הליגה של אסטוניה עונה 56 [2]

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

Hooaeg 27 (100)


fi Kiilikas >> יום שלישי נובמבר 8 - 09:25
Kuidagi hirmus kesiselt mängivad mu mehed sel hooajal, oleks peaaegu punkte kaotanud tabeli punasele laternale.
fi Kiilikas
חדש
נרשם2013-06-21
ee onuelver >> יום שלישי נובמבר 8 - 18:34
Irw mul mängis pea terve teise poole äärekaitset neljatärnine noortevärku.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> יום רביעי נובמבר 9 - 19:14
Veel hullem- nüüd sai see neljatärnivärku juba 6 minuti järel platsile ja tegi ühe tõrjegi. Still better than Sophoulis.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
fi Kiilikas >> יום שישי נובמבר 11 - 11:57
neljast neli on ikka liig mis liig
fi Kiilikas
חדש
נרשם2013-06-21
ee onuelver >> שבת נובמבר 12 - 18:46
Loodan et koondisetreener ei vihasta mu peale et ma koondise au ja uhkuse Kasteheina peal jalgu pühkisin jälle :D
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> שבת נובמבר 12 - 20:54
Näed sa shortlistis paremat varu Marmori kõrvale? Valikus veel raugastuv Pebre ning Marmorist aastajagu nooremad Mae ja Juhanson, kes tema vanuses on kindlasti nõrgemad kui ta praegu. Saarm ja Kask jäävad alla ka sellele sinu sõbrale selge vahega. Eestil polegi kunagi olnud tipptasemel värkut, vahest vaid Schumacher oli parimail päevil neile kõige lähemal.
Aga miks ma peaks vihastama, kui sa mu lemmikmeeskonnaga edukas oled :)
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> יום ראשון נובמבר 13 - 01:55
Saarmi ma ei lasekski koondise mänge mängima...Näitajatega ta ju võibki Kasteheinale ja Juhansonile alla jääda,aga puuri hoiab paremini puhta...Iggal hooajal ka hulga pennusid kotti toppinud.
ee anarch37
משתשמש
נרשם2013-05-26
ee anarch37 >> יום ראשון נובמבר 13 - 01:59, ערוך יום ראשון נובמבר 13 - 02:14
Ps.Kasuta rohkem rauku need kukuvad eest ära,kui haibid shortlistis 24-27 aastasi mõtetusi siis need jäävad pikaks ajaks listi risustama ja noored andekad ei saagi sinna,pole valikus.Ma mõtlesin Korkovist värku teha,aga shortlisti oleks ta jõudnud ehk 10 hooaja pärast,suht mõtetu ju seega läheb kaitsesse,nii tast oma klubis rohkem tolku kui pingivahist...Ise hoiate rauku listis eri trenniga,seega pole mõtet nutta,et meil pole tasemel puurilukku.
ee anarch37
משתשמש
נרשם2013-05-26
ee Balthazor >> יום ראשון נובמבר 13 - 08:22, ערוך יום ראשון נובמבר 13 - 09:08
Mõtle sellele, et Mae on meil veel YC9 supertalent ning ilmselt sellest perioodist, kui talendil oli lagi peale jäänud. Seega pole 4-5 hooaega tõenäoliselt veel paremat värkut listi tulemas. Kui nüüd märtsis või hiljem tuli kellelgi supertalent värku, siis noist on paremat loota. Hetkel on nood kuskil 19-20 maksimaalselt.

Nii, lappasin meie klubid läbi värkude osas. Auguril on 22a talent 5.65 Bezmel
Kakal 19a talent 5.8 Harri Tulve, paraku veel YC9 toode
Reinhardil 5.5+HW Paul Keres, kes aga alustas ka 15 pooleselt
Veel on Kosmosel 4.95+HW Magnar Jüriöö 22ne ning mõned 5.0-poisid nagu 21a Reedik Metste ning üsna hiljutised Mikhail Sukhov ja Kalle Kõiv, kes aga ka mõlemad sündisid üle 15 aastastena.
Järelikult piisaks praegu laua puhtakslöömiseks lihtsalt tükk alla-15 sündivast 5.0 talendiga põnnist, suudaks nooremana Kerese ja Tulvega edukalt rinda pista.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום ראשון נובמבר 13 - 14:15
Kes meil see noor ja andekas värku on siis olnud kes pole listi pääsenud aga võiks olla 10+ tärni kui saanuks õigel ajal??? Kui ma koondise üle võtsin siis oli shortlist veel tükk maad lühem ning valikus reeglina 4 värkut kes kõik vanemad kui 27. Laienes asi veits hiljem.
Mis kasu on mängitada rauka kel enam näpud ei pea? Oleme neid ka koondises näinud vanade teenete eest veel püsimas. Siis peaks ju paar valiktsüklit juba ette maha kandma et eest plats vabaks saaks keskpärasusest ja siis veel paar nende noortega mängida et ehk nende põlvkonnaga korra joppab? Valikgrupis on meil siis mingi 5.-6. asetus tolleks ajaks ning kui siis kodumängus ühe tipu vastu saab keegi punase või vigastuse pärast vahetusi, siis ongi kõik putsis. Praeguste meestega on vähemalt võimalik saada mõni hea tulemus ja võidelda edasipääsu eest. Kui tahad tiitlit siis peab sul KÕIK klappima pluss olema ka õnne.
Need enne loetud värkud on jah MEIE tipp aga euroopas on nad kesklassi värkud keda ükski tippklubi naljalt ei tahaks omale osta. Kui nüüd ruttu ei tule supervärkude massi noortekatest siis jõuab kogu nimetatud seltskond ka koondisse.
Saarm pole sul isegi kohalike tippklubidega piisavalt mänginud ning Gogo Navi ja Blue Lioni vastu clean sheetid+ paar pennut on ehk pea kõigile meistrika värkudele jõukohased. Karikamängudes on sul nonde vastu koduväljaku eelis tänu millele õnnestub vahel mõni meistrika tiim kotti panna igal vähegi tõsisel teise liiga klubil. Isegi minul ja Veerikul on õnnestunud korra Auguri vastu ära kobistada. Saarma headuse testimiseks mängi hooaeg meistrikas ja siis näeb tema tegelikku sisu.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> יום ראשון נובמבר 13 - 17:30
Point on veel selles, et supertiimi saame hakata ehitama üldse siis, kui on supervärku olemas- tal läheb valmimisega kõige kauem aega. 26-27ne keeper alles hakkab jõudma tipptasemele, sama vanad ründajad on juba natuke "parim enne möödas" lõhnaga. Hetkel on meie koondis kujunenud vastupidi: ründajaid ja poolikuid on juba varus olemas, kaitses mitte nii väga ning värkud...khm, khm. Kui jääda lootma mu umbes 2 hooaja pärast tulevale supertalendile, on me praegused suurlootused saanud pisut liiga vanaks.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> יום שני נובמבר 14 - 06:44
Ma ju eelmises postis jus saarmi vanused maha kandsin...Ta pole koondusise vaid klubi poiss
ee anarch37
משתשמש
נרשם2013-05-26
ee anarch37 >> יום שני נובמבר 14 - 08:25
Ja tulebki klubidele kirjata,nad saavad oma vanakesed ise maha märkida,nii tuleb listis kohti juurde minu vaatamist järgi oli üks suht norm värku paar kohta joone all,nitte supertalent,aga kiirus 6+
ee anarch37
משתשמש
נרשם2013-05-26
ee anarch37 >> יום שני נובמבר 14 - 08:32
värkudega see ka et peale noortest tulekut on tavaliselt ikka klubis keegi ees,kes vütab selle noore mänguaja maha,mul saarm oli ka pingil,see pärssis ka arengut...praegu istub Landrau,kuigi peaks juba saarmist üle käima
ee anarch37
משתשמש
נרשם2013-05-26
ee Taavi >> יום שני נובמבר 14 - 16:32
Kuidas sa oma mehed saad maha võtta shortlistist? :D
ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa