Championnat de Pologne saison 25

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

[Sezon VI] Ogólna dyskusja (149)


pl Sidney68 >> vendredi décembre 6 - 21:00
Nic dodać nic ująć. Widać kto jest na szczycie a kto gra ogony. Czołówka jest tak wyrównana że kolejny sezon za bardzo się nie zmieni. Gratki dla MP i tych co załapali się do LM i LE. Powodzenia w nowym sezonie !!!
pl Sidney68
Confirmé
Enregistré2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl andrewshot >> vendredi décembre 6 - 21:28
Gratulację Anomander:) nie mogę się doczekać meczÓW ligowych z Tobą w nowym sezonie. Mistrz vs. Beniaminek są zawsze ciekawe. Ale jeszcze bardziej czekam na pojedynki Uczeń vs. Mentor - Ace BEWARE;) Wszystkim życzę udanych transferów w przerwie w rozgrywkach!!!
pl andrewshot
Confirmé
Enregistré2013-04-28
pl Lauri >> samedi décembre 7 - 07:45
Czy ktoś również jeszcze nie otrzymał $$$ z telewizji? błąd jakiś?
pl Lauri
Confirmé
Enregistré2013-02-10
pl Nurek >> samedi décembre 7 - 07:56
Nie ma pieniędzy, nie ma barażów...

Co do LM to będzie problem w tym roku. Wszystkie trzy drużyny mają niską pozycję w rankingu i będą prawdopodobnie losowane z ostatniego koszyka (o ile WZL awansuje czego mu życzę). Ciężko będzie.
pl Nurek
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl KS Nurki
pl Markowski >> samedi décembre 7 - 09:50, Modifié samedi décembre 7 - 09:51
Gratulacje Anomander :)
Mój kolejny sezon, który znowuż gdzieś na samym początku przegrałem, w środku sezonu jakiś skok, kilka wygranych, ale nie dało to możliwości się utrzymania.
Drugi sezon z rzędu będę się bronił w barażach, w tym sezonie kilka udoskonaleń w zapleczu i myślę że zacznę się jakoś odbijać od dna ;) Choć wiem że przepaść pomiędzy mną, a górą jest bardzo duża.
Teraz pozostaje czekać mi na rywala w barażach.
pl Markowski
Confirmé
Enregistré2013-02-09
pl Tomplus >> dimanche décembre 8 - 10:33
Mały update topicu z historią :)
pl Tomplus
Confirmé
Enregistré2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Sidney68 >> lundi décembre 9 - 18:10
Zagrasz Markowski z GKS Tychy lub Obrą Kościan. GKS jest dobry a Obra to 3 ligowiec który przemkął przez 2 ligę. Tak samo zresztą jak Nieprzewidywalni z Poznania którzy mam nadzieję napsują Wam krwi. Dzisiaj w sparze dostałem niezłego łupnia od byłej Cracovii...grałem juniorami ale ten BOT ma niezły potencjał. Życzę wszystkim dużo szczęścia w barażach !!!
pl Sidney68
Confirmé
Enregistré2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> mercredi décembre 11 - 14:36
No to nieźle Obra pozamiatała :D
Markowski będziesz miał niesamowicie trudne zadanie w rewanżu.
pl St. Pauli
Novice
Enregistré2013-06-01
pl Markowski >> mercredi décembre 11 - 21:52
Niestety ten mecz to kompletna porażka nic nie poszło po mojej myśli mimo że raporty wyświetlały całkowicie co innego.
Czerwona kartka, później kontuzja najlepszego strzelca drużyny, a na koniec drugie czerwo i już pozamiatane, ale nie poddam się i mam nadzieję że jutro obronie swoją pozycję w 1 lidze.
pl Markowski
Confirmé
Enregistré2013-02-09
pl Markowski >> jeudi décembre 12 - 09:20
No i niestety żegnam się z wami. Było już dobrze prowadziłem 3:0 i wystarczyło dobić 2 bramki aby się utrzymać, ale Obra strzeliła jeszcze dwie bramki i po zabawie.
Teraz mam czas na odmłodzenie składu i powrót do 1 ligi mocniejszym niż wcześniej.
pl Markowski
Confirmé
Enregistré2013-02-09
pl EGS >> jeudi décembre 12 - 10:39
szkoda Zaglebia. ale przed sezonem pisalem z Niko i przewidzialem ten awans. mocna druzyna ma. mam nadzieje ze Bytovia z nami zostanie.
pl EGS
Confirmé
Enregistré2013-02-05
pl St. Pauli >> jeudi décembre 12 - 15:07
EGS, nie zostanie ;)
Melduję się Panowie na pokładzie najlepszej ligi na świecie :P
pl St. Pauli
Novice
Enregistré2013-06-01
pl andrewshot >> jeudi décembre 12 - 22:57
Oj Patryk... A myślałem, że się od Ciebie uwolniłem;) Przez Ciebie znów się będę denerwował:)
pl andrewshot
Confirmé
Enregistré2013-04-28