הליגה של אסטוניה עונה 59

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

H49 (35)


ee Balthazor >> יום ראשון ינואר 26 - 08:04

Kuna minu kui tuntud raiskaja transfer record on 218 miljonit Bagdasarovi eest ja tehtud tingimustes, kus tulevik Tamme näol oli üsna turvaline, siis 350 miljonit ehk üle poole eelarvest tundub ikka väga suur summa välja käia. 28ne kestab ja isegi paraneb veel terve kümnendi, ülejärgmisel hooajal on ehk juba parem kui too 35-ne. Jääb raha ehk mõne teise liini tugevdamiseks ka.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום ראשון ינואר 26 - 14:20

Riskisin pisut underbidiga aga sain neegri kätte 120 milliga. Vähemalt pole kreeklane. 

Midagi head pole nagunii oodata järgmine hooaeg aga sellest miks Chargers Anrchile nii pika puuga alla jäi ei saa aru. Rünne kus Chargers tõesti nagu alla selgelt jääb isegi mulle ei saa olla põhjus kui Chargers lõi rohkem väravaid kui Anarch. Kaitseliin pole ka Anarchil nii tohutult parem. Peab üksikuid mänge uurima- ehk pani Chargers palju bot lineuppe või imelikke taktikaid. 

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> יום ראשון ינואר 26 - 16:45

Viska vana keeper ka müüki, muidu tühja 10m euri aastas palka maksta , uus kestab sul 10 hooaega et võid 20 aastase asemele võtta :D

ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> יום ראשון ינואר 26 - 20:56, ערוך יום ראשון ינואר 26 - 21:01

Kahe varuvärkuga, kes haruharva platsile saavad, oleks jah liigne luksus. 

Pigem kippus ehk Chargersil olema halb õnn nendes mängudes, kust ehk tulnuks punkte võtta. Või maksis kätte liigne truudus klassikalisele 5-3-2-le. Kui pea kõik mängivad sama taktikaga, siis jääb tavaliselt peale tugevamate mängijatega klubi. Olen ise ka olnud läbi ajaloo pigem ühtede nõrgimate mängijatega klubisid ning 5-3-2 ei ole mulle kuigi edukas olnud, seepärast ka rohkem alternatiivide kasutaja olengi. Ning usun, et Puka suudab siin nii mõnelgi järgmisel hooajal tuju rikkuda, sest julgeb varieerida. Ikkagi minu õpilane :)

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום ראשון ינואר 26 - 23:42

Hiinlane läks müüki. Antoshini peale olen ka mõelnud aga mul pole alt iial samalaadset tulemas. Too 20 aastane ei jõua kunagi tema praegusegi tasemeni.

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back