הליגה של אסטוניה עונה 59

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

H42 (54)


ee Taavi >> יום חמישי דצמבר 20 - 08:12

Päris häid noori tuleb hetkel , hooaja lõpus tõsiselt mõtlema kas tsillida 3.ndas liigas või mitte :D

ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> יום חמישי דצמבר 20 - 08:58

Päris hea comeback oli eile.  Panin mängu 0-2 seisu peal kinni, sest arvasin et ei tule punktigi enam, kuid ennäe imet, Ehamaa tassis 3 punkti jõuga koju.
Euroopas ka alagrupiturniir garanteeritud. Nüüd pean sarnaselt Taavile mõtlema, kas tiksuda madalamas liigas või ei. Mängijad on vanad ja halvad ning raha uute jaoks pole. Tuleb loota 5-10 hooaja pärast sirguvate noorte peale.

ee Kaarel
משתשמש
נרשם2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> יום חמישי דצמבר 20 - 13:19

Lõpuks üks enam-vähem normaalne kodumäng kah. Kergemad vastased on nüüd vist otsas ja asetust ei pruugi ka enam tulla. 

Vanadus ka vaikselt meeskonnale peale tükkimas, aga üritan vaikselt ära juurviljastada peamiselt oma kasvandike toel, ehk satub mõni noor ka soodsamalt ette. Püüaks kord staadion-11 raha kokku koguda, jälle "kõigest" miljardit vaja :D

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום חמישי דצמבר 20 - 14:47

Mulle sobiks väga kui te kõik korraga reseti teeks ja alla tuleks- mahuksin ka paariks hooajaks meistrikasse laughing

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> יום שישי דצמבר 21 - 04:55

Saingi 1,5 tärni kõvema satsi vastu. Eks mu tegelik tase ongi siinmaal, et EL playoff kipub üle jõu käima. Lihtsalt üks vastane grupis juhtus mullu hästi sobima.

Kui sa oma meeskonda jälle laiali ei lammuta, peaksid lähematel hooaegadel niikuinii Meistriliigasse tõusema. Sul keskmine vanus 24, enamusel siin pigem 28 aastat. 

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> יום ראשון דצמבר 23 - 10:41

Euroopas lähen peale huvitava taktikaga, mis lubab mul ühel korral viiest suuremat kui kahe väravalist võitu (ilmselgelt tugevama vastase vastu.) Tõenäoliselt langen euroopasse kuid tasub proovida. Parim koht kus katsetada. 

ee Kaarel
משתשמש
נרשם2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> יום ראשון דצמבר 23 - 11:53

Erinevaid asju tasub proovida , esimese CLi võitsin oli veerandfinaalist alates underdog ja kasutasin haruldasi taktikaid ja töötas :)

ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> יום ראשון דצמבר 23 - 21:55, ערוך יום ראשון דצמבר 23 - 21:59

Otsin kah homseks imetaktikat, aga 1.5 tärni on vist liiga suur klassivahe. Seni ainus võiduvariant eeldas vastase kaitsjale punast kaarti. Tegu ka mulluse EL poolfinalistiga, nagu nüüd märkasin.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> יום שני דצמבר 24 - 08:10

Ei saa ju võita, kui "staarmängija" ainus hiilgeala mängus on suurim pallikaotuste arv. Esimesel poolajal jõudis pall ette ainult vasaku ääre kaudu. Punkt mulluse poolfinalisti vastu ikka ära tuli, pidama jäädi oma tegeliku taseme juurde. 

*Yasuil on tipptasemeni veel tükk maad minna

*Ründeliin vaagub hinge: Nalatu "parim enne" on juba möödumas ja Vihmann on heal juhul teise liiga kohta keskpärane ründaja. Vahest Kornilov ja Sammelselg toovad uut jõudu mõne hooaja pärast. 

*Kuniks ees ja taga mängijad tasemele jõuavad, kuivab Tamm ära. Uut staarpoolikut ei paista.

*Kaitseliin on võrdlemisi eakas ning Kuusma, Zaytsin ja Tapp ehk tasemel asemele kasvamas, kuid mitte midagi erilist. Nendega läheb rohkem aega. Siis on ka Taavi ja Kaarel oma "kolmandast liigast" tagasi tipus ning teisigi ohustajaid tulemas.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> יום שני דצמבר 24 - 11:27

Võõrsil tugeva tiimi vastu minna 4-3-3 taktikaga, kus üks ründajatest on pmst tühi koht (Vihmann.) Hea et niigi lahjalt said :)

Isiklikult oleks läinud 5 kaitsjaga või 4 poolikuga. Iga kell eelistaks Bagdasarovit või Meri Vihmannile.

Settle for a draw on võimas relv sellistes mängudes, sest et enamasti lüüakse ikka väravad ära ning sul oli kodus 1-1 viik, mis pole kõige hullem.
Selle ainus viga on see, et kui sulle lüüakse 2 ära siis enam välja ei roni.

Muidugi ma ei saanud reportse teha, nii et ei tea mis parim oli. Lihtsalt spekuleerin :)


Enda mäng tuli mul nii välja nagu tahtsin, ainult et vastaste kiiper jäi mu ründajatest tugevamaks. Muidu mäng oli kena.

ee Kaarel
משתשמש
נרשם2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> יום שני דצמבר 24 - 19:56

See oli ainus, millega pakuti mingitki võimalust võita, aga ei tulnud toda punast kaarti. 5 kaitsjaga variantides oli heal juhul 1 viik 5-st, ka mu kamikazega. 4-1-3-2 kolme ründava pooliku ja DM variandis pakkus 0-2 kuni 0-5 skoore. Romb on mul ammu välistatud taktika, mis sööb igasuguse väravavõimaluse. Klassikalist 5-3-2 olnuks mõttetu proovida juba seepärast, et vastasel oli sama formatsioon, pealegi pole ta mul kunagi hästi töötanud, sest mu mängijad pole tavaliselt vastase omadest paremad. 

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> שבת דצמבר 29 - 16:58

Krt peaaegu oleks karikas edasi saanud kui poleks süsteem valinud pennudele nublusid. Liangi polnudgi ning 2 kaitsjal ka põhiskill üle 6 aga pannakse mingid alla 5,5 nagad lööma.

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> יום ראשון דצמבר 30 - 09:13

Väidetakse, et süsteem valibki parimad lööjad välja. Liangil oli peal 2 värava löömisest miinus, aga muud ei oska minagi ära põhjendada.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> יום שני דצמבר 31 - 04:41

Euroopas kõik timmis aga liigas ei liigu kuidagi :D Ega erilist vahet ka ei ole kui võitu ei püüa

ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> יום שלישי ינואר 8 - 17:44

On ikka puujalad küll. Juba ei tea mitmes mäng ei saa väravale kuidagi pihta, ime siis et viimasest 7 mängust vaid üks võit tulnud. 

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn