הליגה של אסטוניה עונה 59

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

H42 (54)


ee d4rkm4l4k >> יום שני ינואר 28 - 10:47

Kõik laenumehed ju läksid enne play-offi ära. :(

ee d4rkm4l4k
משתשמש
נרשם2014-01-02
ee Fc Anomaalia
ee djdurex >> יום שני ינואר 28 - 11:55

Ma pole terve aasta kedagi laenand ning ei tulnud selle pealegi, et meistrikas keegi veel laene võtab. Aga siis mäletan, et ikka olid playoffide lõpuni ja veel vist paar päeva. Ning alles siis oli ültse mõtet laene otsima hakata, sest ennem olid mingid nõrgad vaid saada.

ee djdurex
משתשמש
נרשם2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> יום שני ינואר 28 - 19:04, ערוך יום שני ינואר 28 - 19:05

Mu duubli laen läks vist laupäeval ära. Reede õhtul mängis sõpakat aga laupäeval enam polnud päeval. Muidu nagu oodati vist playofid ära ikka aga osadele ei meeldinud vist et nad nii kaua on ära ja jääb aega vaid mõni päev uuesti välja laenata. Normaalne oleks et kui on playofid klubil siis nood ootaks lõpuni ära. Nüüd jääb sisse tunne nagu ma poleks pidanud ülesse pääsema.

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> יום שני ינואר 28 - 20:03

Võit oli ikkagi teenitud.
Mis aga teed järgmine hooaeg meistrikas? Kas hangid mõne vana kiipri odavalt, et potensiaalsed viigimängud kaotuseks ei pöörduks või korjad lihtsalt statarahasid ning kogemust :D

Hetkel on su lähim konkurent Haapsallu, kellel on olematu kaitse ning väga lühike pink. Kui talle ära teed, siis võid mitu hooaega meistrikas tiksuda. 

ee Kaarel
משתשמש
נרשם2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> יום שני ינואר 28 - 20:34

Mida sul põdeda on? Ülekaal oli nii selge, et järelikult ongi su oma mängijate rivistus parem kui Anomaalial. Ning kui laenud olekski napilt aidanud mullust korrata, ent uusi vähemalt samaväärseid laene ei saaks, olnuks meil järgmisel hooajal Meistriliigas üks väga-väga vaevaline meeskond. Arvestades mitmeid nappe liigavõidust ilmajäämisi pidi kord õnn ometi ka sinu poolel olema.

Nüüd pead siis omale väravavahi soetama ikkagi, praegune "made in China" käriseks sul väga rängalt.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום שלישי ינואר 29 - 04:21, ערוך יום שלישי ינואר 29 - 15:10

Kui siin juba olla siis üritaks ka püsima jääda. Nii et läheb värku otsimiseks. Esimene bid on tehtud.

...ja mingi kuradi juut varastas selle mu eest ära!

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> יום רביעי ינואר 30 - 16:38

Sain värku ka. Igavene vana küll aga peaks siin mõnestki parem olema.

ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> יום רביעי ינואר 30 - 17:41

Mis vana , kestab 5a tipus veel :D

ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> יום רביעי ינואר 30 - 19:41

Pole paha, aga kui oled ikka ajanud pikalt poliitikat "24 on viimane piir", siis tundub 33 ehk tõesti kirstus olevat laughing

Hiinlasega läheb muidugi raskeks, sest nüüdsest loetakse ta kahekordseks nõrgaks, kui tahad teda platsile tuua. Mul oli japsiga ka vahel probleeme teda maltalase kõrval mängitades, kuigi reaalselt osutus ta paremaks.

ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn