Hrvatska liga - 57. sezona [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

2. HNL (2169)


hr Kolja >> utorak lipanj 25 - 23:41
O jebo pas mater vise ovoj igrici da svako malo kad je najbitnije kiksam i to mu klinac od 19 godina upise 2 asistencije. Ma aj u kurac vise sve cu poprodavat...
Sisak sve mi se vise cini da cemo se borit samo ti i ja za ulaz u prvu ligu, a da ce Jarmina direkt...
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Bruno >> srijeda lipanj 26 - 08:30
i ja brijem da ce tak bit.. ne zelim nekog disrespektirat, ali tako nesto je bodovna razlika, tesko da ce se netko tu progurat.. MOZE.. ali tesko.. a sad.. ajmo odigrat jos par tekmi pa cemo vidjet.. jos malo pa ti dolazis u Sisak pa cemo vidjet! :D
hr Bruno
Novi korisnik
Registriran2013-03-18
hr klokan92 >> srijeda lipanj 26 - 11:05
Nisam upoznat toliko s pravilima, ali u prvoj ligi imamo tri bota zasad (nisu sva 3 čistokrvna, tj. imaju managera koji nije aktivan). Ako se takva situacija zadrži do kraja sezone , hoće li možda tri kluba iz Druge lige uć u rang više(po uzoru na kraj prošle sezone)? Mislim da bi bilo poštenije da se tak napravi, nego da dan prije kraja sezone novi manager preuzme mjesto u prvoligašu. Pošto se to direktno vas tiče, imate li možda više saznanja po tom pitanju od mene?
hr klokan92
Korisnik
Registriran2013-02-08
si NK Krško
hr Tile >> srijeda lipanj 26 - 11:18
Da prošle sezone iz lige 3.2 ja i Vrbovec smo trebali ići gore no zbog botova u 2 ligi se priključila i Kohorta pa ćemo vidjet :)
hr Tile
Novi korisnik
Registriran2013-04-26
hr Bruno >> srijeda lipanj 26 - 16:51
ja sam razmisljao o tome dosta, ali stvar je u tome da klub mora biti bot bot, ja mislim, da njegov korisnik mora biti vise od 2 tjedna neaktivan (ako nije prijavio e-mail) ili nesto, Ero sigurno zna vise, a drugi nacin da korisnik postane bot je ja mislim, nisam siguran, da 5 tjedana ne bude aktivan ako je potvrdio mail.. tako nesto.. u svakom slucaju.. mislim da ce se mijenjat to sto ste vec naveli, zamjena neaktivnih klubova aktivnim..
evo mozete i pogledat, brijem da je to istina.. znaci situacija je sa ova dva frajera sto su napravili account i ko najvece kampercine, otisli iako su u prvoj ligi, al oke.. tko zna sto je tu bilo u pitanju.. nebitno u ovom slucaju, ali stvar je u tome da meni pise da ovaj borna brkic koji vodi Nk Split, je neaktivan 20 dana.. a nije obrisan, a dolje mu pise mail..
a ovaj drugi, Dominik, on je preuzeo Nk Zagreb i nema potvrden mail, a neaktivan je 5 dana.. i njegov ce klub biti obrisan za 2 tjedna, negdje jos 8 i pol dana.. ako se ne prijavi, a sigurno da nece..
ALI.. sto ako su ti frajeri tak i tak zadnji? a sigurno ce jedan bit.. i tak i tak ce se taj mijenjat sa Jarminom.. tako da njega po nekoj logici nebi trebalo ni gledat.. a ovaj sto ce biti predzadnji ili iznad njega, on bi mogao ako bude obrisan, mijenjati nekoga od nas, ali nova ce sezona pocet vec za dva tjedna ja mislim, tak da ce on jos uvijek biti aktivan..
ugl.. zelim reci da vjerujem da nece biti nekakvog velikog odusevljenja, ako izborimo ulaz regularno, izborimo, ako ne ne.. jer brijem da se nece poklopit tako da nas neke koji ne izborimo prolaz zamjeni netko od botova..

evo i link o ovome..

http://rockingsoccer.com/hr/soccer/help/home/category-11/article-55
hr Bruno
Novi korisnik
Registriran2013-03-18
hr Bruno >> srijeda lipanj 26 - 16:52
I DA! DANAS JE MOJ GOLMAN ZASLUZAN ZA RUSENJE DINAMA U SRED MAKSIMIRA! DECKI IZ SISKA SU NA CELU SA MOJIM BURAZOM, KOJI JE OCIJENJEN SA 10!! DOBILI 1:3!! I NOVA TRI BODA SU U SISKU!
HEHEHEHHH TAKTIKA IDE DALJE! :D
hr Bruno
Novi korisnik
Registriran2013-03-18
hr Kolja >> četvrtak lipanj 27 - 07:13
Svako od na prve trojice je zasluzio prvu ligu. Sisak mi se veceras borimo za drugo mjesto i to mi je zadnja teza utakmica ove sezone
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Tile >> četvrtak lipanj 27 - 08:28
Evo pobjeda 3-1 protiv četvrte momčadi i osigurane su mi kvalifikacije.
hr Tile
Novi korisnik
Registriran2013-04-26
hr Kolja >> četvrtak lipanj 27 - 13:44
Hahaha pa ti se ni ne moras brinut za kvalifikacije vec odavno nego samo dal ces bit prvi il drugi, al kolko te srece prati bit ces prvi lol
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Tile >> četvrtak lipanj 27 - 14:32
Mislim da tu nije u pitanju sreća već kvaliteta moje momčadi.
hr Tile
Novi korisnik
Registriran2013-04-26
hr Kolja >> četvrtak lipanj 27 - 14:35
Aj nek ti bude ;P
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Kolja >> četvrtak lipanj 27 - 17:39
Sutra ce ti bit prilika da se dokazes pa cu ti tek onda priznat da si zasluzio, tj da nije sreca kaj si prvi pa eto daj sve od sebe ;)

Necu se izvlacit na umor igraca nakon Siska ;)
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Bruno >> četvrtak lipanj 27 - 22:33
jedva cekam sutra! ak stignem pogledat cu uzivo!

opet sto reci, moje veliko pojacanje, golman Bruno Lee napokon pokazuje svoje kvalitete i za sto je sposoban, te nakon igraca utakmice protiv GNK Dinama, takoder protiv NK Trnsko igrac utakmice samo sa ocjenom 9!
svejedno! takva igra odusevljava upravu HNK SISAK-a i jedva cekamo sljedecu sezonu sa nekoliko dugo ocekivanih pojacanja! bit ce to uzbudenje..

no ponavljam opet, sada se okrecemo sutrasnjoj utakmici Jarmine i NK Trnsko.. taj derbi vrijedi pogledat :D
hr Bruno
Novi korisnik
Registriran2013-03-18
hr Kolja >> četvrtak lipanj 27 - 23:10
Svaka cast. Sretan sam kaj sam bar pocasni gol zabio uz takvo branjenje. Sretno dalje ;)
hr Kolja
Korisnik
Registriran2013-03-26
hr Bruno >> petak lipanj 28 - 12:47
opa! evo malo dodatne napetosti! KOLJA je dokazao moc..

a ja znaaam, siguran sam ne da cu veceras izjednacit, nego cu izgubit.. sto posto.. engine nece dat da oderem jos ovu.. a kako bi bilo jebeno da se jos malo prikljucim sa nova tri boda..

Kolja jos jednom svaka cast i cestitke, jedno su rijeci, ali ti si pokazao vrijednost djelima.. :)
hr Bruno
Novi korisnik
Registriran2013-03-18