Estonija liga - 56. sezona [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

Hooaeg 17 (88)


ee Balthazor >> ponedjeljak kolovoz 17 - 18:16
Viimase aja mängude põhjal pole välistatud, et võin järgmiseks hooajaks veel siia sattuda. Homme pole mul lähima jälitaja vastu kolme mängijat kasutada.
ee Balthazor
Korisnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> utorak kolovoz 18 - 09:19
Teema on hooaeg 17 , ehk siis hiljaks jäid , jäid eelmine hooaeg ellu :D
ee Taavi
Administrator zajednice
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> utorak kolovoz 18 - 16:18
Ah, kes viitsib mingi 3 postituse jaoks nädal enne hooaja lõppu eraldi hooaja teemat avada? Kunagi sai Meistrikas ka 2 hooaega jutti samasse teemasse lastud
Aga mullu oli 30 vooru järel 11 punkti Alkohoolikutega ja 6 punkti Reinhardiga vahet. Pigem on mul just lõpp olnud AA mulluse moodi. Tõenäoliselt määrab asja viimane kodumäng KaKa vastu: kui see õnnestub, peaks liigakoht kindel olema, kui aga käkitakse too kah ära, leiab KaKa tõenäoliselt ka need lisapunktid, millega esikaheksasse tõusta.
ee Balthazor
Korisnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> subota kolovoz 22 - 06:51
Nüüd on siiatulek siis täiesti kindel. Üritaks kõik saadaolevad punktid ära võtta ja siis näeb milleks piisab. Kui TC10 valmis siis tuleb kindlasti ka staadioni laiendus ära teha kuniks võimalust. Liigseid illusioone ei loo aga kui võimalus tuleb see ära kasutada.
ee onuelver
Korisnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> subota kolovoz 22 - 19:06
Ehita enne stata valmis. Saad palju rohkem raha ning populaarsust. Kergem meeskonda üles ehitada kui sul on rohkem raha.
ee Kaarel
Korisnik
Registriran2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> nedjelja kolovoz 23 - 15:26
Mul on staadion alles päris viimastes mängudes tulnud piisavalt täis tihedamini ning TC10 olnud juba jupp aega ehitamisel ja valmib kuu aja pärast. Kui täna viimases mängus ka täis tuleks oleks mul alles esimene kord 4 mängu viiest praegusel statal.
ee onuelver
Korisnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> nedjelja kolovoz 23 - 16:32
Eeldan et sa rääkisid ikka TC9st, sest sul hetkel on ainult TC 8.
ee Kaarel
Korisnik
Registriran2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> nedjelja kolovoz 23 - 18:33
Auch minu viga jah :D pole veel päris kaineks saanud eilasest :D ehitan jah 9t. 10 on ilmselt kaugem tulevik pärast staadioni ja muid ehitisi mis rohkem sisse tooks. 12 milli ikka annab koguda kui mul rekord oligi veidi üle 6 milli siis kui ehitusega alustasin. Aint et stata saab valmis väga hooaja lõpul, see on veits jama. Välja kukkudes tuleb keegi kindlasti ka ära müüa. Seni on ju TV raha olnud olulisel kohal sissetulekutes.
Huvitav kas laenuturul leiab ka mõne valmis playmakeri? Toda oskust vist eriti noorena ei treenita külge vaid siis kui juba valmis põhimeeskonnas mängima. Laenule andmine aga tähendab et pole veel valma põhi jaoks. Pean vist oma bosnialasele igaks juhuks tolle külge treenima.
ee onuelver
Korisnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedjelja kolovoz 23 - 20:39
Oojaa, seda eilset peaks vahel kordama :)
Laenude koha pealt ma jah kahtlustan, et PM on väga vähestel laenatavatel küljes. Noorena on parem neile näiteks powerit ja speedi juurde laduda. Aga eks ma hoian ka jälle silmad turul lahti ja annan teada, kui näen mõnda sobivat. Ma oleksin nõus sulle müüma Amouyali, kes teises liigas 2 hooaega tagasi palju hirmu ja õudu külvas, kuid ta on juba 30 täis ning kindlasti pakuks mõni miljardärklubi ta eest su kuhjaga üle võimaliku staffi kandidaadina ning kui siis pole talle küllalt sobiv, vallandaks ta. Seda ma ei saa lubada, temast saab minu staff, kui keegi ta AM nr 2 kohalt välja tõrjub. Staffidega meil ju eri teema :) Minu Biez jääks sulle kaugelt liiga lahjaks, ta peaks olema Veldemanni masti, kuid PM-ga ning veel parem, kui oleks tal Set Pieces või Longshots kah.
ee Balthazor
Korisnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> ponedjeljak kolovoz 24 - 02:15
Mul üks on , aga pigem jätan vist backupiks , pole midfieldereid väga palju , keegi vigastada saab läheb vaja

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-805280
ee Taavi
Administrator zajednice
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> ponedjeljak kolovoz 24 - 15:51
Santic on mul su Bieziga pea võrdne neh. Aga küll leiab. Nädal veel aega enne kui mingit laenu üldse võtta saab.
ee onuelver
Korisnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> srijeda kolovoz 26 - 19:32
Täitsa imelik et mustad kassid nüüd playoffis kaotasid :O
ee Kaarel
Korisnik
Registriran2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> srijeda kolovoz 26 - 22:38
Nats imelik jah , aga ei usuks eriti et kumbki FC Kakast jagu saaks


Tänu kahele mängijale sai Kaka teistele vastu :D


http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-732531
+
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-684602


,ulme kui suur vahe 2st vennast tuleb ikka
ee Taavi
Administrator zajednice
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa