הליגה של פולין עונה 82 [3.1]

פורום: פורום הליגה rss-feed

מקום לדון על הליגה שלך, מי המועמדים לזכות באליפות העונה ? מי יעלה / ירד, ואיך הולך לך בגביע ?

חזור לרשימת הפורמים

Sezon 31 - wróżby (tm) (78)


pl Niedźwiedź >> יום ראשון יוני 18 - 12:09
Jeżeli mówisz o moim 28-letnim GK to tak, da radę jeszcze, tylko chłopak ma mały poziom w porównaniu do umiejętności bo jedyne co mogę mu dać to bronienie karnych, co jakoś nie jest szczególnie potrzebne, według mnie.
pl Niedźwiedź
משתשמש
נרשם2016-02-12
pl paciovc15 >> יום ראשון יוני 18 - 22:58
No jak przyjrzeć się rynkowi , jeśli chodzi o bramkarzy to jest deficyt. Boję się tylko co zrobię gdy mój już nie wystarczy i trzeba będzie sięgnąć po lepszego bo następca z Akademii już dawno powinien się pojawić.


Swoją drogą w tej grze widzę straaaszną losowość. W Charazay, upadającym menagerze koszykówki, miałem widoczny, wyraźny wpływ na rozgrywkę, tutaj tego nie widzę :|
pl paciovc15
משתשמש
נרשם2013-09-22
pl Tech Noir >> יום שני יוני 19 - 17:15
Ja też zainwestowałem w bramkarza. Nie zdążyłem wypożyczyć więc kupiłem. Chciałbym by pograł jakieś 3-4 sezony. Moim zdaniem jak się chce myśleć o awansie to bramkarz z blokowaniem min 5.8 to podstawa. :D
pl Tech Noir
משתשמש
נרשם2015-05-04
pl Niedźwiedź >> יום שני יוני 19 - 17:37
Ja szczerze nie wiem co się w tej grze liczy bo mój bramkarz ma 5.71 blokowania, tylko poziom 8.40. Może jedno spotkanie mi wybronił... Z kolei mam obrońcę 10.10 a praktycznie najgorsze spotkania rozgrywa...

Nie potrafię tej gry rozgryźć...
pl Niedźwiedź
משתשמש
נרשם2016-02-12
pl paciovc15 >> יום שלישי יוני 20 - 17:17
@ Niedźwiedź

To jest właśnie bolączka tej gry. Niby mam pewny skład, przewidziane zadanie dla każdego, tektyka i ustawienie i umiejętności graczy zdawają się mieć wszystko i wszystko powinno ze sobą współgrać pięknie, tymczasem przegrywam spotkania jedno za drugim z rywalami których powinienem pokonać
pl paciovc15
משתשמש
נרשם2013-09-22
pl Maly >> יום רביעי יוני 21 - 18:20
Mysiak, niedźwiedź!! Nieźle szalejecie w tel lidze :D :D.
pl Maly
משתשמש
נרשם2016-05-01
pl Gwardia Płońsk
pl Niedźwiedź >> יום רביעי יוני 21 - 20:01
@paciovc - to jest ta nieprzewidywalność i losowość, która uatrakcyjnia grę

M@aly - nie tak strasznie jest, więc wbijaj xD


Btw Co tam się z Juve dzieje? odpuszczanko się zadziało? :D
pl Niedźwiedź
משתשמש
נרשם2016-02-12
pl Maly >> יום רביעי יוני 21 - 20:08
Już byłem dwa sezony temu, no ale drużyny nie miałem heh xd
pl Maly
משתשמש
נרשם2016-05-01
pl Gwardia Płońsk
pl mysiak >> יום חמישי יוני 22 - 20:25
Maly - nikt nie jest bardziej zaskoczony niż ja. No, może Niedźwiedź, on na początku sezony już planował okres przygotowawczy na IV ligę.
pl mysiak
חדש
נרשם2016-01-26
pl mysiak >> יום שישי יוני 23 - 12:02, ערוך יום שישי יוני 23 - 12:04
Zaczynam podejrzewać, że jak tu gremialnie narzekacie na jakieś handikapy i trudności w meczach ze słabszymi drużynami to macie na myśli mnie.

Po dzisiejszym meczu jestem skłonny przyznać Wam rację ;)

Ale też doceniam wyraz szacunku, jakim jest lider tabeli przyjeżdżający do najsłabszej kadrowo drużyny w ustawieniu z pięcioma obrońcami i dwoma defensywnymi pomocnikami ;)
pl mysiak
חדש
נרשם2016-01-26
pl paciovc15 >> יום שישי יוני 23 - 14:43
@niedzwiedz
W Charazay też był odpowiednio duży czynnik losowy ale jakoś unormowany, tutaj wydaje się być ogromny :P
pl paciovc15
משתשמש
נרשם2013-09-22
pl Tech Noir >> יום שישי יוני 23 - 15:20
Normalnie ten Fin gra w na cb z 5 obrońcami ale dzisiaj nie wiem co mnie podkusiło by ustawić go jako dcb. I nagle pufff czerwona kartka (!). Ustawiłem się defensywnie bo musiałem zatrzymać najlepszego napastnika w lidze. Ale niestety nie udało się.
pl Tech Noir
משתשמש
נרשם2015-05-04
pl Niedźwiedź >> יום שישי יוני 23 - 15:31
[...do najsłabszej kadrowo drużyn...] miałeś tu na myśli siebie? Że niby najsłabszy kadrowo jesteś? Toś wymyślił :P
pl Niedźwiedź
משתשמש
נרשם2016-02-12
pl mysiak >> יום שישי יוני 23 - 16:14, ערוך יום שישי יוני 23 - 16:20
Okay - normalnie to mnie szlag trafia jak moi napastnicy wbiegają w pole karne, bo mają strzelać z dystansu, a nie tracić piłkę, a dzisiaj wbiegli dwa razy i były dwa karne. Natomiast po pierwszej bramce pomyślałem że MOOOOŻE wyciągnę remis i już układałem w głowie posta z "no gratulacje, tyle punktów to nie odrobię" (nie żebym miał zamiar odrabiać).

Niedźwiedź - A co, niby Ty? ;) Jeśli ta moja tabelka sprzed sezonu niesie jakąkolwiek informację, to tylko taką - kto jaką ma kadrę, a tu chyba trzy ostatnie drużyny wyraźnie odstawały. Wypożyczeniami pewnie trochę nadrobiłem, ale przecież nie ja jeden wypożyczam i jednak dwóch zawodników nie robi z najsłabszej drużyny składu na top3.

Ty za to miałeś zawsze bardzo mocną obronę, chyba od 5 ligi, o wiele mocniejszą niż moja, i kto traci mniej bramek? :D AUTOBUS FTW
pl mysiak
חדש
נרשם2016-01-26
pl Niedźwiedź >> יום שישי יוני 23 - 17:09
2 sezony budowałem na 26 latkach i tak kontynuuje politykę :P

A co do obrony - chyba zaczerpnę od Ciebie rozwiązania w defensywie, bo zazwyczaj to ja traciłem w lidze najmniej bramek, problem miałem ze strzelaniem...

Teraz tu i tu bida :D
pl Niedźwiedź
משתשמש
נרשם2016-02-12