Championnat de Roumanie saison 9

Forum: Forum du championnat rss-feed

Discutez de votre championnat, qui sont les favoris pour remporter le championnat cette saison ? Qui sera promu/relégué, comment se passe votre parcours en coupe ?

Retourner au sommaire du forum

Sezonul 19 (53)


ro Jeicky >> lundi octobre 19 - 14:35
""""Transferul lui Narcis Gavrilă a fost respins de jucător.
azi - 11:56, De la: Secretar

Transferul jucătorului Narcis Gavrilă a fost anulat. Narcis Gavrilă a reacţionat imediat când a văzut că presa şi fanii îşi arată interesul pentru el si a decis să rămână la FC Univ Craiova.""""

Pai eu vreau sa scap de el si el nu vrea sa plece...avea 11 oferte si ajunsese la dublu pretul lui.
ro Jeicky
Confirmé
Enregistré2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Andrei >> lundi octobre 19 - 15:22, Modifié lundi octobre 19 - 15:23
Stii cum este vorba aia ...

Voi nu ma vreti, dar eu va vreau.

Sau ceva in acel gen. :)
ro Andrei
Novice
Enregistré2014-08-30
ro RSM >> lundi octobre 19 - 16:40
Cred că e setat în aşa fel încât tinerii să aibă o mai mare probabilitate de a refuza transferul. Am păţit-o şi eu sezonul trecut cu un junior, dar la a doua listare a acceptat să plece.

Mă gândesc că raţionamentul e să te împiedice să vinzi excesiv ceea ce scoţi din academie.
ro RSM
Administrateur de communauté
Enregistré2013-03-19
ro RS FC
ro sanrensei >> lundi octobre 19 - 17:43
Sigur era pe 100%?

http://rockingsoccer.com/en/soccer/help/home/category-9/article-11

You can always see the current chance to win of your bid on the transfer page of the player. It is possible that the win percentages of all bids don't add up to 100%. There is a chance the player decides he'll rather stay in his current team. In that case, the transfer is canceled.
ro sanrensei
Confirmé
Enregistré2014-01-11
ro Andrei >> mardi octobre 20 - 13:49
S-a facut dreptate in primul duel la baraj. Bravo, Spynail.

Nu merita FC Galati promovarea, avand in vedere ca proprietarul se logheaza o data pe luna. Nu inteleg ... daca nu-l intereseaza jocul, la ce naiba mai tine echipa? :/
ro Andrei
Novice
Enregistré2014-08-30
ro SpYnAlL >> mardi octobre 20 - 14:14
In primul meci am schimbat multe, tactic,am spus sa joc altfel sa incerc ceva nou,dar nu a mers bine,apoi in al doilea am zis sa joc ca de obicei :D, nici eu nu prea am timp de jocul asta,dar mai intru cate 5 min- 10 min,cateodata si mai mult,depinde cum am timp :D,pentru prima data in play off la retrogradare :D,sper sa evit sezonul viitor :D
ro SpYnAlL
Confirmé
Enregistré2013-06-03
ro Andrei >> mardi octobre 20 - 18:24
Cu ceva tremurat (cam nemeritat, zic eu, avand in vedere faptul ca am dominat meciul) dar ...

... Bine v-am gasit! :)
ro Andrei
Novice
Enregistré2014-08-30
ro SpYnAlL >> mardi octobre 20 - 18:48
Felicitari si succes :D
ro SpYnAlL
Confirmé
Enregistré2013-06-03