הליגה של אסטוניה עונה 69

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

H24 (95)


nz Luke Broadcast >> שבת מאי 28 - 12:01
njaa, Kosmos teeb asju
nz Luke Broadcast
חדש
נרשם2013-09-18
ee Balthazor >> שבת מאי 28 - 13:03
Loodan kah, et siis vahed ikka vähenevad tulevikus. Isegi pisut üllatav, et paari viimase hooajaga on selline tasemevahe tekkinud, sest vanasti olid ju noortekate ja TC-de vahed suuremadki. Ning osad meie suurklubid ei osta turult rohkem kui kord aastas ehk ühe mängija, muidu kasvatavad kõik ise. Aeg-ajalt mõni kehvem noor pannakse müüki ka ning ongi kõik. Ei saa välistada, et kunagi ise olen samasugune.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> שבת מאי 28 - 19:15
Ennustate ehk ka lõppjärjestust?
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> יום ראשון מאי 29 - 06:36
Võib ju kah.
1. Augur - lõpus võtab vist ikka oma ära. Nüüd on tal ka tärnide poolest tugevaim rivistus.
2. Kosmos - noor ja potentsiaalikas koosseis.
3. Tartu - Kosmosega üsna sarnane tiim, aga erioskustega on Kosmosel seis parem.
4. Pusa - tänu sellele, et euromängud ei sega, saab uueks hooajaks rahulikult europileti kindlustatud.
5. Veenus - maadleb praegu ründega ja euromängud on veel ees.
6. Reinhard - euromänge pole segamas ja tõenäoliselt Euroopasse viiv 5. koht pole ju kättesaamatult kaugel. Mehi nagu oleks, võiks ka motti olla.
7. Lootus - heade alguste järel on mingil hetkel tavaliselt tulnud äravajumine. Või õnnestub põrgujõudude toel (6.6.6.) nüüd kesta? Välja vast ei kuku, kui põhirivaalidelt võidupunktid kätte saad.
8. Chargers - kui kaitse paigas, võib ka kõrgemaid kohti vaadata, ehkki tärne on vähe.
9. Aashole - kaitse tundub väga auklik ning Kink pole ka enam see, kes kunagi parematel päevadel.
10. Anomaalia - koosseis on mõnevõrra nõrgem kui teistel ning mäletan omast käest, et teises liigas hästi toiminud taktikad ei pruugi seda teha Meistrikas. Raske saab see hooaeg olema, aga vähemalt staadion toob sisse ning laseb end tõenäoliselt laiendada.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> יום ראשון מאי 29 - 14:52, ערוך יום ראשון מאי 29 - 14:52
1. Augur
2. Tartu
3. Kosmos
4. Veenus
5. Chargers
6. Reinhard
7. Anomaalia
8. Aashole
9. Lootus
11. Pusa
nz Luke Broadcast
חדש
נרשם2013-09-18
ee raiku770 >> יום ראשון מאי 29 - 19:38
mul hakkas staadioni laiendus levelile nr 10
ee raiku770
חדש
נרשם2013-02-05
ee Balthazor >> יום ראשון מאי 29 - 20:22
Tujurikkuja :D ma ei kujuta ette, millal ma level 9 jaoks raha kokku saan. Parimatel aegadel on olnud arvel korraga veidi üle poole vajaminevast summast. Nii 2 hooaega koguda ja samas vältida ühegi mängija juurdeostu ning mitte kulutada seda muudele ehitistele. Müüa lisaks oma u21 meeskond ning loota, et kõige selle stagnatsiooniga ei kuku välja. Kord see staadion ikka tuleb.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> יום ראשון מאי 29 - 20:55
Ohoh, ei tea millal ma selle 300 milli kokku saaks :D 70k saab alles varsti valmis
ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> יום שני מאי 30 - 05:38
mul saab kolmapäeval 70,000
nz Luke Broadcast
חדש
נרשם2013-09-18
ee Balthazor >> יום שני מאי 30 - 17:54
Oli vist ka viimane aeg, varsti polekski muidu meeskonnas mängijat, kes mäletaks, et FC Pusa on ka võimalik võita.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום שני מאי 30 - 18:53
Kui asi käima lükatud peaks ise ka ennustama :)
1. Augur Võtab tugeva lõpuga oma tiitli ikka ära
2. Tartu Koondislaste karja abil saab Kosmosest mööda lõpuks
3. Kosmos Väsib lõpus ära ning langeb kolmandaks
4. Veenus Väravaid tuleb visalt ja see jätab medalita
5. Lootus Lõpuks punnitab end 5 hulka kuid karika võtab keegi üllataja tagantpoolt ning ei pääse ikka euroopasse
6. Pusa Pole meeskonda päris korralikult mängima saanud ja ei saa seekord kõrgemale kuna kaotab liialt punkte nõrgematele
7. Chargers Saab hiljem mängu käima aga esimest poolt enam ei püüa.
8. Aashole Lõpetab hooaja liiga halvima väravate vahega kuid pääseb napilt siiski sest võidab just otsustavad mängud konkurentidega.
9. Anomaalia Tasapisi kosub ja pole teisi eest ära ka lasknud veel.
10. Reinhard Vaatab et eurorong läind ja võtab hooaega pohhuilt ning magab lõpus maha Anomaalia spurdi.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee raiku770 >> יום רביעי יוני 1 - 20:44
:)
ee raiku770
חדש
נרשם2013-02-05
ee Balthazor >> יום חמישי יוני 2 - 03:40
Meil on taas 2 klubi nii CL kui EL gruppides.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> יום חמישי יוני 2 - 20:00, ערוך יום חמישי יוני 2 - 20:01
Uus tase- kolmest löögist null kätte saada :D lõhnab juba Hansu järele. Mis mõttega mu ründajad siis üldse punnitasid ennast ületada liiga seni kõige tihedama kaitse vastu? Oleks teadnud, saatnuks juba mõne Shuvalini vms postide vahele, tulemus olnuks sama.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> יום שני יוני 6 - 17:49
Viimasel ajal ei saa mu värkud enam ühtki lööki kätte :D ning peale läks veel assmani rivistus. Tundub, et vormitipp ajastati off-seasoni sõprusmängude ajaks ning vana rasva pealt võeti veel esimesel veerandil punkte, nüüd on aga täielik haamer saadud.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn