Championnat de Pologne saison 7 [4.4]

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

Sezon 58 (44)


pl Mirmił >> dimanche mai 2 - 12:44

No to gratulacje Michu! A ja mam szansę znowu zostać numerem 4 :D

pl Mirmił
Confirmé
Enregistré2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> dimanche mai 2 - 13:22

To byłby już 4 sezon z rzędu, kiedy Zordon zajmuje 4 miejsce w lidze 4.4. Przypadek? NIE SONDZĘ!

Gratki Michu. Może w następnym sezonie będziemy mieli okazję pograć przeciwko sobie.

pl Mario
Confirmé
Enregistré2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> dimanche mai 2 - 17:09, Modifié dimanche mai 2 - 17:09

Mario, gratki mistrzostwa! :D

Mam nadzieję, że reszta podium awansuje w barażach i w przyszłym sezonie już Was nie zobaczę :D

pl Mirmił
Confirmé
Enregistré2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> lundi mai 3 - 16:12

Dzięki chłopaki, i oby Mirmilowi życzenie się spełniło

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> vendredi mai 7 - 07:08

Jakby ktoś chciał negocjować z BOTem ws kupna zawodnika, to odradzam, bo raczej odrzuca mniejsze oferty od ceny wywoławczej, moją ofertę odrzucił za 31mln i sprzedał do banku za 28mln, rekiny biznesu rrrr ;)

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> vendredi mai 7 - 09:15

Hah no boty to mają ciekawą logikę w tej grze. Ja raczej nie handluję z nimi, bo żadko mają interesujących zawodników.

A propos transferów, pierwszy raz mój wystawiony na sprzedaż zawodnik jest tak rozchwytywany, że trzeba było zacząć nową rundę. Spodziewałem się zysku max 50 mln, ale widzę, że mogę liczyć na znacznie więcej. To świetnie bo zaczynam zbierać na ulepszenie stadionu, który w lidze 3 będzie na obecnym poziomie wypełniony po brzegi.

pl Mario
Confirmé
Enregistré2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> samedi mai 8 - 20:34

Widzę, że moje życzenie się spełniło, bo całe podium awansowało do 3 ligii. Gratuluje wygranej w barażach! :)

pl Mirmił
Confirmé
Enregistré2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> dimanche mai 9 - 06:13, Modifié dimanche mai 9 - 06:18

Mirmil się cieszy za to ja nie bardzo, mocna 3 Liga w tym sezonie gdzie dołączyli Wataha, Boom Szaka Taka, Dragons, będzie ciężko, liczę na baraże żeby się utrzymać

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> dimanche mai 9 - 06:23

Mario, w tym okienku zawodnicy są mocno rozchwytywani, ludzie kupują na potęgę za wszelką cenę, zastanawiałem się czy kupić zawodnika za 100mln odpuściłem, nikt nie dał oferty więc gościu wystawił raz jeszcze za 125mln no i teraz się biją o niego ;) gdzie tu logika...

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> dimanche mai 9 - 18:26

To jest rocking soccer. Tego nie ogarniesz :P

pl Mario
Confirmé
Enregistré2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> lundi mai 10 - 11:13

He he he, dokładnie Mario, jeszcze 1 pytanko, kupiłem zawodnika co mailem potwierdzili, ale od kilku godzin takie info przy transferze wisi:

*Transfery o wysokich kwotach są oznaczone do potwierdzenia przez administrację. Robimy to, aby gra była uczciwa dla wszystkich. Dziękujemy za cierpliwość.

Ile jeszcze to potrwa, i czy mogą odrzucić ten transfer?

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> lundi mai 10 - 11:19

Odrzucić to Ty chyba nie możesz, a jedynie administracja. Widocznie cena była wysoka i analizują czy to klepnąć czy jednak cofnąć.

pl Mirmił
Confirmé
Enregistré2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> lundi mai 10 - 13:15

Transfery na wysokie kwoty są analizowane przez administrację, żeby się nie okazało że ktoś robi jakieś przekręty. Czasami anulują uczciwy deal ale raczej rzadko się to zdarza. Po prostu musisz poczekać godzinę/parę godzin/dzień na klepnięcie transferu.

pl Mario
Confirmé
Enregistré2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> lundi mai 10 - 13:17

Dzięki Mario, pewnie dzień im zejdzie bo od rana czekam

pl Mich
Confirmé
Enregistré2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów