הליגה של אסטוניה עונה 69

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

H24 (95)


ee Balthazor >> יום שני יוני 27 - 17:17
Punkte on küll vahepeal vähevõitu juurde kogunenud, aga otsustavad mängud on ära võidetud ning ka konkurendid pole rohkem sel perioodil kogunenud. Lõhe esimese ja tagumise poole vahel tundub kuidagi väga suureks kärisenud paari viimase hooajaga. Nii et edaspidi nimetame kuuendat kohta siis "lihtrahva meistritiitliks" :)

Kas koondisesse kandideerija on ikka keegi meie omadest või üritab keegi võõramaalastest, kel eestlane klubis?
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> יום שני יוני 27 - 17:18
Mina :D
ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> יום שלישי יוני 28 - 05:55
Peamine, et ikka keegi omadest, kes asja natukegi teab ja kelle ainus siht pole oma mehe pushimine.
Kusjuures järgmistesse shortlistidesse võib mu teine Gregor hakata jõudma, ta suht võrdne Tammoga. Koondisse tal küll asja pole, kuna sama vana Kastehein on parem ning supertalent. Lausa 7 meest on nüüd shortlistides, kuigi hea kui ükski neist mänguaega saab(mu üks nõrgim lüli Fernandes seni).
Tuleb jälle mõni viiene talent sisse osta, et meeskonda vee peal hoida. See eeldab aga ka mõne mehe müümist. Eriti peab silmas pidama rünnet, kuhu pole nii säravat järelkasvu veel oodata, ent ka värkude alal: Anis plaanib lõpetada mängimise, Kaasikule peaks hakkama Pack sekundeerima, kui ei saa säravamat noort ja tema veel ühele laenule ei lähe.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> יום רביעי יוני 29 - 08:50
Taska hingab seepeale kergendatult- vähemalt võimalus tagasi saada koondisse :D
Saab sellest jamast lõpuks lahti. Praegu ei kandideeri kuhugile aga kaugemas tulevikus vaatab ehk jälle kui vaja. (Reinhardi manageri süda jätab siinkohal paar lööki vahele) Või mõnda välismaad kui on sobivaid mängijaid. Praegu saaksin Iraani kandideerida aga tahaks klubile keskenduda ning jätkata traditsiooni et esimene aasta ei kuku teisest välja.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
nz Luke Broadcast >> יום רביעי יוני 29 - 11:19
Reinhard teeb mingit jama. YC 10 pluss 10* staff ja tõmbab 16aastaseid. Ma ei viitsi eriti üldse mängida, kui mingit konkurentsi pole. Tartu vahepeal lubas midagi aga nüüd ikka pole kedagi....
nz Luke Broadcast
חדש
נרשם2013-09-18
ee Balthazor >> יום רביעי יוני 29 - 16:16
Euroopas on ju veel Liverpool City konkurentsi pakkumas...
Ning võib ju teha uued eesmärgid, millega tipus püsida: kas ainult eestlastest tiim või mingi vanusepiiranguga.
Omal veel motivatsiooni jätkub: tahaks näha, mis saab mu YC10 noortest, kas nende abil suudan kord viie hulka murda ning Euroopas kellestki ehk jagu saada. Siis ehk järgnevad kunagi ahnemad sihid.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> יום רביעי יוני 29 - 16:55
Irw...mu parim kaitsja lööb omavärava kahes mängus järjest.
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee raiku770 >> יום רביעי יוני 29 - 23:10
ma olen jälle midagi maha maganud:( kui vanu ma siis tõmbama pean, kuuekümbiseid?
ee raiku770
חדש
נרשם2013-02-05
ee raiku770 >> יום רביעי יוני 29 - 23:11
onuelver, minu meelest said koondisega täitsa ok hakkama. mul süda korras, ei jäta vahele, sülitan 3x.
ee raiku770
חדש
נרשם2013-02-05
ee raiku770 >> יום רביעי יוני 29 - 23:13
tra kyll, saabki 15a tõmmata.
ee raiku770
חדש
נרשם2013-02-05
ee Taavi >> יום חמישי יוני 30 - 04:50
:D :D :D :D :D
ee Taavi
אדמיניסטרטור קהילתי
נרשם2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> יום חמישי יוני 30 - 05:22
:D
nz Luke Broadcast
חדש
נרשם2013-09-18
ee Kaarel >> יום חמישי יוני 30 - 10:42
Hahaha :D
ee Kaarel
משתשמש
נרשם2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> יום חמישי יוני 30 - 16:17
Siis on koondisega nagu riigiga et kui Laar näitas et iga loll suudab riiki juhtida siis Rõivas tõestas et päris iga loll ei suuda. Meil näitas ainult too stfu enne et iga loll ikka ei suuda.
ee onuelver
משתשמש
נרשם2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> יום שני יולי 4 - 18:29
Uuel hooajal terendab verevahetus Meistrika värkude osas: Leflon ja Trindade on juba liikunud uutesse klubidesse mujale ning ilmselt lõpetab ka RS ajaloo kurikuulsaim väravavaht oma mängijakarjääri, sest koduklubis teise värku rolli jäämine talle ei meeldi. Kõige põnevam saab olema, kuidas Tartu noored vahid saavad oma tööga toime. Või tuleb hoopis uus nimi mängu?
ee Balthazor
משתשמש
נרשם2013-12-01
ee Dünamo Tallinn