Hrvatska liga - 71. sezona [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

2. HNL (2169)


hr ngluscic >> četvrtak svibanj 24 - 19:20

Evo i mene natrag u domaći klub. Još uvijek hvatam konce, nadam se da ću ostati u ligi. Nemam osjećaj koliko je liga jaka niti gdje je tu moja momčad.

hr ngluscic
Novi korisnik
Registriran2013-10-26
hr v >> nedjelja svibanj 27 - 14:31

Vidim dugo si uživao u klubu, stvarno uzorno...

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr v >> utorak lipanj 5 - 13:28

Neaktivni Zele dominira :(

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr Zele >> subota lipanj 16 - 06:31

Mislim da je igra opcenito previse pala, tesko/nikako ne uspjevas ako nisi kupac tj ako stvarni novac ne ulazes 

hr Zele
Novi korisnik
Registriran2013-06-06
hr v >> četvrtak lipanj 28 - 15:09

Gusar i Hajduk se cijelu sezonu bore za prvo mjesto i gotovo mrtva trka, a na kraju završe kao - 2. i 3. Bar je druga liga zanimljiva po neočekivanim raspletima kad već prva to nije...

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr pola >> srijeda srpanj 4 - 05:12

Treba skrenuti pažnju da je Lokomotivu preuzeo menadžer Matt i nanizao uvjerljiv niz pobjeda i ovom prilikom mu čestitam na osvajanju prvog mjesta.

hr pola
Korisnik
Registriran2013-08-28
hr Gusar
hr pola >> nedjelja kolovoz 19 - 14:16

Čestitke Ivanu s ekipom Zagreba na ulasku u prvu ligu!

hr pola
Korisnik
Registriran2013-08-28
hr Gusar
hr krki >> utorak rujan 4 - 23:18

Pozdrav ekipa ajmo se malo aktivirat ovaj forum nikad nije bio toliko neaktivan...:(

Neznam dali je itko primjetio ali napustio nas je dugogodisnji clan zele nako puno neaktivnosti vise ga nema...sretno novom menaderu s njegovom ekipom

hr krki
Korisnik
Registriran2013-11-30
hr v >> subota rujan 8 - 12:34

Evo vidiš da su pola lige stranci. Možda je vrijeme da službeni jezik postane engleski... Osim ako pola njih završi u prvoj, prilično vas gaze... A druga polovica bi mogla u trećoj.

Žao mi je zeleta, bio je ovdje dugo i imao svojih trenutaka, ali je bio neaktivan. Jedino pozitivno iz svega je što se čini da je novi menadžer kluba aktivniji i da nakon dugo vremena imate ligu sa 12 aktivnih menadžera.

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr v >> ponedjeljak rujan 24 - 13:04

Čini se da sam se prerano veselio, Zeletov nasljednik je nestao i na putu je još jedno urušavanje nekad solidnog kluba... nadam se da će ga barem idući put preuzeti netko ozbiljan.

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr dr.mr.bonito >> subota listopad 13 - 10:39

Vratio se tata mata :P 

hr dr.mr.bonito
Korisnik
Registriran2014-01-10
hr v >> subota listopad 13 - 11:55

To je bio zeletov klub. Klub je dobro razvijen pa ne trebaš puno da ga vratiš na stare staze. Nadam se da znaš što radiš i da si spreman na borbu u 3. dok se ne vratiš s kvalitetnijim igračima. U svakom slučaju sretno, za tebe se bar nadam da znaš što radiš.

hr v
Novi korisnik
Registriran2013-02-04
hr dr.mr.bonito >> subota listopad 13 - 14:37

Hvala, ma necu ga rastimat pa pobjec sigurno :D Ima posla dosta, ali baza je po meni odlicna. Koliko toliko znam sta radim, dugo nisam bio tu ima nekih stvari di se jos trebam prilagodit, ali vidjet cemo, bit ce zanimljivo u 3. sigurno.

hr dr.mr.bonito
Korisnik
Registriran2014-01-10
hr Tile >> subota listopad 20 - 23:30

Lijep povratak u 2.hnl nakon duzeg niza godina izbivanja mi je zazelio hrvoje sa petardom.

Krece borbaza opstanak, sretno svima.

hr Tile
Novi korisnik
Registriran2013-04-26
uy Awful >> nedjelja studeni 18 - 18:16

how many u21 games we have per season ?

uy Awful
Korisnik
Registriran2015-05-10
hr Internacionālā Daugava FC