk ar īri varēja izlīdzēties, bet pēdējās sezonās īres tirgus nav tik piesātināts, un parasti arī nesanāk nosolīt.

lv Jānis
Novice
Enregistré2016-05-17
lv Jānis >> jeudi janvier 18 - 11:20

@indriko

Nekas, sestājā līgā varēsi savākt lielāku TV naudu,vienīgi stadionu savākt pilnu gan būs grūti,ja tiksi pie daudz botiem.

lv Jānis
Novice
Enregistré2016-05-17
lv Indriko >> jeudi janvier 18 - 13:25

Tas gan.... jāskatās kur iemetīs iekšā.

lv Indriko
Confirmé
Enregistré2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> jeudi janvier 18 - 18:40

Man pēc šodienas spēles sezona ir beigusies , tagad vairs nav jāiespringst , tagad galvenais iedot beidzamajiem pieredzes !

lv vairogs
Confirmé
Enregistré2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Indriko >> jeudi janvier 18 - 20:45

Man arī laughing

lv Indriko
Confirmé
Enregistré2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv Indriko >> mardi janvier 23 - 21:51

Un tagad pilnīgi oficiāli apsveicam veiksminiekus un pārējos ar sezonas noslēgumu! Cerams spēsim saglabāt komunikāciju arī turpmāk!!! Lai veicas!!!

lv Indriko
Confirmé
Enregistré2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> mardi janvier 23 - 22:27

Tev tā pat ! ;)

lv vairogs
Confirmé
Enregistré2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> mercredi janvier 24 - 08:50

Sekošu līdzi, interese būs kā Vairogam ies 4.līgā un Indriko 6.līgā

Es ceru uz labu transfēra logu,lai nakamjā sezonā cīnītos par par 3nieku, tieši šogad dēļ neveiksmīga transfēra nevarēju būt augstāk.

lv Jānis
Novice
Enregistré2016-05-17
lv vairogs >> mercredi janvier 24 - 10:41

Es īpaši uz labu sezonu neceru , gan jau pēc sezonas atgriezīšos 5.līgā !

Pēc mēneša stadions būs lielāks , tad interese vai būs izdevīgi ar tādu piektajā līgā spēlēt !

lv vairogs
Confirmé
Enregistré2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*