Hrvatska liga - 48. sezona [3.1]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

3. liga (170)


hr Eddie >> srijeda veljača 25 - 20:02
:D

O'šlo sve u kukuruz.
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Eddie >> petak veljača 27 - 09:01
Bit ce velika borba za play-off.
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Ivan >> petak veljača 27 - 16:24
2x izgubljena 2 boda u zadnjim trenucima utakmice. S tim da je najbolji igrač suspendiran u utakmici s direktnim konkurentom Ajaxom.
Stvarno nemam sreće...
hr Ivan
Novi korisnik
Registriran2014-09-03
hr niko >> ponedjeljak ožujak 2 - 18:49
Vidim da se uključio se i kinez u igru tako da bi moglo biti zanimljivo kod vas ove sezone :D
hr niko
Korisnik
Registriran2013-08-15
hr Eddie >> ponedjeljak ožujak 2 - 19:37
Kinez ima dobre igrače, ali često odspava pola sezone pa kad odluči opet malo igrati, onda pobjeđuje. :)
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Eddie >> srijeda ožujak 4 - 10:30
Neocekivani poraz Antracita priblizio nas je na samo dva boda. Na momente mi se cini izgubljena sansa za prvo mjesto, a onda se sve okrene.
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Ivan >> ponedjeljak ožujak 9 - 05:10
Iz sluzbenih prostorija NK Bolnica dolazi nam vijest kako ce se klub grcevito boriti za opstanak. U poslijednje vrijeme ozljede se izmasakrirale momcad i dovele klub na sam rub povratka u 4.ligu. Iz kluba se nadaju da ce NK Zagreb kiksat sve utakmice do kraja sezone (njih 10) te tako omoguci klubu da se povrati na normalno stanje igrackog kadra. Kako smo doznali od danas krecu radovi na klupskim prostorijama ambulante i centra za oporavak sto bi trebalo pomoci klubu da izbjegne teza odsutstva glavnih igraca, a spominje se i dovodenje novog fizioterapeuta te psihologa.
Kako bilo da bilo, pobjedom nad Spartom, klub vise nije u opasnoj zoni. Te nadaju se da ce tako i ostati do kraja sezone
hr Ivan
Novi korisnik
Registriran2014-09-03
hr Evil_C >> subota ožujak 14 - 08:23
Nisam ni skužio da nam je forum (relativno) aktivan :) Nakon mrtve trke dobar dio sezone, 6 kola prije kraja ipak se izdvojio dvojac na vrhu, a s obzirom na raspored do kraja izgledno je da će tu i ostat. Ipak, još je 18 bodova u igri, može tu još bit svega
hr Evil_C
Korisnik
Registriran2013-05-24
hr DPH Podsused
hr Eddie >> subota ožujak 14 - 19:21
Ja mislim da ti osvajaš prvo mjesto, a da će Antracit prestići Kovacica za doigravanje.
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Ivan >> subota ožujak 14 - 19:55
Ma neće. AS igra protiv mene kod mene 17.3. i tu sigurno osvaja 3 boda... Svi drugi rezultati će biti ravno čudu
hr Ivan
Novi korisnik
Registriran2014-09-03
hr Evil_C >> utorak ožujak 17 - 09:42, Izmjenjeno utorak ožujak 17 - 09:51
Današnji bod je dobar, ali Kinez me preskočio zbog nesretnog remija s predzadnjim u ligi, uz isključenje i penal. Teško da ću ga stić do kraja, tako da su izgledne kvalifikacije.

Ne bih bio previše razočaran ni da ostanem tu i sljedeće sezone, ali svakako ću probat.

Iako možda trčim pred rudo jer drugo misto još nije osigurano :)
hr Evil_C
Korisnik
Registriran2013-05-24
hr DPH Podsused
hr Eddie >> utorak ožujak 17 - 11:49
Antracit sutra igra protiv mene pa ako bude nerjeseno, imas lak posao. A ako negdje kiksas, pratimo te. :)
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Evil_C >> srijeda ožujak 18 - 09:57
Eto ga, ipak su kvalifikacije osigurane. Ono što mi je engine uzeo protiv Zagreba, vratio mi je danas. Primio gol za 1:1 i minutu kasnije igrača više, tako da je do kraja protivnik rutinski natrpan.

Financijski dosta uspješna sezona, nakon isplate TV prihoda bit ću cca 120 milja u plusu. Tako da nakon TC-a 10 odmah može ići i YC9. A ostat će i za HC :)
hr Evil_C
Korisnik
Registriran2013-05-24
hr DPH Podsused
hr Eddie >> srijeda ožujak 18 - 18:42
A meni je presudio autogol. Mogao sam ušićariti jedan bod za još malo TV prihoda. :)
hr Eddie
Novi korisnik
Registriran2014-05-03
hr Ivan >> četvrtak ožujak 19 - 05:01, Izmjenjeno četvrtak ožujak 19 - 05:03
I za kraj ogromna pobjeda nad Podsusedom. Zao mi je ako smo pokvarili planove menaderu :D, ali pravo cudo se moralo dogoditi da AS izgubi ili odigra nerijeseno protiv zadnje momcadi.
Ovo je bila vrlo uspjesna sezona za NASK, unatoc par frustrirajucih trenutaka. Osigurana 3.liga i iduce sezone. U planu su poboljsavanje juniorske skole, stadiona te ambulante i dovodenje 2-3 odlicna igraca. Plus jos posudivanje par vrhunskih igraca. Cilj je takoder ostajanje u 3.ligi. Ova momcad ima potencijala ali trebaju odrasti jos. Neki su zadovoljili, a neki nisu.

A Podsusedu zelim sve najbolje u doigravanju za 2. Ligu, te ASu na promociji u 2.ligu.
hr Ivan
Novi korisnik
Registriran2014-09-03