הליגה של לטביה עונה 51 [5.8]

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

35. sezona (58)


lv Indriko >> יום שני ינואר 8 - 12:59

Par tiem sc komenta līmeņiem ir kā ir.... tapēc jau gadiem pat necenšos logoties iekšā.... tik retu reizi ierēcu par līmenilaughing

lv Indriko
משתשמש
נרשם2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
ua honza >> יום שני ינואר 8 - 17:11

@Indriko nevajag ierēkt,vajag cīnīties,lai varētu saprātīgi komentēt vai vismaz lasīt normālus komentus!

ua honza
משתשמש
נרשם2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Indriko >> יום שני ינואר 8 - 17:55

Es personīgi domāju, ka tas nu ir SC administrācijas ziņā izķert mūžīgos reklamētājus un kadrus ar mentālām problēmām, kas viņus noved pie verbālās nesaturēšanas.

lv Indriko
משתשמש
נרשם2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv Jānis >> יום שני ינואר 8 - 19:19

SC administrācijai ir izdevīgi,ka to dienā pēc iespējas vairāk lieto idioti,kas tur visu dienu sēž un lamā viens otru,jo tas atspoguļojas statistikā,kas padara viņu reklāmas vietas vērtīgākas.

Plus,paskaties,kas tur strādā,labi, ja 4 cilvēki, sevi var saukt par žurnālistiem,tie skaitās štatā.

Bet..ir vesela varza purnu ārštatā,kuri domā,ka māk... vienīgais, ko māk ir kopēt no citiem..

labākais bija, čalis, kas vienā rakstā bija 4 reizes, katru reizi ar citu kļudu, uzrakstījis komandas nosaukumu nepareizi.

kļūdīties ir normāli,bet,ja tu tās nelabo un vēl uzskati, ka dari pareizi..tas ir smieklīgi.

lv Jānis
חדש
נרשם2016-05-17
lv Indriko >> יום שלישי ינואר 9 - 08:12

Jāni.... nevaru nepiekrist tavam apgalvojumam. Lai gan ja tā godīgi apskatās - SC pat nedaudz labāk izskatās, kā padzeltējušais tvnet... labi delfi sākuši laboties pēdējā pusgada laikā.... laikam kāds pa spurslām sadevis :D

lv Indriko
משתשמש
נרשם2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
ua honza >> יום שלישי ינואר 9 - 17:19

@Indriko.SC ir kļuvis par klikšu portālu-pofig komentārs(cm,ņamma,ieriebt pretiniekam un atpakaļ)Apolo vēl (ar visveidu troļļiem) bij līmenī;paliek tikai Delfi,kurus laika gaitā nolīmeņos un paliks tikai RS,kur paust viedokli saskaņā ar admiņiem!

ua honza
משתשמש
נרשם2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
ua honza >> יום שלישי ינואר 9 - 17:25

Bots ir pārvērties par botu ar nosaukumu!(Namejs)

ua honza
משתשמש
נרשם2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv vairogs >> יום שלישי ינואר 9 - 21:24

Nezinu par kādu botu tu runā ... laughing

Šodien no viņa pa mizu dabūju , cenšos visam sastāvam obligātās spēles iedot ,tādēļ sezonas otrajā pusē rezultāti sāk klibot - šoreiz spēlēju ar retu taktiku - cerēju ,ka izvilks spēli ,bet nekā ...

lv vairogs
משתשמש
נרשם2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> יום רביעי ינואר 10 - 09:18

Es ar dabúju iekšās. Zinu,ka nav labākais sastāvs,bet, ja arī Tu zaudēji, vrb iesācejam ir lielāks veiksmes faktors, kādu brīdi.

Bet Namejs ticis pie labas komandas,kad es piereģistrējos,tiku pie tādas miskastes,ja tagad atceras:D Nevienam spēlētajam vētība virs 5, visiem zem 4.9, laikam vartsargs bija vienīgais virs 5.

lv Jānis
חדש
נרשם2016-05-17
lv vairogs >> יום רביעי ינואר 10 - 10:05

Tak nē , cik atceros , viņam diez gan normāls sastāvs , ka pat mierīgi pa top 4 varētu arī sacensties ,ja būtu no sezonas sākuma !

GK vien ko vērts , starp citu statistikā otrais sausajās spēlēs ,atpaliekot tikai no manējā !

Sākās man visas nepatikšanas otrajā sezonas pusē , kad tieši jaunos aizsargus un pussargus sāku iespēlēt - tādēļ arī rezultāti sāk šķobīties ...

Pussezonā ielaidu 10 bumbas , kā pamatsastāvs beidza spēlēt , tā divās spēlēs ielaidu jau 7 vārtus !

- Pret Nameju uzliku 3-6-1 ,lai pēc iespējas vairāk pussargi dabū pieredzes , bet šie tikai kartiņas savāca , bumbu nevisai spēja nogādāt vienīgajam uzbrucējam !

Šodien pret pastarīti liekot otro gk , ar nedaudz raustīja ,ka ja nu šis sūdus nesavāra , jo viņš pārsvarā mazajā līgā spēlē - bet spēles vajag!

----Sākot spēlēt laikam bija opcija ,ka varēja izvēlēties vai nu sākt kādā zemākā līgā (ko arī toreiz izmantoju), vai arī pēc iespējas augstākā , kas priekš jaunajiem arī sanāk kā 5.līga un te boti spēcīgāki , ja vien šo izvēli nesajaucu ar citu spēli !

lv vairogs
משתשמש
נרשם2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> יום רביעי ינואר 10 - 10:23

Man liekas,ka bija izvēle vai nu gados jaunu komandu vai vecu, bet ar labākiem spēlētājiem.

lv Jānis
חדש
נרשם2016-05-17
ua honza >> יום רביעי ינואר 10 - 10:59

@vairogs,Nameja menedžeris pēdejoreiz redzēts reģistrējoties!Iespējams salicis visus sastāvus nedēļai uz priekšu un automātiski visus uzvar.

ua honza
משתשמש
נרשם2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
ua honza >> יום שישי ינואר 12 - 17:21

Joprojām līgā 5.8 ir bots ar menedžeri!

ua honza
משתשמש
נרשם2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Jānis >> יום שישי ינואר 12 - 17:34

kurš? šķiet Namejs pēdējo Botu paņēma.

Man no Botiem ir viena jēga,viņi pērk manu u21 lošus, tā kā varu dabūt vismaz 800k-2milj,tā vietā, lai vnk atlaistu 20g.

lv Jānis
חדש
נרשם2016-05-17
lv Indriko >> יום שישי ינואר 12 - 19:14

Tad jau redzēs... par nameju jautājums interesants.... es ceru ka nav tas pats čalis kas pa top līgām mētājas

lv Indriko
משתשמש
נרשם2016-01-02
lv AFC Riga Capitals